Uzziniet par stažēšanos, General Electric (GE)

Posted on

Get Info par iespējām, kas pieejamas pirmsdiploma studentu un diplomandu

General Electric stažēšanās programma


In 1892 Edison General Electric Company (izveidota 1890. gadā ar Thomas Alva Edison), un tā galveno konkurentu, The Thomson-Houston Company, apvienoja un nosauca jaunā organizācija General Electric Company (GE). Apvienojot ģeneratora un citas elektriskās ierīces, tostarp kvēlspuldžu elektriskās lampas, kas Thomas Edison atvesti uz galda un valdošā elektrisko inovāciju uzņēmums, Thomson-Houston, kas kļuva spēcīgāka, izmantojot virkni apvienošanos. Šie divi uzņēmumi varēja apvienot savas individuālās patentus un tehnoloģijas, lai varētu ražot pilnīgu elektroinstalāciju.

Ikviens, kas dzīvo ziemeļaustrumu var apmeklēt muzeju Inovāciju un zinātnes Schenectady, Ņujorkā, kas uztur arhīvu vēsturisko GE informāciju un fotogrāfijas savā zālē Electrical vēstures.

PRAKSES & Co-Ops

Interning pie GE sniedz iespējas studentiem uzņemties vieni no stingrākajiem izaicinājumiem, strādājot ar labākajiem cilvēkiem un tehnoloģiju nozarē. GE lepojas rast risinājumus tirgos enerģijas, veselības, un mājās, transporta un finanšu. GE nodrošina prakses un co-op iespējas visā pasaulē, dodot studentiem iespēju iegūt reālās pasaules pieredzi strādājot Ziemeļamerikā vai piedalās vērtīgu pieredzi ārvalstīs. GE tika izvēlēts ar Forbes kā # 7 no top labākajām vietām, lai interns 2012..

Ja Jums ir interese uzzināt vairāk par padarot GE pilna laika darbu, kā interns jūs saņemsiet konkurētspējīgu algu un kļūt par novērtēti locekli GE komandu. Interni un kooperatīvu var nopelnīt tos pašus labumus, kas pieejami GE pilna laika darbinieki, piemēram, uzkrāto atvaļinājumu laiks un iespējas tīklu ar vadītājiem un citiem interni kamēr apmeklē informatīvas sesijas, karjeras gadatirgu, sabiedriskus pasākumus, un atpūtas pasākumos. Kvalifikācija pozīcijām katrā valstī atšķiras.

Prakses & Co-op pozīcijas var atrast šādās vietās

 • Āfrika
 • Brazīlija
 • Ķīna
 • Eiropa
 • Meksika
 • Tuvie Austrumi
 • Apvienotā Karaliste
 • Savienotās Valstis

Īpašas programmas

GE piedāvā virkni dažādu programmu skolēniem , kas vēlas gūt pieredzi, strādājot par populāru un labi izveidots uzņēmums.

programmas Pieejams

 • Pieredzējis Commercial vadības programmu (ECLP)
  Stažēšanās ir galvenais attīstības iespējas nākotnes pārdošanas un mārketinga vadītājiem.
 • Finanšu vadības programma (FMP)
  Finanšu vadības programma ir intensīva divu gadu sākuma līmeņa programma ar četrām rotācijas uzdevumiem, tai skaitā finanšu plānošana, grāmatvedības darbības analīze, audits, un prognozēšanu, un bieži vien ir pirmais solis uz veiksmīgu vadības karjeru GE . FMP programma palīdz nesen koledžas absolventi, lai turpinātu attīstīt savas līdera un analītiskās prasmes, izmantojot klasē apmācību un uzņēmuma uzdevumiem, kas palīdzēs paaugstināt savas zināšanas un prasmes, kas strādā nozarē.
 • Cilvēkresursu vadības programmu (HRLP)
  GE vērsta uz attīstību, spēcīgu HR speciālistiem, lai strādātu savā ļoti daudzveidīga darba vidi. GE uzskata, ka apmācība ir būtiski, lai attīstītu spēcīgu līderu lomu HR speciālistiem ietvaros daudzveidīgu globāla kompānija, piemēram, GE.
 • Informācijas tehnoloģiju vadības programmu (ITLP)
  Šī programma ir līderis, veicinot tehnisko vadību uz GE. IT speciālistiem būs iespēja, lai augt savu līderības prasmes, uzņēmējdarbības iemaņas un tehniskās spējas, vienlaikus veidojot karjeru, kas piedāvā neierobežotu potenciālu turpmākai izaugsmei. Informācijas tehnoloģijas (IT), ir izšķiroša nozīme, lai nākotnē GE. Ar gandrīz 10000 IT profesionāļiem apmēram 50 valstīs, GE IT pārstāv lielu fokusa apgabalu un investīcijas visā uzņēmumā, un ir būtiski, lai uzturētu savu stingru vadību, konkurētspēju un panākumus šajā nozarē.

Biznesa Prakse ārzemēs

Āfrika Internship programma
GE pašlaik pieņem darbā augsta līmeņa koledžas / universitātes studentus strādāt administrācijā un atbalstu biznesa vadības funkcija šādās vietās: Nigērija, Gana, Angola, Dienvidāfrika, Zambija un Kenija.

Prakse inženiertehniskiem kontroles / Elektriskās
Studenti vēlas kļūt par daļu no organizācijas un līderi tehnoloģiju un inovāciju vēlēsies uzzināt vairāk par šo iespēju inženierzinātņu vai pēcdiploma studentiem. Stažēšanās ir 6 mēnešu termiņu, un tie studenti, kuri sekmīgi būs iespēja piedalīties atlasē Edison Engineering attīstības programmas (EEDP) notiek maijā.

kvalifikācija

 • GE cenšas studējošiem studentiem absolvējot maijā maģistra absolventu vienā vai vairākās no šādām nozarēm: Electronic Engineering, elektrotehnikā, Control Engineering vai jebkuru ekvivalentu šiem grādiem.
 • GE meklē kandidātus, kuriem piemīt labas zināšanas angļu valodā, aizraušanās tehnoloģiju, komandas spēlētāju, procesu orientēta, ziņkārīgs, elastīgu un atvērtu domājošiem.

Atrašanās vieta:  Firenze, Itālija

Finanšu vadības programma (FMP) Prakse:

GE Global Izaugsme & Operations – GE Vācija

GE FMP Prakse ir pirmais solis, ka pieteikuma iesniedzējiem ir nepieciešams veikt, lai piedalītos GE prestižajā FMP programmā. Studenti, kuri sekmīgi pabeidz programmu, tiks uzskatīta par pilna laika maģistrantūras stāvoklī.

FMP ir intensīva divu gadu sākuma līmeņa vadība programma, kas ietver četras rotācijas uzdevumus. Dalībnieki tērēs 6 līdz 12 mēnešiem veidojot savas zināšanas un prasmes konkrētās jomās, piemēram, finanšu plānošanas un analīzes (FP & A), pārbaudes tiesību vai piegādes ķēdes finansēm.

kvalifikācija

 • Kandidātiem jābūt superior akadēmisko sasniegumu finanšu, grāmatvedības, biznesa studijas, ekonomika, matemātika, vai inženieru vēlamo.
 • Izrādīta interese un kompetence finanšu.
 • Jābūt pašmotivācija un brauc.
 • Jābūt spēja vadīt un strādāt, lai gala mērķi, tiem piemīt spēcīga laika vadības prasmes.
 • Spēja virzīt cauri likstām, strādājot tieši ar plašu cilvēku grupu daudzveidīgā vidē.
 • Jābūt izcilas komunikācijas, saskarsmes un ietekmējošos prasmes.
 • Jābūt elastīgs, pielāgojams, un ģeogrāfiski mobili.
 • Tekoši angļu valodā (mutiski un rakstiski) un citas valodas ir plus.
 • Kandidāts ir jābūt neierobežota atļauja strādāt Eiropā.

vieta

Frankfurte

Piesakoties prakses pārliecinieties, ka izbraukšana Pieci vienkārši veidi, kā uzlabot savu pavadvēstuli un 5 veidi, kā uzlabot Resume, pirms nosūtīšanas uz jūsu dokumentiem.

5 soļi, lai uzlabotu Resume

 1. Organizēt savu informāciju
 2. Izcelt savu kvalifikāciju
 3. Izmantojiet aizzīmju punktus, lai parādītu svarīgu informāciju
 4. Iekļaujiet tikai attiecīgo informāciju un noņemt jebkuru traucējumu
 5. Pārliecinieties, ka jūsu atsākt ir bez kļūdām

5 soļi, lai uzlabotu pavadvēstuli

 1. Adrese jūsu pavadvēstuli pareizajai personai
 2. Capture lasītāja uzmanību
 3. Padariet savu pavadvēstuli izceļas
 4. Pārliecinieties, ka jūsu pavadvēstuli ir bez kļūdām
 5. Jautāt interviju beigās Jūsu vēstuli

Ar šādu šos desmit soļus, jums būs arī pa ceļam, lai iegūtu sev pamanīju ar darba devējiem, cerībā iegūt aicināja uz interviju. Vienīgais mērķis ir CV un motivācijas vēstuli, ir zemes interviju, tāpēc pūles, kas nepieciešams, lai uzlabotu savus dokumentus, ir labi vērts pūles.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *