Sen Evde Çalışma zaman 5 Yolları Zamanda Take Control için

Posted on

Sen Evde Çalışma zaman 5 Yolları Zamanda Take Control için

Zaman yönetimi bir beceridir, ancak her beceri gibi, pratik ister. Ve çoğumuz için, oldukça size aile hayatının kaos ortasında evde çalışmak özellikle, hakim asla. Sonunda kontrol altında büyük bir zaman savurgan haline geldiğinde, başka bir şey kaçınılmaz açılır.

Ama cesareti alamadım. telecommuters ve ev iş sahipleri hem içindir zaman yönetimi için Bu ipuçları, bunlar elden çıkmak önce size zaman yönetimi sorunların tespitine yardımcı olabilir.

Bir Zamanlama ayarla

Zaman yönetimi planlaması ile başlar. Mümkünse size ve ailenize hem çalışacağınız zaman biliyorum, önceden çalışma saatlerini ayarlayın. evden çalışanlar için, bu oldukça kolay olabilir, ama bunu yapacak derken ev iş sahipleri için çalışmak için biraz disiplin alabilir.

Çocuklarla evde çalışıyorsanız, bir asırlık zaman yönetimi tekniği şekerleme zaman etrafında çalışma saatlerini ayarlamaktır; Ancak şekerleme programları değiştirmek bazen yani o gün için günlük ama, şekerleme zamanı akılda tutulması gereken şeyler vardır  hep  zamanla. Çocuklar uykularından dışına büyüdükçe yerine yatmadan sonra işe mantıklı olabilir.

Uygun Multitask

Bazıları çoklu görev kötüdür ya çoklu görev diye bir şey olmadığını söyler. Kim bilir? Ama sadece bir hayatın gerçeği evde çalıştığını zaman yönetimi bazı çoklu görev içerir olduğunu. O multitasking anlamak önemlidir iki ucu keskin kılıç gibidir: Bu güne düzene veya bir günde yarım düzine yarı bitmiş projeleri ile size bırakabilir. zaman yönetimi bölümü yönetmek verimli çoklu görev almaktadır.

zaman çok sayı çok sayı bilerek ve İş ve ev hayatında daha iyi uyum sağlanması anahtarıdır. Ve çoklu görev gerekir ne kadar bir iş-at-home ebeveyn önemli bir faktör o istihdam ne kadar çocuk bakımı olduğunu.

Rutin Embrace ama Yaratıcı kalın

Çocuklarla yoğun bir hanede bir iş-at-home kariyerini dengelemek için çalışıyorsanız, rutin senin arkadaşın. Her yaştan çocuklar için, çocuklar için zor olabilir yumuşak geçişler, rutinleri. Etkili bir okul sabah rutin alınıyor herkesin günlük hakkını başlarken önemli bir adımdır.

Ama rutinleri yani uyku zamanı, yatma zamanı, akşam yemeği, vb okul, ödev, Ama rutin sonra sadece çocuklar için değil, ev tabanlı işçi için göreve kalma önemli bir parçası olabilir de günün diğer bölümlerinde, en yardımcı olur. Her zaman belirli zamanlarda diğer görevleri postanızı kontrol telefon görüşmesi yapmak ya da yapmaya seçme bu işler halletmek sağlar.

Ancak, her iki çocuk ve yetişkin gereğinden rutinleri bağlı alabilirsiniz. Esnek ol. Çocuklar büyüdükçe Rutin değiştirin. Naps go away; Çocuklar işleri de daha yetkin hale; çocuk bakım programları değiştirin. gerektiğinde senin rutinleri değiştirmeye hazır olun.

Kendinizi (ve Ailenizi) bilin

o bizim zaman düzenlenmesi söz konusu olduğunda hepimiz farklı stilleri ve zayıf yönleri var olduğundan hiçbir zaman yönetimi ucu herkes için çalışır. Kimimiz diğerleri bitmiş bir şey almak için bir oyalama serbest çalışma alanını ayırırlar gerekir iken ertelediği durdurmak için öğrenmek gerekebilir. Diğerleri için iyi bir yapılacaklar listesi bir zorunluluktur.

Seninki de iyi bir iş-at-home kişilik olup olmadığının değerlendirilmesi belirlenmesi ve zayıf yönlerini düzeltmek bir ilk adımdır. kişiliğiniz ve ailenin ihtiyaçları hesaba iş-at-home zemin kuralları kümesi geliştirin.

Etkili Kullanımı Araçları

Şimdi bağlı telecommuter tutabilir kadar çok araç vardır. Böyle internet, bilgisayarlar, e-posta ve telefon gibi araçları çoğumuz için evden mümkün çalışan unsurlardır. etkili bir şekilde kullanılmadığı takdirde Ama bu araçlar aslında bizim zaman yönetimi çabalarını engelleyebilir.

E-posta yönetimi belki de, zorla izin verirsek eposta kendi içinde tam zamanlı bir iş haline gelebilir, çünkü Elde edebileceğimiz en önemli yeteneklerden biri. bizim zaman İzleme bizim en büyük zaman Wasters ortaya koyarak daha verimli yol açabilir. Ayrıca bize araçları-senin için yeni uygulamalar için ücretsiz çevrimiçi uygulamalar aralığı olabilir telefona-olabilir İşimize çalıştırmak ve ev daha verimli yaşıyor yardımcı olduğunu belirlemeye yardımcı olabilir.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *