Sporta Karjeras sagatavošana sākas skolā

Posted on

Sporta Karjeras sagatavošana sākas skolā

Karjera sportā var būt iespēja cilvēkiem ar vairākām dažāda veida pieredzi, pat tiem, kas nav sportisti. Neatkarīgi no ceļa stāšanās sporta karjeru, spēcīgu izglītību un pieredzi, izmantojot stažēšanos un nepilna laika darba vietas, būs nepieciešams.

Dažas koledžas un universitātes piedāvā sporta pārvaldības programmas, bet jūsu bakalaura studijas nav nepieciešams būt tik specifiski sporta karjeru. Sporta komandas un līgas nepieciešams biznesa un finanšu profesionāļi, kas var palīdzēt vadīt operācijas. Mārketinga un sabiedrisko attiecību speciālisti ir nepieciešami, lai radītu interesi, un ir nepieciešami treneri un fizioterapeiti, lai saglabātu sportistus veselīgu un top stāvoklī. Pat likums pakāpi var izraisīt karjeru kā aģents pārstāv sportisti vai kā advokāts ar franšīzes un līgām.

Daži karjera ietver strādā tieši sporta komandām, bet citi ietver strādāt atsevišķi uzņēmumi, kas arī atbalsta sportistus vai komandas. Piemēram, fizikālā terapija klīnika varētu specializējas darbā ar sportistiem un redzēt spēlētājus no profesionālā, koledžā vai vidusskolu komandām jomā. Žurnālisti varētu darbu vietējiem ziņu organizācijām, kas aptver sporta komandas.

Ārpusklases pasākumi

Daudzi studenti interesē sporta karjerā sportu pie vidusskolu un koledžu līmenī. Acīmredzot, on-the-lauka pieredze var būt vērtīgi sagatavošana nākotnes treneri, sporta treneri, sporta direktoriem, un citi. Faktiski, komandas uzzināja sporta spēlēs un apņemšanos vajadzīgo var palīdzēt personai avanss daudzos karjerā.

Bet, ja jūs neesat atlētiski slīpi, joprojām ir daudz iespēju. Tāpat kā citiem departamentiem par universitātes pilsētiņā, tad sporta departaments bieži vien nepilna laika darbu, kas pieejami studentiem. Pat ja tas ir tikai darbs atbildot telefonu, tas joprojām ir iespēja gūt pieredzi un izveidot savienojumu jomā, kur vēlaties, lai darbu.

Sporta informācijas nodaļa parasti ir nepieciešams studentiem, lai palīdzētu izsekot statistiku un rakstot ziņu izlaidumiem. Skolas avīzē var būt nepieciešams sporta žurnālists. Apsveriet jebkuru nodaļa par universitātes pilsētiņā, kas mijiedarbojas ar vieglatlētiku, un, iespējams, ir iespējas, kas pieejamas.

Ja jūs vēl vidusskolā, jautājiet skolotājs, treneris, vai konsultantu par iespējām, kas ir pieejami.

Padoms : Ārpusskolas pieredze palīdzēs jums uzzināt vairāk par savām stiprajām pusēm, patīk un nepatīk, un motivāciju. Daudzējādā ziņā, tie, iespējams, tikpat svarīga kā savu izglītību.

Prakse un nepilna laika Jobs

Daudzi sporta vadības programmas palīdzēs savienot studentiem lieliskas prakses iespējām. Studenti majoring kaut ko citu, nevis sporta vadība joprojām var atrast ar sportu saistītus stažēšanās ar palīdzību no konsultantiem vai padomdevējiem. A skolas sporta departaments vai sporta informācijas nodaļa varētu piedāvāt stažēšanos dažādās pozīcijās. Profesionālā sporta komandas un daļēji profesionālas sporta komandas arī piedāvāt prakses, tāpat kā uzņēmumiem saistītas ar sporta nozari.

Atšķirībā no prakses, darbavietas netiks saņemt jūs koledžu kredītu, bet tie var nodrošināt jūs ar pieredzi. Profesionālā sporta komandas bieži vien ir nepilnu laiku vai sezonas palīdzība, un skolas sporta un sporta informācijas nodaļas darbā studentus nepilna laika, pat tad, ja prakses dati nav pieejami.

Padoms : Vai tie ir darba vai prakses, iespējas var atrast tieši ar darba devējiem vai ar īpašu darba meklēšanas vietnēs, piemēram TeamworkOnline.com.

līdzdalība

Kaut arī ne visi ar sportu saistītās darba iesaistīt piedalīties kā sportists, tas ir labs pamats, lai ir, un ir lielisks veids, kā iegūt kāju durvīs. Diezgan daudz jebkuru darbu, kas saistīti ar apmācību vai skautu tikai reāli pieejams kāds ar pieredzi, spēlējot sporta. Pat darbavietas, kas neprasa tiešu pieredzi kā sportists būs vieglāk iegūt, ja ir sporta pieredze, lai varētu attiekties uz dažiem līmenī tiem centrā jūsu izvēlēto profesiju.

Tas nenozīmē, ka jums ir nepieciešams, lai būtu augsti kvalificēts vai ļoti veiksmīgs sportists. Rezerves spēlētāju ar reputāciju smagi strādā praksē bieži izstāda veidu iezīmes devējiem jebkurā profesija vērtību. Un ieteikumus jūs varat saņemt no autobusa, kas novērtē savu darbu ētiku, neskatoties trūkuma atskaņošanas laikā var būt lieta, kas izpaužas jums kāju durvīs uz darbu vai prakses vietu.

būtiskus secinājumus

Ne tikai sportistiem

Daudzi karjeras ceļi-finanses, tiesības, tirgzinība, veselības aprūpes, un vairāk, atbalsts uzņēmējdarbības sporta.

Darbs uz pusslodzi

Skolas sporta un sporta informācijas departamenti parasti algot studentus.

Prakse

Profesionālā sporta komandas un līgas piedāvāt stažēšanos, kas dažādās jomās.

 

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *