Bir Eğitim Derecesi ile Neler Yapabilirsiniz? Bir Eğitim Major için alternatif Kariyer

Posted on

Bir Eğitim Derecesi ile Neler Yapabilirsiniz?  Bir Eğitim Major için alternatif Kariyer

Eğitimde Bir lisans bir ilköğretim veya ortaokul öğretmeni olarak bir iş için sizi hazırlayacaktır. eğer yapmanız gerekenler ise, senin derecesini tamamladıktan sonra size sonra tüm çocukları öğretmek istemiyorum karar verirler. Ya da belki sınıfta yıl geçirdi ve kariyer değiştirmek istediğiniz ettik.

Belki Seçim senin bile değildim. Eğer bir okulda bir iş bulamıyor veya bağlı daralan okul bütçelerine işten olsaydı meslek Abandoning senin tek uygun seçenek olabilir. Öğretmeninin maaş çok düşük olabilir ya da öğrenciler için sınıf malzemeleri satın almak bunu çok fazla kullanmak gerekebilir.

Neyse ki, bir eğitim majör olarak eğitim diğer kariyerleri için teşekkür hazırladı. İşte çeşitli seçenekler bir bakalım. Bu meslekler bazıları ilave eğitim ve hatta ileri derecede gerektirebilir.

kütüphaneci

Kütüphaneciler kamu, akademik, hukuk, tıp ve iş kütüphaneleri çalışır. Birçok ilk ve orta okulu medya merkezlerinde iş var. Kütüphaneciler seçip basılı ve elektronik kaynaklar da dahil olmak malzemelerini organize etmek ve kullanımda öğrenci ve patronları talimat.

Eğer bir kütüphaneci olmak istiyorsanız Kütüphane Science (MLS) ‘de yüksek lisans gerekecektir. Bir lisans, böyle eğitimde derecenize olarak, yüksek lisansa kabul için gereklidir. Bir kütüphane bilimi programına kayıtlı sonra, bu eğitimde arka plan için uygun olacaktır çünkü okul ortamında uzmanlaşmak isteyebilir. Bazı eyaletler de sertifikalı öğretmenler olmak, okul medya uzmanları, yaygın olarak adlandırılan okul kütüphanecileri gerektirir.

Eğer bu konuda bir okulda veya çocuklarla çalışmaz tercih ederseniz, başka bir uzmanlık seçmelisiniz. yasa, tıp veya iş kütüphaneciliğini düşünün, ama kesinlikle halk kütüphaneleri uzak durun.

Yazar veya Düzenleyici

editörler yayınlamak ve bu konuda geribildirim sağlamak için hangi içeriğin seçerken Yazarlar basılı ve online medya için malzeme oluşturmak. Yazar olmak için, iyi sözlü kendini ifade etmek gerekir. Editörler atamaları açıklayan ve yapıcı eleştiri vererek yazarları rehberlik etmek bilmelidir.

Eğitimli bir eğitimci olarak Yeteneklerin hem bu mesleklerde başarılı yardımcı olacaktır. Karmaşık bilgileri iletmek ve geribildirim teslim usta vardır biliyorum. Ayrıca yaratıcı-nasıl etkili farklı öğrencilere aynı kavramı açıklamak için bir milyon ve bir yol bulurum başka bulunmaktadır. Eğer öğretmek ise öğretilen ya da belirli bir konuda eğitime sahip olması, örneğin, bilim veya tarih için, bir yazar ya da editör olarak bu konu uzmanlaşmak olabilir.

Sen kolej veya lisansüstü okulda iken yazma biraz yaptım, ama yine de bazı profesyonel yazma dersleri almaya ehemmiyet vermemeleri olabilir. Onlar size mükemmel becerilerini yardımcı olacaktır.

yönetici

Yöneticiler meslekler çeşitli diğer çalışanları denetlemek. Herkes bu kariyer için kesip, ancak olanlar karar verirken bir kenara kişinin kişisel duygu ayarı, yapıcı geri bildirim verme ve gerektiğinde hayır diyerek, başkalarına işi devrederek performansını değerlendirirken de iyi olmalı. Bir öğretmenin görev tanımının gibi geliyor!

Eğer bu konuda bir derece gerektirmeyen iş arayacak yönetimini incelemek için okula geri dönmek istemiyorsan. yöneticiler genelde lisans ihtiyaç olsa da, belirli bir majör olmak zorunda olmayabilir.

Ders Kitabı ve Öğretim Materyalleri Satış Temsilcisi

Hiç bir çocuğu ikna etmeye çalıştı herkes o da kolay bir iş olmadığını doğrulamak yapmak istemiyor bir şey yapmak. Oysa öğretmenler her gün bunu. Bunlar, çok ikna edici bir satış görevlisi olarak belki kadar olmalıdır.

ders kitapları ve öğretim materyalleri satması için bir eğitimciolarak uzmanlığı ile bu beceriyi birleştirin. Eğitim binbaşı ve öğretmenler hatta bazı ürünler satmak konu bilgilerini kullanabilir. Ayrıca, deneyimli öğretmenler okul nasıl sistemlerinin işlevini biliyor ve kendi çıkarları için kullanabilir. satış temsilcileri gereken en değerli yeteneklerden biri müşterileri ile uyum oluşturma yeteneğidir. Bunun bir sorun sizinki ile paylaşmak istiyorum ortak arka planı verilecektir olası değildir.

Bazı işverenler lisans derecesine sahip adayları tercih rağmen bu kariyer için herhangi bir resmi eğitim gereksinimleri vardır. Bunu şartı karşılar.

Rehber öğretmen

Çocuklarla çalışmaktan keyif musunuz ama bir sınıfta olmanın yeterli oldu? Okul rehberlik bir kariyer iyi bir seçenek olabilir. Rehberlik danışmanları onlar, sınıfları seçerek akademik zorluklar ve sosyal sorunlarla başa ve üniversiteye başvurmak da dahil herhangi bir okulla ilgili konularda öğrencilere yardımcı.

Eğer bir okulda sınırlı çalışmalardan ile takip özellikle eğitimde bir lisans, bu işgal için mükemmel bir arka plan sağlayacaktır. Ayrıca okul danışmanlığında yüksek lisans kazanmak gerekir.

Öğretim Koordinatörü

Öğretim koordinatörler okul sistemleri için müfredatlarını geliştirmek ve öğretmenler yeni stratejiler ve teknikler geliştirmeye yardımcı olur. Bu kariyer çocukların eğitim etkisi devam etmek istiyor ama onlarla doğrudan temas istemez birisi için iyidir.

Tüm işverenler müfredat ve öğretim, veya çalışma ilgili bir alanda master derecesi gerektirir. Ayrıca devlet gerekliliklerine bağlı olarak bir öğretim lisans veya bir eğitim yöneticisi ruhsat ya olması gerekir.

Eğitim ve Geliştirme Uzmanı veya Yöneticisi

Eğitim ve gelişim uzmanları tasarımı ve şirketlerin çalışanları için eğitim programlarını uygulamak. Onları denetleyecek Eğitim ve geliştirme yöneticileri, planı, koordine ve bu programları yönetirler. Onların amacı, performans işçi beceri ve bilgilerini artırmak ve sırayla etmektir.

Bir öğretmen olarak ya da biri haline eğitilmiş olan birisi olarak, öğretim sağlamak ve farklı durumlar ve konular için uygun öğretim stratejilerini belirlemek için yetenek bu meslekte çok yararlıdır. Mükemmel iletişim ve zaman yönetimi becerileri de başarılı yardımcı olabilir sınıfta zaman sırasında honlanmış.

Çoğu işleri bir lisans gerektirir, ancak bazı işverenler sadece master derecesi var adayları işe alacak. Sen Öğretim tasarımında bazı iş dersleri yanı sıra dersler alarak arka plan artırma isteyebilirsiniz.

Öğretim Tasarımcı

Öğretim tasarımcıları teknoloji tabanlı kurslar ve diğer eğitim ürünler geliştirmek. Onlar öğretim sınıflarında içine öğretim teknolojiyi birleştirmek yardımcı olur. Öğretim tasarımcıları genellikle Udemy üzerinde bulunan gibi uzaktan eğitim kursları gelişir.

Antrenman başkalarını talimat sağlama olanağı sağlarken, aynı zamanda sınıfta teknoloji ile çalışma deneyimi olması gerekir. Sen teknoloji tabanlı eğitim programlarının geliştirilmesine Bir eğitimci olarak becerilerini öğrenmek gerekecektir. Sertifika programları veya yüksek lisans ve öğretim tasarımında doktora programları arayın.

Sağlık eğitimcisi

Sağlık eğitimcileri ne kadar sağlıklı yaşam yaşamak insanlara öğretmek. Bunlar ilk, orta ve yüksek okullarda çalışmak ancak artık bu ortamda çalışmak planlıyorsanız, sağlık tesislerinde işleri de vardır.

Yeteneğiniz talimat ve kanıtlanmış kişilerarası, sözel iletişimi sağlamak ve dinleme becerileri sağlık eğitimci olarak başarılı bir kariyere sahibi olmak için iyi bir temel yapmak. Şimdi yapmanız gereken tüm topluluk, halk, ya da okul sağlık eğitiminde yüksek lisans kazanarak başarabilirsiniz halk sağlığı hakkında bilgi edinmek olduğunu.

Yetişkin Okuryazarlığı veya GED Öğretmen

çocuklara ders gelecekteki planlarının bir parçası olmamasına rağmen, bu malzemeyi bir eğitimci olmaya devam etmek istemiyoruz anlamına gelmez. kimin planları GED kazanç dahil Yetişkin (Genel Eğitim Geliştirme) da temel okuma, yazma, matematik becerileri onları talimat nitelikli öğretmenlere ihtiyaç. Yeni ABD insanlar onlara temel İngilizce dil becerilerini öğretmek için bireyleri gerekir.

ESL için lisans gereksinimleri (İkinci Dil olarak İngilizce), yetişkin okuryazarlığı veya GED öğretmenler devlet tarafından değişir. Bazı en azından eğitim alanında lisans derecesi diğerlerinde yüksek lisans derecesi zorunlu iken, gerektirmektedir.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *