Akadēmiskā Curriculum Vitae (CV) paraugs un rakstīšana padomi

Posted on

Akadēmiskā Curriculum Vitae (CV) paraugs un rakstīšana padomi

Curriculum vitae (CV) rakstīta akadēmisko jāuzsver pētniecības un mācību pieredzi, publikācijas, dotācijas un stipendijas, profesionālās asociācijas un licences, balvas, un jebkādu citu informāciju, kas savu pieredzi, kas parāda tu esi labākais kandidāts, lai fakultātes un pētniecības amatam reklamē koledžā vai augstskolā.

Rakstot akadēmisko CV, pārliecinieties, ka jūs zināt, ko sadaļās iekļaut un kā strukturēt savu dokumentu. Pārbaudiet CV veidnes un CV paraugu, lai palīdzētu jums rakstīt savu.

Padomi Writing Academic CV

Padomā par garumu. Atšķirībā atsāk (un pat daži citi CV), akadēmisko CV var būt jebkurš garums. Tas ir tāpēc, ka jums ir nepieciešams, lai iekļautu visus jūsu attiecīgām publikācijām, konferencēm, stipendiju, uc Protams, ja jūs piesakāties uz konkrētu darbu, pārbaudiet, vai darbs sarakstā ietver jebkādu informāciju par lapu ierobežojums jūsu CV.

Padomā par struktūru . Vēl svarīgāk nekā garums ir struktūra. Rakstot savu CV, novietojiet svarīgāko informāciju augšpusē. Bieži vien, tas ietver jūsu izglītību, nodarbinātības vēsturi, un publikācijas. Jūs varat arī apsvērt iespēju pievienot personisku paziņojumu, lai jūsu CV izceļas. Katrā iedaļā sarakstā ar savu pieredzi apgrieztā hronoloģiskā secībā.

Apsveriet savu auditoriju . Tāpat kā atsākt, pārliecinieties, pielāgot savu CV uz savu auditoriju. Piemēram, rūpīgi pārdomājiet universitātes vai departamenta jūs piesakāties uz darbu pie. Vai šī nodaļa tradicionāli novērtē publikāciju vairāk mācīt, ja tas padara pārvaldība un popularizēšana lēmumus? Ja tā, tad jums vajadzētu aprakstīt savas publikācijas pirms sarakstā savu pedagoģisko pieredzi.

Tomēr, ja jūs piesakāties uz, teiksim, kopiena koledžas, kas lepojas ar savu mācību kvalitāti, jūsu mācību sasniegumi būtu goda vietā. Šajā gadījumā mācību nodaļa (apgrieztā hronoloģiskā secībā), būtu jārīkojas savu publikāciju sadaļā.

Runājiet ar kādu savā jomā. Jautājiet kāds savā jomā atsauksmes par to, kā strukturēt savu CV. Katru akadēmisko nodaļa sagaida nedaudz dažādas lietas no CV. Runāt ar veiksmīgiem cilvēkiem savā jomā vai departaments, un jautāt, ja kāds ir gatavs dalīties izlases CV ar jums. Tas palīdzēs jums amatniecības CV, kas pārsteigs cilvēki savā jomā.

Padariet to viegli lasīt. Saglabājiet savu CV labā kārtībā, iekļaujot plašas peļņu (apmēram 1 collu uz visām pusēm) un telpu starp katras sadaļas. Jūs varētu ietvert arī aizzīmēm dažās sadaļās (piemēram, kad uzskaitot kursus jūs māca katrā universitātē), lai padarītu savu CV viegli izlasīt. Tāpat pārliecinieties, lai izmantotu viegli lasāmu fontu, piemēram, Times New Roman, ar burtu izmēru aptuveni 12 pt.

Padarot savu CV skaidri un viegli sekot, jūs palielināt iespēju, ka darba devējs apskatīsim to rūpīgi.

Esiet konsekventi. Esiet atbilst kāda formātu jūs izvēlaties. Piemēram, ja jums ir drosmīgs vienu sadaļu nosaukums, drosmīgs visu sadaļu nosaukumi. Konsekvence ļaus viegli cilvēkus lasīt un sekot kopā ar savu CV.

Uzmanīgi rediģēt. Jūs vēlaties, lai jūsu CV, lai pierādītu, ka jums ir profesionāli un pulētas. Tādēļ jūsu dokumentam jābūt bez kļūdām. Izlasiet savu CV un korektūru to iespējamās pareizrakstības vai gramatikas kļūdas. Uzdot draugu vai ģimenes locekli, lai apskatīt to vairāk kā labi.

Akadēmiskā Curriculum Vitae formāts

Šī CV formāts dos jums sajūtu par to, ko jūs varētu iekļaut savā akadēmiskajā CV. Rakstot savu curriculum vitae, pielāgot savas sekcijas (un kārtība no šīm sadaļām), lai savā jomā, un darbu, ko vēlaties. Dažas no šīm sadaļām var nebūt piemērojamas savā jomā, lai novērstu jebkuru, kas nav jēgas jums.

KONTAKTINFORMĀCIJA
Nosaukums
Adrese
Pilsēta,
Valsts Zip Code
Tālrunis
Cell
Phone
E-pasts

KOPSAVILKUMS PAZIŅOJUMS
Šī ir obligāta sadaļa. Tajā iekļauj īsu sarakstu izceļ savu kandidatūru.

IZGLĪTĪBA
Sarakstā jūsu akadēmiskā izglītība, tai skaitā pirmsdiploma un pēcdiploma institūcijām piedalījās. Par katru grādu, uzskaitīt iestādi, atrašanās vietu, pakāpi, un datumu absolvēšanas. Ja nepieciešams, norādiet savu disertāciju vai darba nosaukums, un jūsu konsultantiem.

DARBA VĒSTURE
Saraksts jūsu nodarbinātības vēsture apgrieztā hronoloģiskā secībā, ieskaitot pozīcijas informāciju un datumiem. Jūs varētu lauzt šo vairākās sadaļās, balstoties uz savā jomā. Piemēram, jūs varētu būt sadaļa “Mācību Experience” un citu sadaļu ar nosaukumu “Administratīvā pieredze.”

Pēcdoktorantūras TRAINING 
Saraksts jūsu Pēcdoktorantūras, pētniecības un / vai klīniskās pieredzes, ja tādi ir.

Stipendijas, / STIPENDIJAS
Saraksta stažēšanās un stipendijas, tai skaitā organizācijas, nosaukumu un datumu. Arī ietvert jebkādus dotācijas jums ir dota. Atkarībā no jūsu jomā, jūs varētu ietvert naudas summu, kas ir piešķirta katram dotācijas.

Honors / APBALVOJUMI
Iekļaujiet balvas esat saņēmuši, kas ir saistīti ar jūsu darbu.

KONFERENCES / Sarunas
Uzskaitiet visus prezentācijas (tai skaitā stenda referātu) vai uzaicināti sarunas, kas jums ir dota. Arī uzskaitīs visus konferences vai paneļiem, ka jums ir organizēti.

SERVICE
Iekļaujiet pakalpojumu jums ir darīts, lai jūsu departamentā, piemēram, kalpo kā padomdevējs studentiem, kas darbojas kā priekšsēdētājs departamentā vai nodrošina jebkuru citu administratīvu palīdzību.

LICENCES / SERTIFIKĀCIJA
Saraksta veids licences, sertifikācijas vai akreditācijas un saņemšanas datumu.

Publikācijas / Grāmatas
Iekļaujiet visus publikācijas, tai skaitā grāmatas, grāmatu nodaļām, pantiem, grāmatu recenzijas un vairāk. Iekļaut visu informāciju par katru publikāciju, ieskaitot nosaukumu, žurnālu nosaukumu, publicēšanas dienas, un (ja piemērojams) lappušu numurus.

Profesionālo piederību
Saraksts jebkādas profesionālās organizācijas, kas jums pieder. Pieminēt, ja jūs ieņemt amatu valdē jebkuras organizācijas.

PRASMES / INTERESES 
Tas ir izvēles sadaļa, ko var izmantot, lai parādītu mazliet vairāk par to, kas jūs esat. Ietver tikai atbilstošas prasmes un intereses. Piemēram, jūs varētu minēt, ja jūs runāt svešvalodā, vai ir pieredze ar web dizainu.

LITERATŪRA
Atkarībā no jūsu jomā, jūs varētu iekļaut sarakstu ar savām atsaucēm beigās savu CV.

Academic Curriculum Vitae Example

Šis ir piemērs akadēmiskā curriculum vitae.

JOHN SMITH
287 Market Street
Minneapolis, MN 55404
Tālrunis: 555-555-5555 email@email.com 

IZGLĪTĪBA:

Ph.D., psiholoģija, Minesotas universitāte, 2016
koncentrācija: psiholoģija, Kopiena Psiholoģija
Disertācija: Pētījums par mācību-bērnu invalīdu ar zemiem ienākumiem Kopienas
Promocijas Advisors: Susan Hanford, Ph.D., Bill Andersen, Ph.D. ., Melissa Chambers, CSA

MA, Psiholoģija, University at Albany, 2012
koncentrācija: Psiholoģija, Speciālās izglītības
darbs:  komunikācijas prasmes mācīšanās, Invalīdu Bērni
Darba vadītājs: Dženifera Atkins, Ph.D.

BA, Psiholoģija, Kalifornijas Valsts universitāte, Long Beach, CA 2010

Pedagoģiskā darba pieredze:

Instruktors, Minesotas universitāte, 2013-2016
Minesotas universitāte Kursi: Psiholoģija klasē, pusaudžu psiholoģija

Mācību asistents, University at Albany, 2012-2013
kursi: Speciālā izglītība, mācīšanās traucējumiem, Ievads psiholoģijā

Pētnieciskā pieredze:

Doktora grādu ieguvušais, XYZ slimnīca, 2016-2018
Pārvalda plašu neirofizioloģiskajiem un psychodiagnostic novērtējumu bērniem vecumā 3-6, lai pētījumu par par savā klasē tehnoloģiju ietekmi uz bērniem ar dažādiem neiroloģiskas dabas apstākļiem

PUBLIKĀCIJAS:

North, T., un Smith, J. (gaidāmā). “Tehnoloģijas un Classroom mācību jauktā izglītības telpā.”  Journal of Pusaudžu psiholoģija,  vol. 12.

Willis, A., North, T., un Smith, J. (2016). “No mācīšanās invaliditāti pusaudžiem klasē uzvedība.”  Journal of Educational Psychology , tilpums 81, 120-125.

prezentācijas:

Smith, John (2016). “No mācīšanās invaliditāti pusaudžiem klasē uzvedība.” Papīra prezentēts Psiholoģijas konferencē pie Minesotas universitātē.

Smith, John (2015). “Drēbnieku uzdevumu ietvaros iekļaujošai klasēs.” Papīra prezentēts Brown Bag Series, Psiholoģijas nodaļa, Minesotas universitātē.

Piešķīrumiem un stipendijām:

RDB Grant (Minesotas universitāte Pētniecība Grant, 2016)
Seminārs Grant (par Aspa sanāksmē Ņujorkā, 2016.),
Nelson G. Stevens Fellowship (XYZ pētniecības mehānisma, 2015)

BALVAS un goda:

Treldar Scholar, 2016
mācīšana Fellow of the Year, 2016
Academic Excellence Award 2015

Profesionālā dalība:

Psiholoģija asociācija Amerikas
Nacionālās asociācijas pusaudžu psiholoģijas

nepieciešamās prasmes

  • Programmēšana spējas C ++ un PHP
  • Plašas zināšanas SPSSX un SAS statistikas programmu.
  • Pārvalda vācu, franču un spāņu valodā

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *