Kā rakstīt darba aprakstu Jūsu Resume

Posted on

 Kā rakstīt darba aprakstu Jūsu Resume


Kad jūs domājat par amata aprakstiem, jūs, iespējams, domā par darba sludinājumiem izlikuši devējiem. Bet vissvarīgākais darba apraksti var būt tie jūs izveidojat pats, kad jūs aprakstot iepriekšējos amatus savā CV.

Darba apraksti parādīt potenciālajiem darba devējiem, kas jums ir paveikts pozīcijās esat tur. Viņi arī sniedz pārskatu par savu pieredzi un prasmes.

Labi uzrakstīts aprakstus par katru darbu esat notika palīdzēs iegūt savu CV pamanīju un atlasīti intervijām. Kāds ir labākais veids, kā rakstīt uzmanību-satveršanas darba aprakstus?

Pirms sākat, pievienojot darba aprakstus savu CV, jūs varat izveidot sarakstu ar sasniegumiem katrā no saviem darbiem. Tas sagatavos jums rakstot CV.

Koncentrējieties uz prasmes un sasniegumi

Kad esat uzrakstījis darba aprakstu, meklēt veidus, kā padarīt savu skaidrojumu īsāku. Veikt pasākumus, lai izveidotu efektīvu ietekmes paziņojumus. Izcelt prasmes un sasniegumi, kas nodrošina tikai pietiekami detalizēti, lai atbalstītu jūsu telpās. Centieties, lai rediģētu no vietniekvārdu un rakstus. Sākt frāzes vai teikumus ar vārdiem. Izvēlieties drošas vārdi, atsākt darbības vārdiem, piemēram, “uzsāka” un “uzrauga”, ir spēcīgs un parādīt, ka esat veicis ietekme uz savu komandu.

Ja jums būs iesniedzot atsāk organizācijām, kas caurskata tos meklētāja datoru datu bāzēs, ietver tik daudz rūpniecības un darba specifisko “atslēgvārdus”, cik vien iespējams. Meklējot datu bāzes potenciālo kandidātu, darba devēji meklē atsāk ar vislielāko skaitu “hits” par atslēgvārdiem.

Atslēgvārdi ir visbiežāk lietvārdi, piemēram, “klientu apkalpošanas” vai “datorprasmes.” Lai visefektīvāk izmantot atslēgvārdus, būs īpašs, izmantot tik daudz, cik iespējams, un apkaisa tos visā jūsu CV.

Būt selektīvs par to, ko iekļaut

Jūsu CV ir nevis par visu darba vēsture, un jums nav nepieciešams iekļaut katru pienākumu par katru lomu. Noteikt visbūtiskāko informāciju, liekot sevi potenciālā darba devēja pozīcijas: Vai šī informācija palīdzēs pārliecināt darba devēju, ka esat vērts kandidāts uz interviju?

Jums nav jāiekļauj visas atbildību jums kādreiz bija. SagrupÄ līdzīgus uzdevumus. Piemēram, nevis uzskaitot “Atbildot uz tālruņa” un “reaģēja uz klientu e-pastiem” divās aizzīmju punktiem, jūs varat apvienot un teikt, “Nolēma klientu jautājumiem pa tālruni, e-pastu, un čata sarunas.”

Prioritātes darba apraksts Informācija

Tālāk, domāju par prioritāti jūsu sniegto informāciju, katrā aprakstā. Klāt detaļas, kas ir vislielākā interese potenciālajiem darba devējiem pirmais. Piemēram, uzskata, ka kandidātu meklē darbu interjera dizainā.

CV var atspoguļot mazumtirdzniecības pieredzi, kurā 75 procenti no kandidāta laikā tika pavadīts uz pārdošanas grīdas, un 25 procenti tika iztērēti projektēšanas logu un grīdas displejiem. Prioritāte, ko nosaka pēc atbilstības darba devējam, nosaka, ka dizains logu un grīdas displeju jāuzskaita pirms pārdošanas.

PARAUGS

Sales Associate

Sales Associate , Mazumtirdzniecība USA, New York, NY oktobrī 20XX – Present

  • Paredzēts visiem lieliem logiem, izmantojot krāsu kā galveno fokusu.
  • Izveidots aizraujoši displejus point-of-pirkuma lēni pārvietojas nelielu priekšmetu; palielināja pārdošanas šiem posteņiem, par 30 procentiem.
  • Organizētā grīdas displeji, lai palielinātu telpu un pievērst uzmanību jaunākajām precēm.
  • Izmantotā spēcīgu saskarsmes un komunikācijas prasmes, lai kalpotu klientiem; saņēma darbinieks mēneša balvu divreiz.

Grunts līnija: Izceliet savus vissvarīgākos kvalifikācijas darbu, uzskaitot tos vispirms darba aprakstu.

Noteikt jūsu veikums

Ar skaitļiem tik daudz informācijas, kā jūs varat (skaitļi, dolāra zīmes, procentuālais visi varam palīdzēt, lai padarītu savu lietu). Aizzīme punkts, kas skan “Auga satiksme 35 procentiem gadu vairāk nekā gadu” ir vairāk iespaidīgs, un informatīvi, nekā vienu, kas rakstīts vienkārši “Improved satiksmi.”

Gandrīz jebkurš apraksts, par jebkuru darbu, var uzlabot, izmantojot numurus. Viesmīle varētu sākt ar aprakstu “paņēma klientu pasūtījumus un piegādāto pārtiku.” Bet kvantitatīvu aprakstu, sakot, “apkalpoto klientu upscale 100 sēdvietu restorānā” sniedz daudz vairāk ieskatu.

PARAUGS

viesmīle

Viesmīle, Maxill restorānā, New York, NY
janvāris 20XX – Present

  • Paredzēts pusdienu pakalpojumu patrons pie upscale 100 sēdvietu smalkas pusdienas iestādē.
  • Seguma maltītes, noskaidroti tabulas, uzrauga pieci galdi, un ar nosacījumu, ārkārtas klientu apkalpošanu uz laiku līdz 30 klientiem.
  • Apmācīti jauni Waitstaff par POS sistēmas, viesu pakalpojumiem un restorānu politiku un procedūras.

Grunts līnija: Darba devēji, piemēram, skaitļiem. Tas ir daudz vieglāk apskatīt zīmēm un simboliem, nekā tas ir lasīt vārdus.

Uzsvērt Sasniegumi par pienākumiem

Tas ir svarīgi, lai darbinieki, kas zina, jums ir nepieciešamā pieredze, lai darīt darbu, kas nepieciešams šajā pozīcijā. Still, daudzi kandidāti būs šo atbilstoša pieredze. Lai izceltos, uzsvērtu, cik tu pievienoto vērtību. Koncentrējieties uz sasniegumiem, nevis pienākumiem.

Kā redzams iepriekš, numurus var būt jūsu draugs, kad runa ir par uzsverot savus sasniegumus savā CV. Kā arī, nodrošina kontekstu. Piemēram, jūs varētu teikt, “palielināt ieņēmumus par 5 procentiem, pēc vairāku gadu pārdošanas samazinās.” Vai, nevis pasakot “Atbildēts tālruņa zvanus un nodarbojās ar klientu bažām,” jūs varat teikt, “Nolēma klientu problēmas, atbildēja apmēram 10 zvanus stundā. Kļuva go-personai no komandas, kas nodarbojas ar stingrākajiem tālruņa zvaniem un grūtākajām sūdzību. “

Lai gan tas ir svarīgi, lai saglabātu aprakstus īss, pievienojot informāciju un kontekstu, var palīdzēt parādīt darba devējiem, kāpēc jūs vēlaties būt labi atbilst amatam.

PARAUGS

Klientu apkalpošana

Klientu apkalpošanas Associate, ABD Company, marts 20XX – August 20XX

  • Atrisināts klientu problēmas efektīvi un ātri, atbildot apmēram 300 zvani nedēļā.
  • Izpildīts 100 procentiem no zvana darbības mērķu precizitāti, ātrumu, apjomu, uz jautājumu risināšanā, un klientu apmierinātību.
  • Nominēta darbinieku-of-the-mēneša četras reizes lielisku attieksmi un tipveida klientu apkalpošanas prasmes.

Grunts līnija: Darba devēji vēlas zināt, ko jūs paveikts. Padariet to viegli viņiem redzēt, ko jūs esat darījuši, izmantojot skaitļus un procentus.

Make Your Darbs skaņu labāk

Ir vienkārši veidi džeza jūsu atsākt darba aprakstiem, lai padarītu jūsu darbu skaņu super iespaidīgs. Dažas vienkāršas tweaks šeit un tur var padarīt jūsu atsākt ir daudz labāk.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *