Dažādi veidi, kā pelnīt naudu no mājām

Posted on

Dažādi veidi, kā pelnīt naudu no mājām

Iemesli, ka cilvēki vēlas, lai pelnītu naudu no mājām, ir unikāla, jo to individuālos apstākļus. Daži vienkārši vēlas uzņemt nedaudz papildu naudas, lai papildinātu savus ienākumus. Citi ir patiešām meklē dzīvesveida līdzsvara izmaiņas, lai vienkāršotu darba dzīves vai likvidēts lieki laiku braukā.

Ņemot vērā virkni prasmju un pieredzes cilvēkiem, ir labākais veids, kā pelnīt naudu no mājām, atšķiras Putnu. Šādu sarakstu 17 dažādos veidos, lai piesaistītu naudu no komforts jūsu mājās ir mazliet kaut ko ikvienam.

Viens no tiem ir ieguvuši būt piemērots tieši Jums!

1. Tiešā pārdošana

Tas ir klasisks darbs-at-home mamma koncerta, bet tas ir daudz vairāk cilvēku, nekā tikai māmiņām! Pārdodot patīk jums var būt lielisks veids, kā padarīt extra naudu no mājām, pat ja jūs strādājat birojā lielāko dienas. Tiešā pārdošana ir mērogojams, lai savu dzīvesveidu, ambīcijām un talantus. Jūs varat saglabāt to ikdienas un lielākoties pārdod ar draugiem un paziņām. Vai, ja jūs patiešām nokļūt tīklu tiešsaistē un personu, jūs varat veidot klientu bāzi ārpus esošajiem lokiem.

Tiešā pārdošana ir strukturēts kā daudzlīmeņu mārketinga. Tas nozīmē, ka jūs varat arī izveidot ienākumu plūsmu, pieņemot darbā citus pārdevēji. Tikai jābūt uzmanīgiem par finanšu piramīdām, kas strādā tādā pašā veidā.

2. Meklēt novērtējums

Meklēt vērtētāji ir cilvēka dambretes meklētājprogrammās “algoritmu, kas nāk uz augšu, ja jūs ierakstiet meklēšanas terminu. Pēc ļoti specifiskas vadlīnijas, tie nodrošina atgriezenisko saiti, lai pārliecinātos, rezultāti ir precīza, pilnīga, atbilstoša un aktuāla.

Lai kļūtu par meklēšanas vērtētājs jums jābūt ekspertam valodu un kultūru. Bieži meklēt izvērtēšanas darba ir divvalodu pozīcijas, bet ir daži atvere angļu tikai meklēšanas novērtētājiem. Koledžas grādu bieži ir nepieciešams.

3. izīrēt istabas jūsu mājās

Izmantojiet savu mājas uz darbu no mājām. Ja jūs dzīvojat vietā, kur ir pieprasījums īstermiņa īres (piemēram, pie universitātes vai centra lielu pilsētu), jums var būt iespēja atrast nomniekus ar tīklu savā kopienā. Tomēr ar pieauguma Airbnb un vietās, piemēram, to, ka internets ir atkal padarījusi daudz vieglāk, lai pelnītu naudu no mājām. Izmantojot šīs vietas jūs varat izīrēt privātu telpu, koplietošanas telpu vai pat jūsu visu māju nakti vai mēnesi, vai kāds laika periods vēlaties.

4. braukt ar savu mašīnu

Tāpat Airbnb, kļūstot par koplietošana vadītājs uzņēmumiem, piemēram, Uber, Lyft vai blakusvāģi ir veids, kā pievienoties kopīgu ekonomiku. Un, lai gan tas nav tehniski nopelnīt naudu no mājām, tas ļauj tādu pašu elastību, un tas ir veids, kā izmantot aktīvu jums jau pieder (ti, jūsu auto), lai pelnītu naudu. Ir lietas, kas jāpatur prātā, lai gan, par braukšanu citiem cilvēkiem, piemēram, to, vai jūsu auto apdrošināšana segs jums un kā jūs maksājat nodokļus par saviem ienākumiem.

5. Get Your Boss Let You Telecommute

Lai sāktu pelnīt naudu no mājām, kas ir viens no vairāk acīmredzamas vietām meklēt ir jūsu pašreizējo darbu. Kad uzņēmumi ļauj teledarbu tas ir visbiežāk perk esošajiem darbiniekiem.

Lai ieslēgtu savu pašreizējo darbu, par teledarbu vienā, pirmā lieta, kas jums jādara, ir izstrādāt teledarbu priekšlikumu jūsu vadītājs. Tomēr, pirms jūs darīt apsvērt, kā jūsu darbs varētu (vai nevarētu) darboties kā teledarbu stāvoklī.

6. Mājas un lietotņu testēšana

Uzņēmumiem nepieciešama cilvēkiem ar visiem dažāda līmeņa tehnisko spēju, lai pārbaudītu savas tīmekļa vietnes, lietotnes un sociālo mediju piedāvājumu. Pierakstīties ar vienu no šīm tīmekļa vietnes lietojamības testēšanas uzņēmumiem un uzņemties ātri darbavietas sērfošanu internetā un spēlēt ar jaunām lietotnēm. Tas nav karjeras, bet tas ir viegls veids, kā padarīt extra naudu no mājām. Vienīgā lieta, kas jāpatur prātā, ir tas, ka tas nav iespējams, būs stabila GIG, tikai laiku pa laikam. Uzziniet vairāk par mājas testēšanu.

7. Zvanu centra aģents

Darbs virtuālā zvanu centru, ir labs veids, kā sākt jaunu karjeru no mājām. Atšķirībā no daudzām citām nozarēm, mājas zvanu centru uzņēmumi darbā jaunus darbiniekus (bieži vien bez daudz pieredzes) strādāt attālināti. Aģenti varētu strādāt klientu apkalpošanas, pārdošanas vai tehnisko atbalstu.

8. Chat Agent

Ja runājat pa tālruni nav praktiski par jums, jūs joprojām varat strādāt klientu apkalpošanas darbu no mājām. Daudzi no tiem pašiem uzņēmumiem, kas pieņem darbā zvanu centra pārstāvjiem, kā arī nolīgt tērzēt aģentiem. Un papildus šiem klientu apkalpošanas tērzēšanas vietu, ir arī citas tiešsaistes tērzēšanas darbu no mājām. Tie ietver atbildot uz jautājumiem, veicot izpēti internetā, palēninās sociālajos medijos un vairāk.

9. Start Your Own Home Day Care

Ja jums patīk bērni, un vēlas karjeru bērnu no mājām, tad mājās, dienas aprūpes centrs varētu būt piemērots tieši Jums. Sākot mājas dienas aprūpes centru, tāpat kā jebkuru mājas bizness, aizņem daudz darba, pētījumus, start-up izmaksas un tīklu, lai saņemtu to iet. Katrai valstij ir atšķirīgi noteikumi, kas varētu pieprasīt fiziskās uzlabojumus, lai jūsu mājās. Uzziniet vairāk par sākuma mājas dienas aprūpes.

Vēl viens ceļš, lai pelnītu naudu bērnu aprūpē, ir vienkārši pieskatīt ģimenēm jūs zināt. Taču tas parasti prasa dodas uz citu cilvēku mājās.

10. Pet Care Business

Ir daudz pakalpojumu, ka cilvēki iegādāsies par saviem mājdzīvniekiem. Lai gan lielāko daļu laika, darbojas mājdzīvnieku-pakalpojumu bizness nebūs tieši no jūsu mājām, viņi piedāvā viena veida dzīvesstila elastību, kā mājas uzņēmējdarbību. Daži mājdzīvnieku uzņēmumiem ietver:

  • Atvērt suņu viesnīca
  • Kļūt par Dog Walker
  • Darbs kā suņu dresētājs
  • Sākt Mobile Pet Grooming Business
  • Māja / Pet sēde

11. Tipa no mājām

Ja jūs ātri mašīnrakstītāja ir daudzi veidi, kā pelnīt naudu no mājām, ierakstot. Daži jums ir nepieciešams, pieredzi un apmācību, bet citas nav. Datu ievade, piemēram, aizņem ļoti maz pieredzes; Tomēr, ja jūs neesat pietiekami ātri jums nebūs nekādas naudu. Specialitāte transkripcijas darbs (piemēram, medicīnas), var pieprasīt grādu un pieredzi, lai sāktu.

12. Kļūt par Writer

Gribu darīt vairāk, nekā A tipa vārdi, bet gan izveidot? Apsveriet karjeru rakstiski. Ir tik daudz veidu, kā būt rakstnieks (domāju, blogošana, daiļliteratūra rakstīšana, un bērnu grāmatas), un lielākā daļa no tiem var izdarīt no mājām, vai nu kā telecommuter un brīvmākslinieks. Lielā lieta par rakstiski ir, jūs varat sākt ar nelielu ar ļoti nelielu pieredzi. Jums nav veikt daudz sākumā, bet, kā jūs veidot savu portfolio Jūs varat paplašināt uz izdevīgāku veidu rakstveidā.

13. Pick Up Small Darbs

Ja jums ir prasmes, kas ir pieprasījums, jūs vienmēr varat uzņemt nepāra darbavietas ap jūsu apkārtnē, tīklu reālajā pasaulē, lai atrastu reālās pasaules darbu. Bet neapstājas tur! Tagad ir tik daudz veidu, kā izmantot internetu, lai atrastu mazu darbu. Īsi uzdevumu vietnes piedāvā dažādus veidus, kā atrast kvalificētu un nekvalificētu darbu gan tiešsaistē, gan reālajā pasaulē – iepirkšanās un veic cenu pārbaudes, tīrīšanas, remonts, rakstīšanas, rediģēšanas, tulkošanas, transkripcijas, datu ievades, mājas lietojamības testēšanu, sociālo mediju uzdevumus, aptaujas un tiešsaistes pētījumu.

14. Pārdod Jūsu Handiwork

Veikt hobijs jums patīk, un darīt to naudu … no mājām. Iespējamo veidu amatniecības jūs varētu padarīt skaits ir bezgalīgs – adīšanas, rotaslietas, albums, keramika, rotas, tekstilpreces un tā tālāk. Lai veiktu šo darbu, lai gan, jums ir ne tikai radīt kvalitatīvu produktu, bet jums ir jāzina, kā tirgus to. Jūs varat iet vecmodīgs maršrutu un veikt savus izstrādājumus uz amatniecības izstādēs un blusu tirgos vai izmantot internetu, lai paplašinātu savas iespējas. Ar tiešsaistes iespējas, piemēram, Etsy un eBay, Jūsu potenciālais tirgus ir visā pasaulē, bet tā ir jūsu konkurence.

15. Go Iepirkšanās

Ir daži veidi, kā pelnīt naudu, kamēr jūs veikals. Jūs varat uzņemt īsus uzdevumus, kas ietver iepirkties, piemēram, veicot cenu pārbaudes, vai fotografējot veikalos vai arī varat doties mystery shopping. Mystery shopping noteikti ir reāls veids, kā pelnīt naudu, bet jums ir jābūt uzmanīgiem, jo ​​darba vietas var būt ēsma krāpniekiem, tāpēc jums ir jāzina pazīmes noslēpums iepirkšanās izkrāpšanu. Taču ir pamatotas uzņēmumiem, kas nomas mystery pircējiem.

16. Kļūt par Privātskolotājs

Apmācību var izdarīt mājās vai tiešsaistē. In-mājas apmācību veiks tīklu un pedagoģisko pieredzi, lai izveidotu savu biznesu. Apmācību tiešsaistē, tomēr var izdarīt, izmantojot uzņēmumiem, kas savieno pasniedzējus ar skolēniem, vienlaikus nodrošinot nepieciešamo infrastruktūru (ti, interneta konferenču pakalpojumi) samazinājums par maksu. Lielākā nepieciešama koledžas grādu un pedagoģisko pieredzi, bet dažiem šīs prasības var būt apspriežami.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *