Nasıl İş Yerinde bir İşveren Sen Var Katma Değer Show

Posted on

Nasıl İş Yerinde bir İşveren Sen Var Katma Değer Show

Eğer bir iş arama sırasında yapabileceğiniz en önemli şeylerden biri şirkete getireceklerini işe alma yöneticisi görünmek. İşverenler kuruluşlarındaki değer katacak adaylar için bakmak ve işe yöneticinin hedeflerinden biri de pozisyonda başarılı olur en iyi performans gösteren kiralama emin insanları yapmaktır. Sen çok iyi iş için kalifiye olduğunuzu göstererek onlar için kolaylaştırabilir.

Özgeçmişiniz, kapak mektubu ve diğer iş malzemeleri daha önceki pozisyonlarda katma değer nasıl gösterebilirler. Bir görüşme için seçilen yapıyorsanız, başarıları payı örnekler rol için mükemmel bir seçim olacağını nasıl göstermek için.

İpucu: açıkça önceki pozisyonlarda başarılı yollarını göstererek, işveren Eğer değerli çalışanın olacağını neden görmek yardımcı olacaktır.

Aday İşveren Kişisel Değer göster Nasıl

Önceki pozisyonlarda “başarı” tanımlayın. Önce bile iş performansı hakkında yazma, başarının önceki rollerde ölçüldü nasıl düşünüyorum. Eğer satış çalıştı, başarılı olmuştur yaşadığınız müşteri sayısına göre ölçülen edilmiş olabilir. Eğer bir öğretmen olsaydı, başarı Öğrencilerinizin not ve test puanları kısmen ölçülen olabilirdi. Emin sen tuttum her pozisyonda neye benzediğini başarı bildiğinizden emin olun.

Başarıyı elde ettik yolların bir listesini yapın . Eğer önceki işlerde “başarı” tanımladıktan sonra, yukarıdaki ve teslim etmek ötesinde kez bir listesini yapmak. Yeni bir müşteri numarası veya öğrencilerinizin test puanları yıl boyunca önemli ölçüde geliştirilmiş bir zaman kazanılmış Örneğin, bir ay belirtebilir.

Bu başarıyı ölçmek. Eğer başarıları ve başarılarının bir listesi hazırladıktan sonra yollarını düşünmek bu başarıyı ölçmek . Sayılar yöneticileri bir şirkete katma değer ne kadar kesin olarak görmenin işe yardımcı olur. Bu numaralar karlılık ile bağlı olmak zorunda değilsiniz. Bunun yerine, zaman tasarrufu, geliştirilmiş düşük maliyetler veya süreçlere atıfta bulunuyor olabilir. Bir yönetici asistanı iseniz Örneğin, siz kağıt malların yılda 1.000 $ yaklaşık şirketi kurtardı e-dosya sistemine ofisinizi geçiş olduğunu açıklayabilir.

Aldığınız ödüllerden bir listesini yapın. Herhangi bir ödül ya da işveren şirkete önemini kabul olması da iş fuarlarında alınan tanıma diğer formları değinen.

Kullanım değeri ile ilişkili anahtar kelimeler. Kullanım aktif fiiller ve diğer anahtar kelimeleri size katma değer nasıl yardım göstermek için bu senin özgeçmiş ve kapak mektubunda önceki şirketlerinde ise. Kullanmak olabilir Bazı kelimeler şunlardır:

 • Elde / aday / kazandı
 • düzenlendi
 • Azalmış / arttı
 • Gelişmiş
 • Oluşturulan
 • Gelişmiş
 • başlatılan
 • Gelir / kar
 • Kayıtlı
 • bütçenin altında

Ne zaman ve Nasıl Değerini Mansiyon için

Özgeçmiş Your Başarılar vurgulayın

Gelen iş geçmişi Özgeçmişinizi bölümünde, yalnızca her bir önceki iş için görevlerini listesi yok. Bunun yerine, her şirkete katma değer nasıl örnekleri ekleyin. Bunu yapmanın bir yolu, kullanmaktır başarılarınızı vurgulamak için madde işaretleri her rolde.

Eğer içinde en önemli katma değer örneklerini vurgulayabilirsiniz özgeçmiş özeti Eğer varsa,. Örneğin, bir editör 10 yıllık deneyimi makaleler, denemeler ve kitap revize ile Serbest editör”diyen bir özgeçmiş özetini yazabilir. Ödüllü yazarlar ve dergilerin onlarca haftada 200 sayfa ortalama düzenler.” Bu özgeçmiş özeti sayfaların büyük hacmi ve müşterilerine bir dizi işlemek için onun yeteneği bakımından editörün başarısını rakamlarla. Ayrıca kaliteli yazı ile deneyimini vurgular.

Sizin Kapak mektubunda bir Hikaye paylaş

Kapak mektubunda, iki veya üç vurgulamak beceri veya yeteneklerini bu iş için doğru bir uyum olduklarını göstermek . Her beceri için, şirket için başarıya ulaşmak için kullandı bir süre söz.

Örneğin, güçlü sınıf yönetimi becerileri olan bir öğretmen olduğunu söyleyebiliriz. Sen en fazla 35 öğrenci derslik yönetmek belirtebiliyordunuz ve size etkili sınıf yönetimi için üç öğretim ödül kazanmıştır.

İpucu: sizin başarının miktarının ve ödül vurgulayarak, önceki kuruluş size değerli işverenlere gösterecektir.

İş Görüşmesi Sırasında

Görüşme, sen gibi belirli bir soru, alabilirsiniz “ile önceki işlerinde katma değer nasıl bize bildirin.” Bunu yaparsanız, listeden başarıların payı örnekleri mülakattan önce yarattı.

Ayrıca diğer mülakat soruları yanıtlayan zaman değerini ekledik nasıl bahsedebiliriz. Bir hostes olarak işe peşinden ve görüşmeyi yapan iş yerinde stres işleyebilir olup olmadığını sorar Örneğin, yalnızca önceki hostesliğin işinde hafta içi ve hafta sonları oturmuş insanların ortalama sayısını sayabilirim. Bu yoğun bir restoran ortamı yönetebilir işveren gösterecektir.

Sen Show Nasıl örnekleri Katma Değer ettik

görüşme için hazırlanırken özgeçmiş ve kapak mektubu yazarken ve ne zaman ilham almak için bu örnekleri kullanın.

Bir Özgeçmiş Örnek İstihdam Tarih Bölümü

ÇALIŞMA TARİHİ
Kıdemli Olay Koordinatörü ABC Etkinlikler, Boston, MA 2017-Günümüze

 • Planlı ve 300 katılımcıya up grupları için kurumsal inziva, yardım toplamaya ve atölye dahil 125 olaylar üzerinde yürütülen.
 • bütçenin altında zaman% 100 olaylarını tamamlayarak $ 50.000 up Yönetilen olay bütçeleri.
 • müşterilerinden gelen 4.81 5 üzerinden yıldızlı bir ortalama aldı.

Düğün Planlayıcısı Yardımcısı Koordinatör Claire Smith Düğünler, Hartford, CT 2015-2017

 • Eş planlanmış ve 250 kişiye up taraflarla 25 düğün boyunca ortaklaşa yürüttüğü.
 • Büyük New England alan boyunca 20’den fazla satıcıları ile ilişkileri yönetiminden sorumludur.
 • $ 100.000 up Yönetilen bütçeleri.
 • nedeniyle benim mükemmel bütçe ve organizasyon becerileri yardımcısı koordinatör yardımcısı terfi ettirdi.

Kapak Mektubu örnek Paragraf

Eğer hızlı tempolu bir ortamda geniş deneyime sahip bir barmen istediğiniz iş tanımında belirtmektedirler. Ben büyük, yoğun restoranlarda çalışan ile son derece rahat ve tanıdık. Üç yıldır ABC Restaurant’ta hostes olarak, günde 300 tablolar ortalama oturdu. XYZ Bar and Taproom bulunan atlet ve sonra barmen geçirildikten zaman, hafta sonu geceleri 200-400 müşterilerine hizmet vermiştir. çünkü yoğun çalışma ortamı baskıları ele sağlayarakkendimi bana “Ayın Çalışanı” layık bir kez danışmanım.

Mülakat Soru Numune Tepki

Aşağıdaki röportaj sorusuna yanıt örneğidir “Neden sizi işe gerekir?”:

Ben Sizinki gibi bir başlangıç ​​ortamında aşinalık çalışma çok şey var. Bir başlangıç ​​sağlar yenilikçi ve yaratıcı olma fırsatı, tadını çıkarın. Eğer artış verimliliği yaratıcılık kullanabilirsiniz yenilikçi bir düşünür istiyorum listeleme iş söyledi. Bu yapmak seviyorum işin türüdür. Örneğin, operasyonların yönetmeni olarak önceki pozisyonda personeli genellikle toplantılar için geç kalmıştık. Bir çözüm toplantıları için daha verimli bir zamanlama sistemi oluşturmak için olduğunu fark etti. Ben% 20 oda atamaları cevapsız toplantılar ve hataları azaltılmış yeni bir zamanlama sistemine ofisimizi geçti. Ayrıca bile sistemi kullanarak ilk haftasında, küçük kullanıcı hatası oluştu böylece yeni sistemde üç eğitim kursları sundu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *