Ko Vai Speciālās izglītības skolotājs darīt? Alga, nepieciešamās prasmes, un vairāk

Posted on

Ko Vai Speciālās izglītības skolotājs darīt? Alga, nepieciešamās prasmes, un vairāk


Speciālās izglītības skolotāji pārraudzīt izglītības un apmācības studentu ar fizisko, emocionālo, garīgo un mācīšanās traucējumiem. Viņi izstrādāt un īstenot mācību vērsta uz individuālajām vajadzībām un iespējām studentiem savā pārziņā. Speciālās izglītības skolotāji māca pie pirmsskolas, pamatskolas, vidējā un vidusskolas līmenī.

Aptuveni 439300 speciālās izglītības skolotāji bija nodarbināti ASV 2016. gadā.

Speciālās izglītības skolotājs pienākumi un atbildība

Speciālā izglītība skolotāju pienākumi var atšķirties atkarībā no kategorijas, kuru viņi māca, un kur viņi strādā, bet daži kopīgi pienākumi ir šādi:

 • Sadarboties ar citām skolotāju, skolu psihologiem, mācīšanās traucējumiem, speciālisti, runas / dzirdes speciālistu un skolu sociālajiem darbiniekiem, lai nodrošinātu integrētu plānu, lai attīstītu spējas saviem skolēniem.
 • Uzstādīt mācīšanās mērķus katram studentam, novērtēt to progresu, un reģistrē to novērtējumu.
 • Atjaunināt vecākus par progresu to studentu un iesaistīt vecāku atbalstu ar uzvedības kontroles un mājas darbībām, kas paredzētas, lai papildinātu savas mācību stundas.
 • Uzraudzīt un apmācīt mācīšanas palīgi.
 • Palīdzība plānu pārejai savus studentus produktīvā perioda pēc pabeigšanas vidējo izglītību.

Speciālās izglītības skolotājs Alga

Speciālās izglītības skolotāji pelna par nominālvērtību ar citiem pedagogiem, neraugoties uz papildu uzdevumiem un pienākumiem.

 • Vidējā gada alga: $ 59.780 ($ 28.74 / stundā)
 • Top 10% Gada Alga: vairāk nekā $ 97.070 ($ 46,67 / stundā)
 • Bottom 10% Gada Alga: Mazāk nekā $ 39.680 ($ 19.08 / stundā)

Avots: ASV Bureau of Labor Statistics , 2018

Izglītība, apmācība un sertifikācija

Šī karjera prasa gan izglītības un dažreiz sertifikāciju.

 • Izglītība: Speciālās izglītības skolotāji publiskajās skolās nepieciešams vismaz bakalaura grādu. Daži skolotāji saņem bakalaura grādu īpaši izglītības, vai pat speciālo izglītību. Dažas valstis pieprasa sertifikāta kandidāti piemīt maģistra grādu speciālajā izglītībā. Daudzi skolu rajoni norāda priekšroku kandidātiem ar maģistra grādu.
 • Apmācība un pieredze: Daudzi speciālās izglītības skolotājiem ir jāaizpilda noteiktu skaitu stundu studentu mācību pirms sertificētos. Speciālās izglītības skolotāji var uzzināt, kā plānot nodarbības un vadīt klasi uzraudzībā svina skolotāja kamēr studentu mācību.
 • Sertifikācija: Lielākā daļa valstu prasa cilvēkus nodot sertifikācijas eksāmenu. Privātās skolas skolotājiem nepieciešams bakalaura grādu, bet nav obligāti jābūt sertificētiem. Daži skolotāji saņem savas licences konkrētās invaliditātes kategorijās, piemēram, uzvedības traucējumiem un autismu.

Speciālās izglītības skolotājs prasmes un kompetences

Ir daudzas prasmes specifiskas speciālās izglītības skolotājiem, ieskaitot empātiju, pacietību un organizāciju.

 • Kritiskais-domāšanas prasmes: Īpaša izglītība ir precīzi novērtēt studentu progresu un pielāgot mācību viņu vajadzībām.
 • Pacietība: Šie studenti bieži vien prasa dažādas metodes instrukciju un ne vienmēr uzreiz reaģē uz saņemšanas. Tas var būt grūts darbs, un spēja soli atpakaļ, īsi un veikt dziļu elpu var būt kritiska.
 • Komunikācijas prasmes: Šiem skolotājiem ir jāspēj sazināties ar vecākiem, citiem skolotājiem un administratoriem, papildus bērniem savā pārziņā.
 • Inovācija: Ne katrs no šiem bērniem var mācīt tādā pašā veidā. Laba speciālās izglītības skolotājs varēs aptvert dažādos veidos, kā sasniegt studentiem un vadot tos progress.

Darba Outlook

Paredzams, ka nodarbinātības Speciālās izglītības skolotāju augt ar ātrumu aptuveni 8% no 2016. līdz 2026. gadam, kā ātri, kā vidējā visām profesijām. Tas ir saistīts ar efektīvāku un agrāk skrīningu un identifikācijas dažādu fizisko, emocionālo, garīgo un mācīšanās traucējumiem.

Svarīgi : Federālā un valsts noteikumi paredz skolu rajoniem, lai sniegtu bezmaksas izglītību studentiem ar īpašām vajadzībām, tāpēc tur ir pastāvīga vajadzība pēc šiem skolotājiem.

Darba vide

Daudzi speciālās izglītības skolotāji strādā valsts vai privātās skolās pamatskolas, vidus, un vidusskolas līmenī, bet tās var būt arī māca bērnu apkalpošanas centros. Citi strādā dzīvojamo un dienas programmas, kas kalpo vajadzības personām ar invaliditāti vai īpašām izglītojamo, vai Kopienas bāzes aģentūrām, papildināt norādījumus skolu sniedz.

Jebkurā vidē, šī profesija var uplifting un atalgojot, bet tas var būt arī emocionāli grūti un stresa. Tas var būt fiziski grūti, kā arī tad, kad nodarbojas ar bērniem ar fiziskiem traucējumiem.

Darba grafiks

Vairums speciālās izglītības skolotāji strādāt skolas dienas un mācību stundu laikā, bet tie varētu strādāt pēc mācību stundām, kā arī to kvalitātes dokumentus un rūpēties par administratīviem uzdevumiem. Speciālās izglītības skolotāji parasti ir vasaras off, lai gan dažās skolās ir vasaras skolas programmas, kas var prasīt papildu mēnešus darbā. Skolotāji parasti pie vidēja-ziemas pauzes un pavasara pārtraukumiem, kā arī.

Salīdzinot līdzīgu darbu

Daži līdzīgi darbavietas un viņu vidējā gada atalgojums ietver:

 • Bērnu aprūpes darbinieks : $ 23240
 • Vidusskolas skolotāja : $ 60320
 • Darba terapeits : $ 84270

Avots: ASV Bureau of Labor Statistics , 2018

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *