Atkāpšanās vēstules personisku iemeslu dēļ

Posted on

 Atkāpšanās vēstules personisku iemeslu dēļ

Kad esat atstājot savu darbu dēļ personisku iemeslu dēļ, tas var būt grūti zināt, ko teikt, lai jūsu boss. Dažos gadījumos, jūs vēlaties, lai izskaidrotu savu iemeslus prom. Citās situācijās, jūs varētu vēlēties, lai saglabātu savu skaidrojumu neskaidri. Jūs nedrīkstat vēlaties dalīties ar informāciju, īpaši, ja tie nav saistīti ar jūsu darbu.

Svarīgi: Nav svarīgi, kāpēc jūs aizejat, tas ir svarīgi, ka jūs rakstīt oficiālu atlūgumu savam darba devējam un, ja iespējams, ka jums sniegt attiecīgu paziņojumu,.

Jūsu mērķis tagad ir atstāt savu darbu augstā piezīmi, lai jūs varētu saglabāt savu boss, kā tīkla savienojumu.

Zemāk jūs atradīsiet dažus padomus, rakstot atlūgumu, ja jūs atkāpties personisku iemeslu dēļ, kā arī divi atlūgumu paraugus. Izmantojiet šīs veidnes, lai palīdzētu jums rakstīt savu atlūgumu.

Padomi Writing atlūgumu personisku iemeslu dēļ

Zemāk ir daži padomi, kas jāpatur prātā, rakstot atlūgumu personisku iemeslu dēļ:

  • Runāt ar savu priekšnieku First: Ja iespējams, pastāstiet par to savam priekšniekam par savu plānu atkāpties personīgi, pirms jūs iesniedzat savu oficiālo uzņēmuma vēstuli. Tādā veidā, jūs izvairīties blindsiding savu vadītāju. Jūs varētu arī sūtīt šo vēstuli uz cilvēkresursiem.
  • Iekļaut datums jūsu pēdējā diena: Jūsu vēstulē, norādīt konkrētu datumu plānojat atstāt darbu. Centieties, lai sniegtu vismaz divas nedēļas iepriekš. Ja apstākļi ir tādi, ka jūs nevar dot tik daudz paziņojumu, dod tik daudz sagatavošanās laiku, kā tas ir iespējams.
  • Keep Your Iemesli Īsumā: Jums nav iedziļināties par savu iemeslu atstājot. Jūs varat vienkārši teikt: “Es esmu atkāpušies personisku iemeslu dēļ,” vai: “Es esmu atkāpies, jo ģimenes problēmas, kas prasa visu manu laiku.” Ja jūs vēlaties iedziļināties sīkāk (piemēram, teikt, jūs atstājat to būt stay-at-home vecākiem, vai tāpēc, ka ģimenes slimība), varat izskaidrot. Do not get vērā nezāļu piedāvā pārāk daudz specifiku, vai pārāk daudz informācijas. Jūs vēlaties, lai saglabātu vēstuli īss un uz vietas.
  • Palieciet pozitīvi: Jums var būt nepieciešams lūgt savam darba devējam ieteikumu nākotnē. Jūs pat var pieteikties darbā tajā pašā uzņēmumā someday. Tāpēc, uzturēšanās pozitīvs, ja tu runā par savu pieredzi uzņēmumā. Be skaidrs, ka jūs atkāpjas personisku iemeslu dēļ, nevis tāpēc, ka neapmierinātību ar darbu vai organizācijas.
  • Piedāvāt savu Palīdzība: Ja iespējams, piedāvāt savu palīdzību pārejas periodā. Jūs varētu piedāvāt apmācīt jaunu darbinieku vai palīdzība kādā citā veidā. Ja jūs varat būt elastīgs par savu atvaļinājuma dienas, ietver piedāvājums palikt ilgāk, ja tas ir noderīgi, lai jūsu vadītājam.
  • Uzdot Jautājumi: Ja Jums ir kādi jautājumi par pabalstiem vai brīvdienas laika izmaksu, jūs varat lūgt tos savā vēstulē.
  • Sekojiet Business Letter formāts: Pārliecinieties, lai sekotu pareizu biznesa vēstules formātā savā vēstulē. Iekļaut galveni ar darba devēja nosaukumu un adresi, datumu, un jūsu vārdu un adresi.
  • Edit un Korektūru: Jums vajadzētu arī rūpīgi korektūru burtu, pirms nosūtīšanas. Atkal, jums var būt nepieciešams lūgt ieteikuma sava darba devēja, lai jūs vēlaties, viss jūsu darbs tiks pulētas.
  • Nosūtot e-pastu: Ja sūtāt savu vēstuli pa e-pastu, nosūtīt sev testa ziņojumu, lai nodrošinātu, ka jūsu ziņa nāk caur kā formatēts. Iekļaut savu kontaktinformāciju savu parakstu, nevis augšpusē burtu. Norādiet savu vārdu un mērķi jūsu vēstuli (atkāpšanās) temata rindā.

Atkāpšanās vēstule paraugs personisku iemeslu dēļ

Šis ir atkāpšanās vēstule piemērs personisku iemeslu dēļ.

Jessica Iskandar
123 Main Street
Jebkura pilsēta, CA 12345
555-555-5555
jessica.iskandar@email.com

1 augusts 2018

Bruce Lee
Pārdošanas direktors
Atlantic Co
123 Business Rd.
Business City, NY 54321

Dear Mr Lee:

Es rakstu, lai informētu Jūs, ka es būs atstājot Atlantijas Co. vienā mēnesī. Lai gan man ir tik patika strādāt ar jums un strādā uzņēmumā, personisku iemeslu dēļ nepieciešams, ka es atbrīvot savu nostāju un koncentrēties uz uzlabotu savu situāciju mājās.

Mana pēdējā diena būs 1. jūlijs. Neraugoties atstāt, es ļoti augstu vērtēju iespējas, esat sniedz man ar būdams Online Sales Manager. Es esmu ļoti pateicīgs par visiem jūsu palīdzību gar ceļu.

Es darīšu visu, nepieciešams, lai nodrošinātu vienmērīgu pāreju pēc es virzīties tālāk. Man ir vairāki komandas locekļi prātā, kas, manuprāt, būtu spēcīgi kandidāti veicināšanas manā pozīcijā, vai es būtu laimīgs, lai palīdzētu procesā, lai atrastu ārēju nomaiņu. Lūdzu, nevilcinieties, lai sazināties par to, ko es varu darīt, lai palīdzētu.

Vēlreiz paldies jums tik daudz iespēju, lai būtu daļa no Atlantijas Co Es ceru, ka mēs varam sazināties kā kolēģiem, un es ceru uz sadarbību ar Jums arī nākotnē būtu iespēja prezentēt sevi. Liels paldies par jūsu sapratni.

Ar cieņu,

Jessica Iskandar (paraksts cietā kopija burts)

Jessica Iskandar (atšifrējums)

Atkāpšanās vēstule paraugs Personal problēmas

Jūsu vārds
Jūsu adrese
Jūsu Pilsēta, Valsts Zip Code
Jūsu tālruņa numurs
Jūsu e-pasts

Datums

Nosaukums
Nosaukums
Organizācija
Adrese
Pilsēta, Valsts Zip Code

Cienījamie Mr./Ms. Uzvārds:

Es nožēloju, lai informētu Jūs, ka es būs atstājot Bolt Inc. divu nedēļu laikā. Sakarā ar neparedzētiem personiskās problēmas, es vairs nespēj pildīt pienākumus manas lomas, un man liekas, tas ir labākajās interesēs uzņēmums, kas es atbrīvot pozīciju.

Es ceru, ka mans atstājot neradīs jums vai Bolt Inc sagādātajām neērtībām. Lūdzu, nevilcinieties, lai sazināties, ja jūs domājat, ka ir kāds veids, kā es varu palīdzēt atrast nomaiņu, vai arī, ja ir kaut ko es varu darīt, lai šī pāreja būtu vienmērīgāka.

Paldies tik daudz par sapratni. Neskatoties uz personas nepatikšanām es esmu, kas nodarbojas ar to, man patika strādāt ar jums, un es novērtēju savu laiku uzņēmumā. Es ceru, ka mēs varēsim uzturēt kontaktus, un es ceru redzēt, kā Bolt Inc aug nākotnē.

Best,

Jūsu paraksts  (cietā kopija burts)

Jūsu atšifrējums

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *