Kā kļūt par modes modelis

Posted on

Kā kļūt par modes modelis

Visbiežāk jautājums, modelēšana aģenti un skauti saņem no topošajiem modeļiem ir: “Kā es varu kļūt par modes modelis?” Tur ir tik daudz informācijas grāmatās, tīmekļa vietnēs, un kratot ap modelēt forumos, ka tas var šķist ļoti neskaidra, un milzīgs jaunu modeli, kurš ir tikko sākusies out. Šeit ir pieci vienkārši soļi, lai palīdzētu jums sāktu.

Veikt dažas pamata Snapshots

Sākumā tikai fotogrāfijas, kas jums šobrīd modelēšanai aģenti un skauti ir dažas pamata momentuzņēmumi. Viņi meklē jauku sejas shot gan smaida un ne smiling, pa kreisi un pa labi profiliem jūsu sejas un ķermeņa, pilna garuma shot, un atpakaļ shot. Wear veidlapa pieguļošs apģērbs, piemēram, izdilis džinsi vai legingiem un vienkāršu tvertnes augšpusē vai t-kreklu. Ja jums ir ērti valkāt peldkostīmu, ietver dažus peldkostimu šāvienu, kā arī; vai nu viengabala vai divdaļīgs peldkostīms ir labi.

Vīriešu modeļi ir nepieciešams, lai parādītu aģentiem savu fitnesa līmeni, tāpēc tas ir ieteicams, ka vīriešu modeļi valkāt peldēt stumbrus vai bokseršortus, vai valkāt džinsus bez krekla vismaz vienā no saviem fotoattēliem.

Get vērtē profesionāla modeļa pārstāvis vai Scout

Daudzi jaunie modeļi sāk viņu meklēt, jo viņu ģimenes un draugi stāstīja viņiem tie būtu modeli, vai arī, ka tie ir skaistākā meitene vai puisis skolā. Daži cilvēki var būt pat uzvarējis dažas vietējās modelēšanas sacensības. Lai gan tas ir lielisks sākums, tas ne vienmēr tulkot, ko aģentūras meklē. Ir svarīgi, ka jūs saņemsiet savu modelēšanas potenciālu vērtēts pieredzējis modeļa aģents vai skauts, pirms jūs ieguldīt pārāk daudz laika vai naudas savā veikšanu. Šis solis var iegūt nedaudz grūts, jo tas ir grūti noteikt, vai aģents, vai arī meklēt, kas izvērtētu jums ir pieredze un zināšanas, lai palīdzētu jums.

Daudzi jauni modeļi, atklāj, ka viņi dzīvo mazākā tirgū, kur daudzi darbinieki ir saistīts ar modelēšanas skolas vai fotografēšanai studijā, un kā rezultātā viņi nevar iegūt precīzu novērtējumu, jo aģentūra ir vairāk ieinteresēti pārdot kursus vai Photoshoots .

Tas nenozīmē, ka aģents nav labs vai ka kursus vai Photoshoots tie piedāvā, ir slikti; tas tikai nozīmē, ka jums ir nepieciešams domāt par to, kas motivē viņus pateikt, vai jūs varat būt paraugs.

Rādītas pietiekami daudz, cik iespējams

Daudzas aģentūras specializējas tikai vienā konkrētā jomā. Daži var pārstāvēt tikai augstās modes (redakcionālo) modeļus, un citi var pārstāvēt tikai komerciālu, plus izmēra, maza auguma, vai bērnu modeļiem. Ja viena aģentūra nevar pārstāvēt jums, nesaņem drosmi; tas ir svarīgi, lai saņemtu redzēt tik daudz līdzekļu, kā iespējams, un uz ikdienas pamata.

Ja jūs dzīvojat vienā no lielākajiem tirgiem, jums var būt iespēja apmeklēt atklāto konkursu vai doties skatīt aģentūrā. Ja jūs dzīvojat viens no lielākajiem tirgiem ārpus, labākais veids, kā iegūt iedarbības ir sūtīt savas fotogrāfijas uz tik daudzām aģentūrām, cik vien iespējams.

Getting iedarbību var būt ļoti laikietilpīga un dārga pūlēties, it īpaši, ja Jums ir padarīt kopijas visiem jūsu fotogrāfijas un pasta tos. Izdruku, aploksnes, un spiedogu izmaksas var ātri pievienot līdz pat vairāk nekā tūkstoš dolāru. Vēl viena iespēja ir uz e-pastu savas fotogrāfijas, bet ar tūkstošiem fotogrāfiju tiek nosūtīta uz modeļu aģentūrām katru dienu, tas ir viegli viņiem pazust samaisa.

Lai palielinātu savas izredzes tikt paraksta pārstāvniecību, darbs ar cilvēkiem, kuriem ir pieredze un tiešus sakarus ar aģentūrām, kas darbojas dažādos tirgos. ModelScouts.com ir lieliska vieta, kur sākt, un piedāvā visvairāk likumīgs un izmaksu ziņā efektīvs veids, lai jūs varētu iegūt iedarbības jums ir redzams daudziem aģentiem visā pasaulē, un ātrākais veids iespējams.

Know Best modelēšanas tirgus Jums

Termins “tirgus” attiecas uz dažādās ģeogrāfiskās vietās, kurās modeļi strādā un nopelnīt iztiku. New York, Los Angeles, Parīze, un Tokija ir piemēri lielāko modelēšanas tirgos. Tirgus var attiekties arī uz kategoriju jūsu īpašu izskatu iekrīt, piemēram, modes, tirdzniecības, kā arī, vai petite.

Kamēr supermodeles redzat lielākajās žurnālos un pastaigu skrejceļus vislabākajiem klientiem parasti darbu katrā tirgū, daudzi veiksmīgi modeļi darboties tikai vienā vai divos tirgos. Ja jums nav get pārstāv aģentūra Ņujorkā vai Parīzē, jūs varētu ļoti labi būt ideāls Tokijā, Singapūrā vai citām Āzijas tirgos. Pieredzējis aģents var palīdzēt jums nokļūt pareizajā tirgū jūsu īpašu izskatu.

Be Pastāvīga

Kļūstot profesionāls modelis ir ilgs process, un reti notiek pa nakti. Pat modeļi kurš saka: “Man bija tikai ejot pa ielu vienu dienu, un nākamajā man bija uz vāka Vogue” ir nepārspīlējot. Daudzi no šodienas top modeļiem nesaņēma pierakstījies aģentūrai no vārtiem. Supermodele Žizele Bundhena tika noraidīts vairāk nekā 40 reizes, pirms viņa bija beidzot parakstīja aģentūrai. Palieciet pozitīvi un atcerēties, ka tikai tāpēc, ka aģentūra nevarēja pārstāvēt jums šodien, tas nenozīmē, ka tie nebūs ieinteresēts rīt.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *