Pārsteidzošā Things jūs varat pārdot tiešsaistē

Posted on

Pārsteidzošā Things jūs varat pārdot tiešsaistē

Pateicoties internetam, sen aizgājuši tie laiki, schlepping savas lietas, lai pagalmā, lokalizācijas dažas pazīmes augšu un cerot, tas nav lietus, lai cilvēki nāks iegādāties jūsu nevēlamas lietas. Tagad jums ir tik daudz iespējas pārdot savu piedāvājumu tiešsaistē.

Un tur ir tik daudz, lai pārdotu! Vairs jūs tikai pārdošanas veidu lietas jūs atradīsiet pie vecmodīgas pagalmā pārdošana. Šeit ir 7 pārsteidzoši lietas jūs varat pārdot tiešsaistē, lai kādā papildus naudu.

Jūsu ģimenes un savas drēbes

Kad centrālais kuģu būvētavu pārdošanu, pārdošanas drēbes ir ne tikai vieglāk ar palīdzību internetā, tas ir vairāk ienesīgs. Tā kā vecās dienām, jums bija cenu lietām maza, jo ierobežoto lielumu klientu bāzi pagalmā pārdošanas entuziasti, kas arī bija iespēja, ka taupīgs ķekars. Tagad, ja jums ir jauka stuff, jūs varat iegūt labas cenas to tiešsaistē.

Jo bērni aug ārā no drēbēm tik ātri, vecāki bieži gan pirkt un pārdot savas drēbes tiešsaistē. Bet nav iemesla ierobežot sevi, lai tikai pārdot savus bērnus no audzētiem objektus. ThredUp, viens no pirmajiem mazumtirgotāju pērkot un pārdodot lietotu apģērbu tiešsaistē, sākās kā veids, kā pārdot bērnu apģērbu, bet tagad tas ir paplašinājies, lai sieviešu apģērbu un aksesuāru. Kā tā darbojas, ir jums pasūtīt “cleanout Bag” pack to uz augšu ar savu defektu bez, top zīmolu vienību un nosūtīt to izslēgt, izmantojot iepriekš samaksāts etiķeti. ThredUp noteiks vērtību jūsu preces un jums maksā caur PayPal vai iepriekš samaksāts Visa. Nav garantijas, ka jūsu preces tiks pieņemts, un ir maksa, lai jūsu preces atpakaļ. Tomēr uzņēmums tomēr ir par ieņēmumiem aprēķinātāju uz vietas, lai jūs varētu noteikt, vai jūsu preces varētu tikt pieņemts.

Fotogrāfijas

Ja jums patīk fotografēt (un jūs esat labi tā), varat veikt naudu, pārdodot fotogrāfijas tiešsaistē. Daudzējādā ziņā internets ir liels nivelieris par iespēju. Tas nav tik svarīgi, kādas ir jūsu pilnvaras ir, tik daudz, cik labi jūsu darbs ir.

Ir desmitiem tiešsaistes Sērijveida fotogrāfija aģentūrām, kur jūs varat augšupielādēt savus attēlus, video vai ilustrācijas un jāmaksā katru reizi, kad kāds lejupielādē. Vai uzskatāt ieiet uzņēmējdarbības nekustamā īpašuma fotogrāfijas ar vienu no tiešsaistes uzņēmumiem, kas piedāvā šo pakalpojumu, lai aģentiem. Tas nav briesmīgi ienesīgs, bet tas ļaus jums izveidot portfeli, kas var pārvirzīt vairāk darba ar nekustamo īpašumu savā vietējā tirgū.

Ja esat mākslinieks pie sirds, pārdot izdrukas no jūsu darba, bet pieņemsim tiešsaistes kompānija darīt visu nogurdinošs darbu drukāšanai, izstrādi un kuģniecības to saviem klientiem.

Jūsu Kāzu preces

Ja jums bija liels vai pat vidēja izmēra kāzas, jūs, iespējams, pavadīja daudz naudas par lietām, kas jūs nekad paredzēts iegādāties vai izmantot atkārtoti. Tāpēc tagad, ka tas ir tikai viens liels laimīgs atmiņas, jums joprojām ir nepieciešams sveču turētājiem un ejas skrējējs atcerēties to ar?

Ja ne, jūs varat izmantot internetu, lai pārdotu šīs lietas tiešsaistē, lai citām līgavām un nosūtīt tos izslēgt, izmantojot pakalpojumu, piemēram, Tradesy (kas aizņem komisijas) vai publicējot tos ebay. Vēl viens veids, kā izmantot internetu, ir pārdot lietas lokāli veidā tiešsaistes sludinājumi par apkaimes lapām, piemēram, Nextdoor vai uz Facebook un Craigslist. Kad pircēji var uzņemt objektus un nav jāmaksā par kuģniecības, jūsu sīkumi var atnest augstāku cenu.

Protams, kāzu kleitu ir liels biļete vienība. Ja jūs nejūtas pārāk sentimentāls par tā pārdošanas, ir daudz vietas, lai pārdot savu kāzu kleitu internetā. Jūs varat darīt labāk pārdot to tiešsaistē, nevis uz vietas, jo jums būs lielāks baseins potenciālo pircēju. Tāpat tas ir labāk pārdot drīz pēc kāzām, bet tas joprojām ir stils, nevis gaidīt vairākus gadus. Šeit ir vieta, kur pārdot savu kāzu kleitu internetā:

 • PreOwnedWeddingDresses.com
 • StillWhite .com
 • NearlyNewlywed.com
 • Tradesy.com
 • SellMyWeddingDress .org

Papildus šīm vietām, jūs varētu mēģināt pārdot kleitu, izmantojot vietējās tiešsaistes pagalmā pārdošanu vai mijmaiņas atbilst vietnes sociālajos medijos. Daudzi Līgavas berzt šos portālus darījumus, jo īpaši attiecībā uz visiem piederumiem. Tu esi mazāk iespējams atrast citu līgava savā vietējā teritorijā, kas ir tikai jūsu izmēru un kuri vēlas savu kleitu. Bet, ja jūs darāt, tas varētu ietaupīt komisiju.

Jūsu viedoklis

Jūs zināt, ko viņi saka par atzinumiem pareizajiem? Ikvienam got vienu. Tas ir gadījums, jūsu viedoklis, iespējams, nav viens no vērtīgākajiem lietām, ko var pārdot. Tomēr viedokļi var brīvi noteikt, tad kāpēc ne padarīt mazliet naudas, pie jums savā brīvajā laikā.

Pārdodot savu viedokli, ņemot aptaujas internetā ir naudas pieņemšanas iespēja internetā par gandrīz tikpat ilgi, cik tas ir pastāvējusi. Tagad, ar naudas pieņemšanas mobilo telefonu progr tas ir vieglāk nekā jebkad, lai pelnītu naudu ar aptaujām, ja jums ir maz laika, lai nogalinātu; Piemēram, ja jūs gaida uzņemt savu bērnu skolā vai sabiedrisko transportu.

Kas jūs tiešām pārdodat ir viedoklis par kādu jūsu demogrāfiskās grupas. Kad jūs pierakstīties aizpildīt aptaujas jums būs dot daudz informācijas par sevi: atrašanās vieta, izglītība, intereses, pirkšanas paradumiem, vecuma, dzimuma, uc Jums tiks saskaņota ar aptauju par produktiem un pakalpojumiem, kas tiek mērķtiecīgi cilvēkiem kā jūs. Tik cik aptaujas saņemat atkarīgs no tā, cik daudz tirgotājiem ir ieinteresēti pievilcīgi cilvēkiem kā jūs un kā daudzi citi, kas atbilst jūsu demogrāfija dara aptaujas.

Paturiet prātā, lai gan daži no kļūmēm veikt aptauju : Aptaujas ne vienmēr maksāt skaidrā naudā. Dažreiz viņi maksāt dāvanu kartēm vai kuponiem. Dažreiz viņi maksāt lojalitātes punktus. Tur parasti nopelna sliekšņi, lai saņemtu maksājumus. Tiešsaistes aptaujas arī ir potenciāls būt izkrāpšanu. Lai izvairītos no šīs darbs mājās veida izkrāpšanu, nedod jūsu kredītkartes vai bankas konta numuru jebkurā aptaujā. Vai nav jāmaksā par iespējām vai sarakstiem apsekojuma uzņēmumiem. Tie vienmēr ir signāli scam.

Vietas Take Online Surveys:

 • InboxDollars .com
 • OpinionOutpost .com
 • SwagBucks .com

Jūsu zināšanas

Daudz vērtīgāks nekā jūsu domām ir jūsu zināšanas. Un tur ir daudz dažādi veidi, kā pārdot savu pieredzi. Ja jums ir specializētas zināšanas par gandrīz jebkuru tēmu, tur noteikti ir kāds, kas tur vēlas maksāt par to. Jautājums ir, kā tirgū un pelnīt ar savas zināšanas.

Jūs varat:

 • publicēt ebook
 • darbs kā tiešsaistes skolotājs
 • izveidot savu tiešsaistes, e-mācību saturu vietā, piemēram Udemy
 • izveidot mājas lapā vai blogā, vai kļūt par ārštata rakstnieks
 • vai veidot ārštata karjeru kā konsultants.

Tie visi veikt ieguldījumu laika un, iespējams, naudas atmaksāsies ilgtermiņā. Tomēr, ja jūs vēlaties ātri sākt pārdot savu pieredzi, mēģiniet pārbaudīt vietnes vai atbildot uz jautājumiem vietās, piemēram, PrestoExperts vai Createpool .

Jūsu matu

Par cilvēka matiem tirgus ir liels bizness, un internets padara to viegli, gandrīz ikviens, kurš ir vēlamo matu tipu, lai pārdotu savus matus.

Tātad, kāds ir vēlamais matu tipam? Tas ir garš, biezs un veselīgi. Minimālais garums ir 6 collas, bet, jo ilgāk, jo labāk. Svars ir galvenais faktors vērtībā; Taču to nevar precīzi izmērīt, kamēr mati ir sagriezti, tāpēc biezuma, mērot ar riņķa matiem, ja atkarīgās, var būt labs gabarītu biezuma. 1- vai 1,5 collu zirgaste tiktu uzskatīti plānas. Attiecībā uz veselību, ideāls ir “neapstrādātas spalvas”, kas ir mati, kas nekad nav bijis krāsots, iztaisnot, ķīmiski apstrādāts vai pat izpūstas sausumā. Ja esat smēķētājs, kas var samazināt vērtību jūsu matiem. Krāsu nav tik svarīgs faktors, bet retāk dabiskā matu krāsa (piemēram, blondi un sarkana), jo vairāk vērtīgu mati.

Cik daudz ir mati vērts? Minimālā jūs varētu sagaidīt neapstrādātas mati ir apmēram vienu collu 10 $. Non-neapstrādātas spalvas varētu dot tik maz, kā $ 5 collu vai arī var vienkārši būt tirgus par to. Šīs vietas pārdot matiem internetā ir tirgi, tāpēc pārdevēji pirkt reklāmas par savu matu un pircēju sazināties ar viņiem. Parasti tirgi neņem komisijas, bet uzmanīgi izlasiet pakalpojuma noteikumus. Šeit ir daži tiešsaistes matu tirgos:

 • BuyandSellHair.com
 • OnlineHairAffair.com
 • HairSellOn .com
 • SellHairOnline .com

krūts piens

Kas ir vecs ir jauns. Vēlreiz internets pieļauj jaunu spin par veco praksi. Pirms formula tika izgudrots, sievietes, kuras nevarēja medmāsa savus bērnus varētu īrēt zīdītāja nodrošināt mātes pienu savam bērnam. Tas nav izdarīts gluži tāpat vairs, bet tagad ar krūti sūkņi un internets ir tirgus mātes pienā. Sievietēm zīdīšanas periodā var sūknis un iesaldēt, un kuģis veic savu mātes pienu, un jāmaksā par to.

Šeit ir dažas vietas, pārdot mātes pienā online:

 • OnlytheBreast .com
 • Mothersmilk.coop
 • BreastMilkShare .com
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *