Kā Get nomātu By Your Dream Company

Posted on

Kā Get nomātu By Your Dream Company

Kādā brīdī savā karjerā, gandrīz ikvienam ir sapņu uzņēmumu viņi patīk strādāt un darbs viņiem būtu saviļņots būt. Vai tas ir par lielu algu, drausmīgs priekšrocības un perks, jautru vai grūti uzņēmuma kultūru, īsu apmainīt (vai iespēju strādāt no mājām, un ne mīkstināt vispār), vai pat kaut kā pamata, kā stundas, kas atbilst jūsu grafiku, tur ir darbs, kas pastāv, kas ir piemērota jums.

Ja jums ir daži uzņēmumi, kas jūs patiešām patīk strādāt, lai punktu un saglabāt tos uz jūsu radaru – un kļūst par savējo – pat pirms sākat darbu pieteikšanās procesu.

Ja jums nav uzņēmumu sarakstu, kas būtu ideāli piemērots, aizņemt kādu laiku, lai izveidotu vienu. Jo vairāk vērsta darba meklēšanu, jo vieglāk būs iegūt nomā.

Kā atrast Uzņēmumi tu vēlētos strādāt

Ja jums nav saraksta devējiem vēl kas jūs pārsteigs strādāt, aizņemt kādu laiku, lai noteiktu, kādi raksturlielumi jūsu ideāls darba devējam būtu, tad tu izvēloties, kurus uzņēmumam strādāt. Tad izveidot sarakstu ar mērķa devējiem, pētot uzņēmumiem, lai atrastu tos, kas atbilst jūsu intereses, prasmes, un, ja jums ir novietots uz karjeras kāpnēm. Tāpat pārbaudiet sarakstus top-rated darba devējiem, piemēram,  Fortune 100 Best uzņēmumiem strādāt  un Glassdoor s  Best Vietas strādāt .

Kad esat izveidojis sarakstu ar top darba devējiem, kas atbilst darba vides, kompensācijas, pabalstus, piemaksas un iespējas attīstībai, kas jūs meklē, ir pienācis laiks, lai saņemtu to radaru kā potenciālajam darbiniekam.

Padomi Getting Algotais By Your Dream Company

Pastāv vairākas priekšrocības, “uzskaites”, uzņēmums uz laiku, pirms jūs pieteikties. Tā, piemēram, atkarībā no uzņēmuma lieluma, ja jums sekot to LinkedIn, Instagram vai Twitter, “piemēram,” savā Facebook lapā, vai pievienoties viņu biļetenu, viņi, iespējams, jau atzīt savu vārdu, kad ir pienācis laiks, lai piemērotu.

Uzzināt, cik vien varat par darba devēja

Pētot uzņēmumus iepriekš, ir labs veids, kā uzzināt par organizāciju, tāpēc, ka tad, kad runa ir laiks, uz interviju, jums nebūs motokross darīt fona pētījumu. Tāpat nepieciešams laiks, lai būtu pārliecināts, ka tas ir uzņēmums, kas varētu būt ideāls jums.

Ja jūs patiešām interesē veicis darba devējs vairāk iemeslu dēļ, nevis, ka jums ir nepieciešams darbs, tā tiks rādīta. Jūs varēsiet runāt ar interesi un entuziasmu. Jūs arī, iespējams, ir labi izveidotu viedokli un vairākas pievilcīgas anekdotes, lai dalītos, kad tiek prasīts kaut ko līdzīgu, “Ko tu zini par šo uzņēmumu?” vai “Ko jūs redzat sevi dara pirmajās 30 dienās uz darbu?”

Ar plašu vērienu zināšanas par uzņēmuma fona, jums būs arī iespēja pārsteigt savu intervētāju, ja viņi lūdz savu skatījumu uz incidentiem, kas saistīti ar organizācijas pagātni, piemēram, jaunu produktu vai projektu var būt izveltnē, vai augsts -profile problēma tā, iespējams, ir iesaistīti rādīts, ka esat bijis aktīvs un nodarbojas -. pat amatieris – sola arī par to, kā jūs veikt organizācijā.

Un, protams, tur ir acīmredzama priekšrocība zinot par atvērtām pozīcijām pirms sacensībām. Paliekot papildināta ar uzņēmuma darba vietu sarakstu lapā, ne tikai jūs būt viens no pirmajiem uzzināt par jaunām iespējām, bet jūs varēsiet kontrolēt, kāda veida darba ņēmēju uzņēmums meklē un kāda veida darbs jums ir labs iespēja iegūt.

Kad jums sajūtu uzņēmuma darbā pieņemšanas procesu, jūs labāk varētu veikt pārdomātas lēmumus, piemēram, kad jums vajadzētu pieteikties vai kāda līmeņa pozīcijas, jums vajadzētu pieteikties.

Veikt laiks, lai pārskatītu savu profesionālo zīmolu, un rebrand sevi, ja nepieciešams, lai pārliecinātos, ka jūsu pilnvaras, ir spēles, ko uzņēmums vēlas, ja tas izīrē kandidātus.

Sekot Sabiedrībām Jums patiktu strādāt

Šeit ir daži padomi, kā sekošanas savu sapņu uzņēmumu, lai palīdzētu sev iegūt nomā:

Sekojiet uzņēmumu sociālo mediju. Facebook, Twitter, Instagram, Tumblr, Pinterest – ir tik daudz sociālo mediju kanāliem, un iespējams, ka uzņēmums vai uzņēmumi, jūs pēc tam, iespējams, ir kontus vismaz dažus no tiem. Sazinieties ar viņiem visiem, un pievērst uzmanību viņu atjauninājumus.

Sazinieties ar uzņēmumu LinkedIn. Sekojiet uzņēmuma uz LinkedIn, skats, kas jūs esat savienots ar uzņēmumā un kuri var savienot ar to, un pārbaudītu uzņēmuma LinkedIn lapu jaunākajiem darba piedāvājumiem.

Meklējiet īpašos pieņemšanu darbā saistīto kontu.  Daži lielāki uzņēmumi ir atsevišķas kontus darbā mērķiem; piemēram, UPS tweets vakances no @upsjobs. Ja jūs ritiniet uz leju plūsmu, jūs redzēsiet daudz pašreizējo vakanču. Twitter var būt labs veids, kā sazināties ar uzņēmuma cilvēkresursu departamentā, kas citādi varētu būt grūti sasniegt. Lasīt vairāk par darba meklēšanu ar Twitter.

Sakopt savu aktu.  Ja jūs esat būs mijiedarbojas ar uzņēmumu par  sociālo mediju , jums ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka jūsu tiešsaistes klātbūtne ir profesionālis. Pārskatiet savu sociālo mediju profiliem, lai pārliecinātos, ka nekas neatbilstošs vai nepiemērots, un pārbaudīt savu  konfidencialitātes iestatījumus  , lai redzētu, kas var redzēt, ko savā lapā.

Grāmatzīme darba jomā lapā. Lielākā daļa uzņēmumu ir karjera “sadaļu savās tīmekļa vietnēs, kas paredzētas norīkošanu vakances. Grāmatzīme šajās lapās, un veikt ieradums pārbaudīt tos regulāri.

Padarīt grafiku termiņiem un noteikt kalendāra paziņojumus par sevi. Ja jūsu mērķis ir jāpiesakās gada programmas, piemēram, stipendiju, vai uzņēmuma vasaras vakanču, saglabāt Excel dokumentu uzskaitot visus svarīgiem datumiem un termiņiem, kā arī iestatīt paziņojumus izmantojot tiešsaistes kalendāru viedtālruņa vai datora.

Meklējiet iespēju, lai apmierinātu Recruiter. Daudzi uzņēmumi piedalās darba gadatirgos un karjeras tīklu notikumiem. Pārbaudiet darba devēja mājas lapā, lai redzētu, vai ir kāds jūs varat apmeklēt. Ja tā, tad jums ir iespēja dalīties ar savu CV un savienot in-persona. Noteikti, lai ņemtu laiku, lai sekotu tieši pēc katra pasākuma ar visiem darba devējiem, jums atbilst.

Nebaidieties aizsniegt uzņēmumam.  Ja jums ir jautājums – kā to, vai darbs jūs esat eyeing ir aizpildīta, vai uzņēmums meklē aizpildīt noteikta veida stāvokli, vai, cik ātri jūs varat pieteikties sezonas darbam – pārliecinieties, lai sazināties ar kompānija. Vienkārši sūtīt pieklājīgu un profesionālu e-pasta vēstuli uz jūsu jautājumu. Ne tikai tas padara organizācijas cilvēkresursu departaments pazīstams ar savu vārdu, bet tas ir labi ilustrē savu entuziasmu un interesi.

Vairāk veidi, kā Get pamanīju Ar Your Dream Company

Šeit ir vēl vairāk veidus, kā iegūt pamanītu uzņēmuma jūs patīk strādāt, ieskaitot kontrolsarakstu sešu kā jūs varat izceļas no pūļa ar darba meklētāju un padarīt vislabāko iespaidu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *