Starptautiskā Curriculum Vitae paraugs un rakstīšana padomi

Posted on

Starptautiskā Curriculum Vitae paraugs un rakstīšana padomi

Ja Jūs meklējat darbu ārpus ASV, jāapzinās, ka daudzi darba devēji lūgs jums par curriculum vitae (vai “CV”), iespējams, ar pievienoto profilu, nevis par “CV”. Tas var būt mulsinoši, jo ASV curriculum vitae tiek izmantoti gandrīz vienīgi darba vietu akadēmiskās , zinātniskās pētniecības jomā, kā arī medicīnas profesijām .

ASV CV ir akreditācijas pamatā, izmantojot funkcionālas kategorijas uzskaitīt savām izglītības, publikācijas, apbalvojumus un balvas, pētniecības pieredzi, mācībām un profesionālās tikšanās. Starptautiskā curriculum vitae, lai gan tiek strukturēti vairāk kā atsāk , ar dažām svarīgām atšķirībām.

Starptautiskā Curriculum Vitae Prasības

Atkarībā no valsts, uz kuru jūs piesakāties, jums var būt nepieciešams, lai sniegtu personisku informāciju, kas tai būtu nelikumīga (jo vecuma diskrimināciju un citu EEOC nodarbinātības likumiem ), lai darba devēji, lai lūgtu ASV.

Par informāciju, kas jums var būt nepieciešams, lai sniegtu veidi ietver savu datumu un dzimšanas vietu, tautību, dzimumu, jūsu ģimenes stāvoklis / bērnu skaitu un viņu vecumu, savas valodas prasmes, reliģijas, veselības stāvokli, un / vai pases numuru. Daudzi starptautiskie darba devēji arī prasīt kandidātiem iekļaut attēlus saviem atsākts.

Padomi Writing International Curriculum Vitae

Sagatavošana starptautisku curriculum vitae prasīs vairāk pētījumu un pūļu, nekā izstrādājot ASV atsākt vai CV. Par laimi, ir resursi, kas var jums palīdzēt. Šeit ir svarīgi soļi, kas jāievēro.

Vai jūsu pētījumu : Pirms sākat rakstīt savu starptautisko CV, uzzināt, kādas ir īpašās prasības valstij esat mērķauditorijas. Viens labs avots ir VisualCV , kas uzskaitīti elementi nepieciešami ne tikai reģionu (Ziemeļamerika, Austrālija, un Apvienotajā Karalistē, Eiropā, Tuvajos Austrumos un Āfrikā, Āzijā un Dienvidamerikā), bet arī daži no atsevišķu valstu laikā šajos reģionos.

Konkrētu valsts informāciju, jūsu labākais bet var būt vienkārši “Google”, piemēram, frāzi “Portugāle CV prasībām.”

Noteikt Optimāla lapu garums : Dažādās valstīs ir dažādas cerības par garumu CV. Vācijā un Grieķijā, piecu lapu CV ir bieži; Lielbritānijā, divi ir norma.

Lemj Jūsu formātā : Lielākā daļa starptautisko CV, piemēram, ASV atsāk, tiek strukturēti izmantojot apgrieztā hronoloģiskā formātā , sākot ar savu jaunāko darbu. Tomēr tas var būt arī efektīvs izmantot funkcionālu formātu, ja jūs vēlaties, lai uzsvērtu savas prasmes un zināšanas (vai nu tāpēc, ka jums trūkst reāla darba pieredze, vai arī tāpēc, ka jums ir veikt būtiskas izmaiņas karjeras jomā).

Padomā par toni: Rietumvalstīs, atsāk parasti personas tirdzniecības dokumentiem, kur jums tiek sagaidīts, ka “taurēšana savu ragu,” parādot profesionālās un personīgās stiprās un sasniegumus, kas ļauj pacelties virs jūsu konkurenci. Dažās austrumu valstīs, piemēram, Ķīnā, tomēr darba kandidāti tiek sagaidīts, lai rakstītu mērenāk.

Tulkot savu CV: Lai gan ne visi starptautiskie darba prasa, lai tu runā valodu, valsti, kur jums tiks strādā un dzīvo, daudzi to. Labākais veids, lai pierādītu savu lingvistisko kompetenci, ir pārvērst savu CV valodā runā ar darba devēja. Ja jūs šaubas jūsu prasmes, ir dzimtā vai uzlabotas runātājs korektūru jūsu tulkoto CV kļūdas.

Pavasara profesionālu headshot : Ja jūs iesniedzat savu CV uz darba devēju, kas pieprasa fotogrāfiju, ir profesionāla viena pieņemts.

Sample International CV

Tas ir piemērs starptautiskā CV. S ee zemāk par vairāk piemēru.

Barry Iesniedzējs
Rua Main, Porto, Portugāle
barry.applicant@email.com
000.123.4567 (Cell)
Dzimums: M
DZD: 1990. gada 13. augustā Porto, Portugāle
Tautība: Portugāļu
Precējies

PROFILS

Mans kosmopolītiska fona un analītiskie intereses citās kultūrās kopā ar komandu no vairākām Eiropas valodām, ļauj man pārvaldīt daudznacionālas darbaspēku, kas prasa saskaņot dažādu valstu pieejām uz darbības mākslu. Pierādīts līderis ar dziļu pieredzi operācijās, ražošanā un cilvēku vadības metodēm, es ātri pielāgoties jauniem izaicinājumiem un viegli motivēt ražošanas projektu vienprātībai, apstiprināšanas, koordināciju, finansējumu, pieturvietas un uzsākšanu.

IZGLĪTĪBA

Augstākā izglītība vēsturē, Lusiadas Lisabonas Universitātes Lisabonā, Portugālē
Key kursa : Portugāles vēstures viduslaiku vēstures, renesanses Vēsture, portugāļu Explorers, spāņu Vēsture, itāļu vēsture, vēsture pāvestam

Mācības vispārējās mūzikas studijas, Gregora INSTITŪTS Lisabona, Lisabona, Portugāle
tematiskajās jomās : mūzikas vēsturē, Gregora songs, mūzikas kompozīcijas, Muzikālais Apzīmējumi, Muzikālais teātris, simfonisko skaņdarbu, orķestra mūzika

PROFESIONĀLA PIEREDZE

Casa da Música koncertzālē, Porto, Portugāle
vadītāja sabiedrisko un Building Services  (septembris 2017-pašlaik)

  • Koordinēta un pārvalda 500 front-of-house, back-of-house, administratīvo, tehnisko apkopi, un mārketinga speciālisti.
  • Uzsāka jaunu digitālo mārketinga kampaņu, kas pieauga vidēji auditorijas lielumu par 40%.
  • Uzraudzīta plānošana € 1.5M renovācijas vēsturisko ēku telpās.

Casa da Música koncertzālē, Porto, Portugāle
Ražošanas un darbības direktors  (aprīlis 2017 2015-augusts)

  • Koordinētas Mūsdienu mūzikas priekšnesumi ar augsta līmeņa grupas no Apvienotās Karalistes, Japāna, Āfrikas un Dienvidamerikas.
  • Sarunu izmaksu ziņā efektīvu līgumi jauno skatuves apgaismojuma un audio iekārtām.
  • efektīvi sazinājās ar lielākās mediju un sociālo mediju ietekmētājiem, lai palielinātu sabiedrības informētību par koncertzāles notikumiem.

Apbalvojumus / APBALVOJUMI

RIBA Eiropas balva, 2018
Eiropas Savienības godalga mūsdienu arhitektūrā, 2017.
mūziķu apvienība balva, 2017

VALODAS

Portugāļu, angļu, spāņu, franču un itāļu

DATORPRASMES

Microsoft Office Suite (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook) un Adobe Creative Suite

Kultūras intereses un fizisko atpūtas

Vēsture, mūzika, socioloģija, psiholoģija, teātris, simfoniskā mūzika, teniss un peldēšana

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *