Sen Online Satış Can Şaşırtıcı Şeyler

Posted on

Sen Online Satış Can Şaşırtıcı Şeyler

İnternet sayesinde, ön bahçesinde dışarı eşyalarını schlepping bazı işaretler teyel ve o kadar yağmur değil umuduyla günler çoktan gitmiş insanların istenmeyen şeyler satın gelecek. Şimdi online eşyalarını satmak için pek çok seçenek var.

Ve satış için çok var! Artık sen eski usul bahçe satışı bulacağını şeylerin türlü satış ile sınırlı bulunmaktadır. Burada bazı ekstra nakit getirmek için çevrimiçi satabilirsiniz 7 şaşırtıcı şeyler.

Aileniz en ve Kişisel Giysiler

yarda satış odak sonra, giysiler satan daha kazançlı olduğunu da kolaylaştı internet yardımı ile değil. Eskiden nedeniyle de olasılıkla bir tutumlu bir gruptu bahçe satışı meraklıları, müşteri tabanının sınırlı boyutta fiyat şeyler düşük seviyesine vardı. Eğer güzel şeyler varsa Şimdi, online bunun için iyi fiyatlarla alabilirsiniz.

Çocukların sıklıkla kadar çabuk giysi hem satın anne dışarı büyümek ve çevrimiçi giysilerini satmak çünkü. Ama öğeleri yetiştirilen dışı sadece satış çocuklar için kendinizi sınırlamak için hiçbir neden yoktur. ThredUp, satın alma ve çevrimiçi kullanılan giysiler satan ilk perakendecilerden biri olan satmak çocuk giyim için bir yol olarak başladı, ama şimdi kadın giyim ve aksesuar için genişlemiştir. Çalışma tarzı size hatasız, üst marka eşyalarla o kadar paketi ve bir ön ödemeli etiketi kullanılarak kapalı göndermek “cleanout Bag” bir sipariş olduğunu. ThredUp senin öğelerin değerini belirlemek ve PayPal veya ön ödemeli Visa ile ödeme yapar olacaktır. senin öğeler kabul edilecek hiçbir garantisi yoktur, ve ürün geri döndü için bir ücret vardır. öğelerinizi olasılıkla kabul edilecek olup olmadığını belirlememiz için Ancak şirket, sitesinde bir kazanç tahmin edicisi var.

Fotoğraflar

Eğer fotoğraf çekmek seviyorum (ve bunda iyisin) varsa, online fotoğraf satarak para kazanabilirsiniz. Birçok yönden İnternet fırsat büyük bir eşitlikçi olduğunu. Bu sizin iş ne kadar iyi bile fazla kimlik bilgileriniz nelerdir, kadar önemli değildir.

Eğer resim, video veya resimler yükleyebilir ve her zaman birileri indirme birini ödenecek çevrimiçi stok fotoğraf ajansları düzinelerce vardır. Veya, ajanlara bu hizmeti sunan çevrimiçi şirketlerinden biri olan gayrimenkul fotoğrafçılık işine girmesini düşünün. O korkunç kazançlı değil ama yerel pazarda bir emlakçı ile daha işin içine kuvvetlendirilebilecek bir portföy oluşturmak için izin verecektir.

Eğer kalbinde bir sanatçı, işinizin satmak baskılar, ama izin verirseniz bir online şirket, baskı çerçeveleme ve müşterilerinize bunu nakliye tüm yorucu işi yapmak.

Düğün Öğeler

Büyük ve hatta orta ölçekli düğün olsaydı, büyük olasılıkla satın almak veya tekrar kullanmak beklenen asla şeylere çok para harcadı. Bu yüzden şimdi büyük mutlu bir anı olduğunu, yine mumluk ve bunu hatırlamak koridor koşucu gerekiyor?

Değilse, diğer gelinler çevrimiçi bunları satıp gibi bir hizmeti vererek devre gemi interneti kullanabilirsiniz Tradesy (bir komisyon alır) ya da Ebay yayınlanarak. İnternet kullanımı için başka bir yol gibi mahalle sayfalarında online ilanlar yoluyla lokal olarak malzeme satmak için Nextdoor veya Facebook ve Craigslist. Alıcılar nakliye için öğeleri değil, ödeme almak zaman, eşyalarını daha yüksek bir fiyat alıp verebilir.

Tabii ki, gelinlik büyük bilet öğedir. Bunu satan hakkında çok duygusal hissettiğiniz değil, senin gelinliğini satmak için bir sürü çevrimiçi vardır. Eğer potansiyel alıcıların daha büyük bir havuzu olacak çünkü online satış yerine lokal olarak daha iyi yapabilir. Ayrıca birkaç yıl beklemek olmadığı kadar tarzda hala iken düğün sonra yakında satmak daha iyidir. İşte gelinliğini satmak için yerler çevrimiçi durumda:

 • PreOwnedWeddingDresses.com
 • StillWhite .com
 • NearlyNewlywed.com
 • Tradesy.com
 • SellMyWeddingDress .org

Bu yerlerde ek olarak, yerel çevrimiçi bahçesinde satış veya sosyal medyada takas buluştuğu sitelerini kullanarak elbise satan deneyebilirsiniz. Birçok gelinler özellikle tüm aksesuarlar için pazarlık için bu siteleri düşürmekten. Sadece kendi büyüklüğünde ve elbiseni isteyen bölgenizdeki başka gelin bulmak için daha az olasıdır. Ama eğer, size komisyon kurtarabilir.

Senin görüşün

Onların sağ görüşleri ne derler bilir? Herkesin bir tane var. Durum böyleyken Yani, senin fikrin muhtemelen satabilirsiniz daha değerli şeylerden biri değil. Ancak, görüşler boş zamanlarında senin kapalı biraz para kazanmak değil o halde neden, gelip özgürdür.

Online anketler alarak Düşüncelerinizi Satış neredeyse sürece mevcut olduğu biçimiyle için internette bir para verme fırsatı olmuştur. İle Şimdi, para verme cep telefonu uygulamaları hiç öldürmek için biraz zaman varken anketler ile para kazanmak için daha kolaydır; Örneğin okulda veya toplu taşıma ile ilgili çocuğunuzu almak için bekleyen zaman.

Ne gerçekten satıyorsanız var demografik gruptaki birinin bakış açısıdır. hedef alınmaktadır konum, eğitim, ilgi alanları, satın alma alışkanlıkları, yaş, cinsiyet, vb Daha sonra ürün ve hizmetler hakkında anketler ile uyumlu olacaktır: Eğer anketleri doldurmaları kayıt olduğunuzda kendiniz hakkında birçok bilgi vermek zorunda kalacak sizin gibi insanlar için. Aldığınız kaç anketler Yani sizin gibi insanlar ve kaç başkalarının demografi anketler yapıyoruz uyduğunu hitap ilgilenen kaç pazarlamacılar bağlıdır.

Unutmayın, olsa da, bazı anketler alarak tuzaklar : Anketler hep nakit ödeme yoktur. Bazen hediye kartları veya kuponlar ödeme. Bazen ödül noktalarında ödeme. Ödeme almaya genellikle kazanç eşikleri bulunmaktadır. Online anketler de dolandırıcılık olma potansiyeline sahiptir. Ev dolandırıcılığı bu iş önlemek için herhangi bir anket kredi kartı veya banka hesap numarasını vermeyin. Fırsat veya anket şirketlerinin listeleri için ödeme yapmayın. Bunlar her zaman bir dolandırıcılık sinyalleridir.

Rehber Çevrimiçi Anketler almak için:

 • InboxDollars .com
 • OpinionOutpost .com
 • Swagbucks .com

Sizin Uzmanlık

Sizce daha değerli bir sürü sizin uzmanlık olduğunu. Ve deneyimlerinizi satmak için birçok farklı yolu vardır. Eğer hemen her konuda uzmanlaşmış bilgi varsa, orada istekli bunun için ödeme birisi kesinlikle yoktur. soru bilginizi paraya nasıl pazara ve olduğunu.

Yapabilirsin:

 • bir e-kitap yayımlamak
 • Bir şekilde iş çevrimiçi öğretmen
 • gibi bir site kendi çevrimiçi, e-öğrenme içerik oluşturmak Udemy
 • Bir web sitesi oluşturmak veya blog veya bir yazar olur
 • ya danışman olarak serbest çalışmaya kurmak.

Bunların hepsi uzun vadede ödemek için zaman ve muhtemelen para yatırım alır. Ancak, uzmanlık satan bir an önce başlatılması istiyorsanız, web sitelerini test ya da benzeri sitelerde sorulara cevap deneyin PrestoExperts veya Createpool .

Saçın

insan saçı için pazar büyük bir iştir, ve internet saçlarını satmak için istenen saç türü olan neredeyse herkes için kolay hale getirir.

Yani istenen saç tipi nedir? Uzun, kalın ve sağlıklı olmalıdır. minimum uzunluğu daha iyi uzun 6 inç, ama olmaz. Ağırlık değerinde önemli bir faktördür; Saç kesme kadar ancak doğru bantlı saç çevresi ile ölçülen kalınlık, yani kalınlık için iyi bir göstergesi olabilir, ölçülemez. Bir 1- veya 1.5 inç at kuyruğu ince olarak düşünülebilir. sağlık için olduğu gibi, ideal renkli doğruldu, kimyasal olarak işlenmiş ve hatta kuru şişmiş olmamıştı kılı “bakire saç,” dir. Saçınıza değerini düşürebilir Sigara içen varsa. renk önemli bir faktör olarak değil, ama daha değerli saç (örn sarışın ve kırmızı) daha az yaygın doğal saç rengi.

saç değeri ne ki? Eğer bakire saçlar için Tahmin edebileceğiniz asgari inç başına 10 $ hakkındadır. Sigara bakire saç inç başına 5 $ kadar az getirebilir ya da sadece onun için hiçbir piyasa olmayabilir. satıcılar, saç için reklam alıp alıcılar onlarla iletişim yüzden satmak saça yerleri çevrimiçi, pazar yerleri bulunmaktadır. Tipik pazarları bir komisyon yapmayız ama özenle hizmet şartlarını okuyun. İşte çevrimiçi saç pazar yerleri bazıları şunlardır:

 • BuyandSellHair.com
 • OnlineHairAffair.com
 • HairSellOn .com
 • SellHairOnline .com

Anne sütü

Ne eski yeni. Bir kez daha internet eski bir uygulama yeni bir spin sağlar. formülü icat edilmeden önce, çocuklarını hemşire olamazdı kadınlar çocukları için anne sütü sağlamak için ıslak bir hemşire işe verebilir. Artık oldukça aynı şekilde yapılır, ama şimdi meme ile pompalar ve internet anne sütü için bir pazar var değil. Emziren kadınlar pompalamak ve donma ve onların anne sütü gemi ve bunun için ödenebilir.

İşte satmak anne sütü bazı yerlerde çevrimiçi durumda:

 • OnlytheBreast .com
 • Mothersmilk.coop
 • BreastMilkShare .com
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *