Resume Mērķis piemērus un Rakstīšanas padomi

Posted on

 Resume Mērķis piemērus un Rakstīšanas padomi


Daži darba meklētāji izvēlas iekļaut atsākt mērķis savās atsākts. Atsākt mērķis ir noteikts jūsu karjeras mērķiem. Tas var būt tikpat vienkārša kā norādot vēlamo amatu, vai arī tā var parādīt, kur esat bijis un kur jūs ceram doties savā karjerā. Kad jālieto mērķi, un, ja jūs varat izslēgt to no sava CV?

Daži cilvēki saka, ka mērķi vairs nav nepieciešams atsākt – labākajā gadījumā, tie ir lieki, un sliktākajā gadījumā, tie ir novecojuši. Tomēr atsākt mērķis, kas koncentrējas uz savām prasmēm un spējām faktiski var uzlabot savu CV, pārliecinot darba devējiem, ka jūs zināt, ko jūs vēlaties darīt, un ka jums ir prasmes, kas nepieciešamas darbam.

Kas ir Atsākt mērķis?

Atsākt mērķis ir paziņojums par jūsu mērķiem nodarbinātības, parasti uzskaitītas augšpusē savu CV. Atsākt mērķis parasti ir viens vai divi teikumi ilgi.

Kad Izmantojiet Resume mērķis

Atkal daži karjeras eksperti atrast CV mērķi novecojis. Tomēr ir reizes, kad atsākt mērķi var būt ļoti noderīga. Ikreiz, kad jūs vēlaties, lai uzsvērtu, ka jums ir ambiciozi, ka jūs zināt, ko jūs vēlaties ar karjeru, vai arī, ka jums ir prasmes, lai konkrēto darbu, jūs varētu gūt labumu no atsākt mērķa.

Padoms : Viens konkrēts laiks, jūs varētu izmantot atsākt mērķis ir tad, kad jūs maināt karjeru.

Atsākt mērķi var izskaidrot, kāpēc jūs esat kvalificēts darbam, pat ja jums nav daudz saistīto pieredzi.

Match savu mērķi uz darbu

Visefektīvākā Mērķis ir viens, kas ir pielāgota, lai darbu jūs piesakāties. Tā norāda, kāda veida karjeras tu meklē, un kādas prasmes un pieredzi, jums ir, kas padara jūs ideāls par šo karjeru. Atsākt mērķis varētu būt arī tad, ja jums ir bijis un, ja jūs vēlaties doties uz savu karjeru.

Piemēram, tas var norādīt kādu no saviem pagātnes sasniegumiem, un tad pāriet uz ar paveikto veidu jūs cerat sasniegt nākotnē (ideāli, accomplishments jūs vēlaties sasniegt uzņēmuma jūs piesakāties uz).

Galu galā, norādot mērķi nav obligāta, bet tā var palīdzēt pārliecināt darba devējiem, ka jūs zināt, ko vēlaties, un ir pazīstami ar nozari.

Kā uzrakstīt Strong Atsākt mērķis

Ja jūs iekļaujat mērķis jūsu CV, tas ir svarīgi, lai pielāgotu atsākt mērķi saskaņot pozīciju jūs piesakāties. Jo konkrētāk jūs esat, jo lielāka iespēja jums ir tikt uzskatīta par darbu jūs interesē. Tā ir laba ideja, lai rakstītu jaunu atsākt mērķi katram darbam jūs pieteikties.

Kad esat crafting savu CV mērķi, jums vajadzētu koncentrēties uz konkrētiem prasmes un pieredzi, kas ir tieši saistīti ar darbu. Vēl viena efektīva stratēģija ir iekļaut atslēgvārdus no darba, kas norādīts jūsu atsākt mērķim. Ne tikai to palielinātu izredzes jūsu CV kļūst palielinājies par uzņēmuma pieteikuma uzskaites sistēmā; tā var arī uzsvērt, kā jūsu kvalifikācijas saskaņot ar darbu sarakstā.

Jums vajadzētu arī tikai jānorāda karjeras mērķiem, kas ir iespējama uzņēmuma ietvaros. Piemēram, ja jūs galu galā vēlaties kļūt pārvaldīt redaktors žurnālā, bet jūs piesakāties darbā pie avīzes, nav jānorāda šis. Koncentrējieties uz to, kā jūs vēlaties, lai augt uzņēmumā.

Viens no briesmām CV mērķis ir tas, ka jūs varat koncentrēties pārāk daudz par to, ko jūs vēlaties savā karjerā, un nav pietiekami daudz par to, kā jūs pievienot vērtību uzņēmumam. Tāpēc, kamēr jūsu atsākt mērķis būtu jāiekļauj informācija par karjeru, ko vēlaties, jūs arī vēlaties, lai izskaidrotu, kāpēc jums ir ideāls kandidāts darbam. Īsumā ietver jebkuru informāciju, kas izceļ jūsu pieredzi, tai skaitā savu gadu nozarē, jūsu konkrētajā prasmju kopumu, un jebkuru citu kvalifikāciju. Iekļaut piemērus tam, kā jūs varētu pievienot vērtību vai pat uzlabot uzņēmumu.

Piemēram, nerunājot par savu desmit gadu budžetiem veiksmīgi samazinot, un norāda, ka jūs vēlaties piemērot šīs prasmes organizācijas budžetu.

Sample Resume Mērķis pārskati

 • Meklēju pozīciju XYZ Company, kur es varētu maksimāli palielināt savus 10 + gadus vadību, kvalitātes nodrošināšanu, programmu izstrādi un apmācību pieredzi.
 • Meklēju pozīciju kā klīniskās prakses asistents veselības uzturēšanas organizācijas, izmantojot manu godalgotus rakstīšana, pētniecības un vadības prasmes.
 • Pamatizglītība skolotājs meklē pozīciju pie maza neatkarīga skolu, kur es varētu piemērot savus piecus gadus ilga pedagoģiskā pieredze un mana programma attīstības prasmes.
 • Klientu apkalpošanas vadītājs meklē iespēju izmantot manu klientu apkalpošanas un vadības prasmes, lai uzlabotu klientu apmierinātību.
 • Meklējat vietu, kur es varētu integrēt stratēģijas attīstīt un paplašināt esošo klientu pārdošanas, zīmolu un produktu attīstību, kā arī mediju apstiprinājumu.
 • Meklētājprogrammas optimizācija pozīciju, kur es varu izmantot savu SEO prasmes un pieredzi, lai palielinātu trafiku un meklētājprogrammu izvietošanu, un piemērot savu 15 gadu IT pieredzi.
 • Lai iegūtu pozīciju, kas ļaus man izmantot savu spēcīgu organizatoriskās prasmes, godalgotās izglītību, un spēju strādāt arī ar cilvēkiem.

Sample Resume ar objektīvu

Šis ir CV paraugs ar mērķi.

John Iesniedzējs
999 Main Street
New York, NY 10001
(123) 555-1234
john.applicant@email.com

KARJERAS MĒRĶIS

Pamatskolas skolotāja meklē pozīciju pie maza neatkarīga skolu, kur es varētu piemērot savus piecus gadus ilga pedagoģiskā pieredze, stumbra orientētu mācību, tehnoloģiju un mācību programmas izstrādes prasmes, lai atbalstītu studentu izaugsmi un panākumus.

CORE KVALIFIKĀCIJA

 • Lietpratīgs radīt pozitīvas, iesaistoties, un atbalstošas ​​mācību vides studentiem no dažādām vidēm.
 • Strong komandas veidošanas un sadarbības talanti, sadarbība viegli ar skolotājiem, direktoriem, vecākiem, un atbalsta personālu, lai noteiktu skolēnu vajadzības, risināt problēmas un veicināt skolas garu.
 • Labprāt strādātu pēc stundām un brīvdienās, lai nodrošinātu panākumus ārpusskolas, sporta un līdzekļu vākšanas pasākumos.
 • Aizturēt pašreizējo K-8 mācību sertifikāciju; aktīvs biedrs NAIS, AFT, ASCD un CVK.
 • Tekoši rakstiski un runā spāņu valodā; labi piedzīvojis izmantošanā SMART Board un adaptīvās mācīšanās tehnoloģijas.

DARBA PIEREDZE
LAKESIDE ACADEMY, Stamford, CT
pamatskolas skolotājs, septembris 2016-Present

Struktūra un īstenot dinamiskas un saistošas ​​stundu plānus 1., 2., un 3. greideriem, mācot līdz 25 skolēniem katrā klasē. Sadarboties ar kolēģiem, lai sniegtu kopīgu mācību un koordinē studentu aktivitātes, tostarp sezonas izrādes, ikgadējo “Fun Run”, un zinātnes gadatirgos. Sazināties dienā ar vecākiem sniegt atsauksmes par skolēnu sniegumu un novērst uzvedības problēmas.

 • Spēlēts galvenais uzdevums, lai uzlabotu skolēnu rezultātus uz standartizētiem testiem par 38%, kas lasītprasmi un 29% math.
 • Aizstāvēja ieviešana jauno adaptīvo mācību tehnoloģijas, lai labāk kalpotu individuālās studentu vajadzības.
 • Sponsorētās pēcskolas spāņu klubs un gatavie studentu dalībai Odyssey no Mind.
 • Saņemtā trīs “labākais skolotājs Awards”.

IZGLĪTĪBA

Bakalaura grāds pamatizglītībā (2015); GPA 3.9
Clemson University, Clemson, Dienvidkarolīna
prāvesta saraksts; Beidzis Summa cum laude

Citas iespējas Sākot savu CV

Kopsavilkums Paziņojums
Alternatīva izmantojot mērķi savā CV ir izmantot atsākt profilu, ko sauc arī par atsākt kopsavilkuma deklarāciju vai paziņojumu par kvalifikāciju, kas ir īss kopsavilkums par jūsu prasmes un pieredzi rakstīts par konkrētu darbu uzsākšanu. Atšķirībā atsākt mērķi, atsākt profilu koncentrējas tieši uz to, kā jūs varat gūt labumu un pievienot vērtību uzņēmumam, nevis saviem karjeras mērķiem.

Branding pārskats
Vēl viena iespēja ir pievienot atsākt zīmolu paziņojumu savā CV. Šis apgalvojums ir īsāks nekā atsākt profilu vai mērķi – par 15 vārdiem – un tas izceļ savus galvenos panākumus un prasmes.

Headline
Visbeidzot, trešais variants ir atsākt virsraksts, kas pazīstams arī kā atsākt nosaukumu. Tas ir pat īsāks nekā atsākt zīmola paziņojumu. Tā ir frāze, kas izskaidro savas prasmes un darba pieredzi.

Kā Iekļaut mērķis, virsraksts, vai paziņojumu par Resume

Jūs varat iekļaut arī vairāk nekā vienu no šiem savā CV. Piemēram, jūs varat iekļaut gan atsākt virsrakstu un atsākt profilu (ar virsrakstu tuvāk uz augšu jūsu CV).

Padoms : Neatkarīgi no šīm opcijām jūs nolemjat darīt, novietojiet to uz augšu jūsu CV, zem savu vārdu un kontaktinformāciju.

Pārliecinieties, ka jums saglabāt savu informāciju kodolīgai, un izmantot atslēgvārdus no darba, kas norādīts jūsu paziņojumā. Pat ar atsākt mērķi, profila, zīmola paziņojumu vai virsraksta, savu CV vajadzētu vēl ietilptu vienā lapā, ja iespējams. Visbeidzot, pārliecinieties, lai rakstītu jaunu paziņojumu attiecībā uz katru darba piesakies, tā, ka darba devējs redz, kas padara jums labu fit par šo konkrēto darbu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *