En yüksek Düz Koleji Out Mezunlarına İşleri Ödenmesi

Posted on

En yüksek Düz Koleji Out Mezunlarına İşleri Ödenmesi

Eğer mezunları için en yüksek ücretli işler birinde çalışmak konumlandırmak bir ana dal seçerseniz, düz koleji bitirdikten rahat bir maaş alabilir. yüksek öğrenim ve birçok mezun birikmiş kredi borcun yükselen maliyeti göz önüne alındığında, üniversite öğrencileri dikkatli derece gelir potansiyelini değerlendiriyorlar.

Bir lisans iseniz, maaş size kariyer seçeneklerine ilgi alanlarınız ile eşleşen konum dikkate alınması gereken faktörlerden biridir. En iyi ödeyen binbaşı birini seçin ve finansal başarı için konumlandırılırsınız. Bu iş sorumlulukları ilgi için ve uzun vadeli iş görünüm umut verici olup olmadığı bir uyum olup olmadığını dikkate almak da önemlidir. Ek eğitim ve öğretim gerektirebilir bazıları iyi ücretli iş, aradığınız Ayrıca uzun vadeli potansiyelini düşünün.

İşgücü İstatistikleri Bürosu (TYD), mevcut ve potansiyel üniversite öğrencileri çeşitli popüler seçenekler gelir ve iş potansiyeli hakkında fikir edinmek için yardımcı olabilir. işlerin çoğu teknolojiyle ilgili olmakla birlikte, sağlık, iletişim, satış, finans ve giriş seviyesi yönetimi dahil iyi mezunlarını ödeme diğer alanlarda bulunmaktadır.

bir gelir Kazanç böylece potansiyel kazançlara dayalı bir kariyer faydaları vardır seçerek belki çoğu insan yaşamak için çalışır neden büyük nedenidir. Ancak, aynı zamanda bu yaklaşımın dezavantajları olabilir.

Yararları

 • daha çabuk öğrenci borcu ödemek yeteneği
 • er önemli harcamalar için tasarruf edebilme
 • Rağbet gören bir meslekte deneyim kazanma
 • Daha harçlığı

Dezavantajları

 • sürekli eğitim masrafları için Potansiyeli
 • yetersiz bir kariyerinde sıkışıp olmak
 • kariyer kararlarını yürütmek için yalnız para izin
 • Potansiyel atık yetenekleri daha iyi başka bir yerde uygulanan

İlk 20 Mezunları için İşler’e En-ödeme

Bunlar 2018 tarihi itibariyle grafik ve liste aşağıda medyan geliri, öngörülen iş büyümeyi ve iş gereksinimlerine kısa bir açıklama göstermek, lisans derecesi ile üniversite mezunları için 20 en yüksek ücretli işler. tüm meslekler için ortalama yıllık maaş $ 38.640 ve 2026 yılında biten on yılda tüm meslekler için öngörülen iş artışı% 7’dir.

 • Yazılım geliştiriciler bilgisayar programları arkasındaki yaratıcı beyinler. Bazı insanlar bir bilgisayar veya başka bir cihazda belirli görevleri gerçekleştirmek için izin uygulamaları geliştirmek. Diğerleri cihazları veya kontrol ağları çalıştırmak yatan sistemler geliştirmek.
 • Elektrik mühendisleri tasarım, test geliştirmek ve bu tür elektrik motorları, radar ve navigasyon sistemleri, haberleşme sistemleri ve enerji üretim ekipmanı olarak elektrik ekipman imalatı denetleyecek. Elektronik mühendisleri tasarım ve taşınabilir müzik çalarlar ve küresel konumlandırma sistemi (GPS) cihazları gibi yayın ve haberleşme sistemleri de dahil olmak üzere elektronik ekipman, gelişir.
 • Bilgisayar sistemleri analistler daha verimli ve etkili çalışmasına yardımcı olmak için kuruluşların mevcut bilgisayar sistemleri ve prosedürleri ve tasarım çözümleri incelemek. Birlikte hem ihtiyaçlarını ve sınırlarını anlayarak iş ve bilgi teknolojisi (BT) getirmek.
 • Endüstri mühendisleri üretim süreçlerinde israfı ortadan kaldırmak için yollar bulmak. Onlar bir ürün yapmak veya bir hizmet sağlamak için işçi, makine, malzeme, bilgi ve enerjiyi entegre verimli sistemler kurmaktır.
 • Makine mühendisleri tasarım, geliştirme, inşa ve araçlar, motorlar ve makineleri dahil mekanik ve termal sensörler ve cihazlar, test edin. Makine mühendisleri tasarım güç makinelerini üreten-örneğin soğutma ve klima sistemleri gibi elektrik jeneratörleri, içten yanmalı motorlar, buhar ve gaz türbinleri-yanısıra güç kullanan makineleri gibi.
 • İnşaat mühendisleri , tasarım, inşa denetlemek, işletmek, inşa ve su temini ve kanalizasyon tedavisi için yollar, binalar, havaalanları, tüneller, barajlar, köprüler ve sistemleri dahil olmak üzere kamu ve özel sektör, altyapı projeleri ve sistemleri korumak gebe.
 • Finansal analistler işletmeler ve yatırım kararları bireylere rehberlik sağlamaktadır. Bunlar hisse senedi, tahvil ve yatırımların diğer türlerinin performansını değerlendirmek. Bunlar bankalar, emeklilik fonları, yatırım fonları, menkul kıymet firmaları, sigorta şirketleri ve diğer işletmeler için çalışıyorum.
 • Yönetim analistler veya yönetim danışmanları organizasyonel verimliliği artırmak için yollar öneriyoruz. Onlar maliyetlerini azaltmak ve gelirlerini artırarak örgütler daha karlı hale getirmek için nasıl yöneticileri öneriyoruz. Organizasyonlar bugünün pazar girerken ve içindeki rekabetçi kalmak için stratejiler geliştirmek için danışmanları işe.
 • Ağ ve bilgisayar sistemleri yöneticileri , düzenlemek, yükleme ve yerel alan ağları (LAN), geniş alan ağları (WAN), ağ kesimleri, intranet ve diğer veriler iletişim sistemleri de dahil olmak üzere destek kuruluşlarının bilgisayar sistemleri. Yöneticiler sunucu ve masaüstü ve mobil ekipman yönetmek. Onlar ağlar düzgün çalışması bu e-posta ve veri depolama sağlamak.
 • Teknik ve bilimsel ürünler için satış temsilcilerinin toptancılar ve üreticiler işletmelere, devlet kurumları ve diğer kuruluşlar için mal satmak. Onlar müşteriler, açıklamak ve bu kişilerin sattığı ürünlerin özelliklerini tanıtmak, fiyatlar müzakere ve müşterileri ürünleri hakkında her türlü sorunuzu cevaplamak başvurun.
 • Kimyagerler atomik ve moleküler düzeyde maddeleri çalışma ve maddeler birbirleriyle etkileşim içinde analiz edilir. Onlar yeni ve geliştirilmiş ürünler geliştirmek ve üretilen malların kalitesini test olmak için kullanır.
 • Lojistikçileri analiz ve kuruluşların tedarik zincirlerini-tüketiciye tedarikçiden ürün taşımak sistemleri koordinat. Bunlar bir ürünün satın alma, tahsis ve dağıtımını içeren bir ürünün tüm yaşam döngüsünü yönetmek.
 • Kayıtlı hemşireler sağlamak ve hasta ve çeşitli sağlık koşulları hakkında halkı eğitmek, hasta bakımını koordine ve hastalar ve aile üyelerine danışmanlık ve duygusal destek sağlar.
 • Muhasebeciler ve Denetçiler hazırlayıp mali kayıtlarını inceleyin. Bunlar mali kayıtlar doğru olduğunu ve vergileri düzgün ve zamanında ödenen emin olun. Muhasebeciler ve denetçiler mali işlemleri değerlendirmek ve kuruluşlar verimli olarak yayınlanmasını sağlamak için çalışıyoruz.
 • Kredi görevlileri yetkilendirmek, değerlendirmek veya kişilerin ve işletmelerin kredi uygulamalarının onayını öneriyoruz. Kredi görevlilerinin çalışmaları oldukça büyük bir müşteri hizmeti ve satış bileşeni vardır. Kredi görevlileri, genellikle başvuru sürecinde soruları ve rehber müşterilerine cevap.
 • Menkul, emtia ve finansal hizmetler, satış görevlilerinin mali piyasalarda alıcı ve satıcı bağlayacak. Bunlar, bireylere menkul satmak yatırımcılar arayan şirketlere tavsiyelerde ve esnaf yapmak.
 • Araştırma analistler Pazarlama çalışma piyasa koşullarını ürün veya hizmetlerin satış potansiyelini incelemek. Onlar şirketleri bunları satın almak ve hangi fiyata kimin hangi ürünleri insanların istediği, anlamalarına yardımcı olur. Bunlar veri ve mülakatlar, anketler, odak grupları, pazar analizi anketleri, kamuoyu yoklamaları ve literatür değerlendirmeleri gibi yöntemlerle, çeşitli kullanarak bilgi toplamak.
 • İnsan kaynakları uzmanları , ekran, mülakat ve yer işçileri işe. Bunlar genellikle bu tür çalışan ilişkileri, tazminat, yararları ve eğitim ile ilgili olanlar gibi diğer insan kaynakları iş başa.
 • Halkla ilişkiler uzmanları oluşturmak ve temsil ettikleri kuruluşlar için olumlu bir imajı korumak. Onlar kendi kuruluşlarının kamu algısını şekillendirme ve onların çalışma ve hedeflerin bilincini artırmak için medya bültenleri zanaat ve sosyal medya programları geliştirmek.
 • İlköğretim, ortaokul ve lise öğretmenleri sınıf davranışlarını yönetmek ve öğrenci sorunları ve ilerlemeler hakkında velilerle iletişim, öğrencilere dersler, mevcut eğitim materyallerini hazırlar öğrencilerin ilerlemesini değerlendirmek.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *