Sports Agent Darba apraksts: alga, prasmes, un vairāk

Posted on

Sporta aģenti pārstāv intereses sportistu, jo īpaši līguma sarunu. Viņi arī rokturi sponsorēšanu, sabiedriskās attiecības, un finanšu plānošanu. Profesionālie sportisti bieži parakstot savu pirmo profesionālo līgumu to vēlu tīņi vai pirmstermiņa 20s, un reti ir pieredze vai izglītība, lai pilnībā izprastu tiesiskā sarežģītība iesaistīti. Attiecībā uz augsta līmeņa sportistiem, šie līgumi bieži vien ir par simtiem tūkstošu vai miljoniem dolāru, un sportisti vajadzīgs padoms apstrādi šos finanses.

Sports Agent pienākumi un atbildība

Sporta aģentiem jābūt lietpratējs šādiem uzdevumiem būtu veiksmīga pie savu darbu:

  • sarunu
  • Ņemot ekspertu zināšanas par savu klientu sportā
  • datu vākšana
  • Analizējot statistiku
  • Akcijas
  • Networking
  • pārdošanas māka

Lielākais atbildība par sporta aģentu parasti vienojas par šādiem līgumiem spēlētājiem viņi pārstāv. Lai to izdarītu efektīvi, aģentiem ir nepieciešams, lai pilnībā izprastu savu klientu vērtību tirgū, kas nozīmē, zinot sportu, kā arī vispārīgajiem vadītāji vai citas komandas amatpersonām risina sarunas otrā pusē tabulā.

Aģenti ir jāspēj identificēt salīdzināmas spēlētājus, kuru līgumi varētu kalpot kā atskaites punkts, kas viņu klienti meklē. Sporta aģentiem vajadzētu būt iespējai iesniegt pilnīgus statistikas analīzes, kas parāda viņu klienti ir pelnījuši par līgumiem, kurus tie meklē.

Daudzos veidos, aģenti pārdod savu klientu vērts komandām līgām, kur viņi spēlē, un atrast vispārējos vadītājus šajās līgās kuri vērtība, ko saviem klientiem piedāvā. Tas ir vērts nāk kā spēlēt uz lauka, tiesa, vai ledus, un tas arī nāk kā tirdzniecības potenciāls komandai. Populārs vai veiksmīgs spēlētājs var palielināt biļešu pārdošanas vai jersey pārdošanu. Aģents arī var palīdzēt spēlētājiem palielināt savus ienākumus, izmantojot atzīmēm.

Sports Agent Alga

Kaut arī daži aģenti var veikt miljoniem pārstāv augsta līmeņa sportisti, kuri paraksta līgumus vērtība desmitiem miljonu dolāru, lielākā daļa aģenti strādā ar sportistu mazākā mērogā.

  • Vidējā gada alga: $ 59829
  • Top 10% Gada Alga: $ 90,000
  • Bottom 10% Gada Alga: $ 27,000

Avots: Payscale.com

Izglītība, apmācība, un sertifikācija

Līgumi var būt sarežģīta, tāpēc aģenti ir nepieciešama juridisko un finansiālo pieredzi un prasmi amatniecības dokumentiem, kas vislabāk atbilst viņu klientu vajadzībām. Sporta līdzekļi nāk no dažādām vidēm.

  • Izglītība: Kamēr nav pilnīgi nepieciešams, likums pakāpe bieži ir labākais ceļš uz karjeru sporta aģentu. Tā kā sarunas par līguma slēgšanu ir tik svarīgs aspekts darbu, ir svarīgi, lai darbinieki, kas ir juridisks pamats. Daudzi sporta aģenti absolventi sporta pārvaldības programmas pirmsdiploma līmenī, kas pēc tam doties uz pievienot tiesību grādu. Pārstāvji, kuriem nav jurista diplomu parasti ir nepieciešams, lai strādātu ar kādu, kurš ir juridiskā kompetence pārskatīt līgumus un konsultēt atbilstoši.
  • Sertifikācija: dažādām līgām un spēlētāji asociācijas bieži ir nepieciešami līdzekļi, lai tiktu sertificēti, lai pārstāvētu spēlētājiem. Šie sertifikāti atšķiras starp līgām.

Sports Agent prasmes un kompetences

Būt par sporta aģentu maisījumi Bizness un pārdošanas prasmes ar aizrautību sportam. Ne visiem patīk biznesa pusē sportu, bet aģenti ir nepieciešams, lai ir pārdošanas un mārketinga prasmes, lai palīdzētu saviem klientiem labākos iespējamos finanšu atdevi saviem sporta spējām.

  • Mīlestība sporta: aģenti nepieciešama visaugstākā līmeņa zināšanu par sportu saviem klientiem atskaņot, un labākais veids, kā būt labi iegūt šīs zināšanas ir patiešām patīk analizēt sportu, saviem spēlētājiem, un tās komandas.
  • Cilvēki prasmes: Profesionāli sporta ietver daudz spiedienu un daudz ļoti spēcīgām personībām. Lai to izdarītu savu darbu labi, veiksmīgi aģentiem jāspēj efektīvi un profesionāli sazināties ar sportistu un komandu vadītāji.
  • Pārdošanas prasmes: Getting ir sportists labāku līgumu vai apstiprinājums bieži ir par padarot efektīvu pārdošanas piķi. Tas ietver veicot nepieciešamo izpēti un parādot komandu, kāpēc darījums ir labs tiem, kā arī klientu.
  • Noturība: Labākos piedāvājumus nenāk kopā nakti, un veidot arī klientu bāzi prasa laiku. Sākotnējais darbs pie līguma sarunu bieži sākas tik daudz kā pirms gada jauns darījums faktiski sasniegts, un aģenti tikko sākusies, parasti ir nepieciešams īstenot gadu darbu uzņēmējdarbībā pirms nodrošinot savus klientus.

Darba Outlook

Darba izaugsme aģentiem, kas pārstāv sportistus un izklaides tiek prognozēts 3 procentiem par desmit līdz 2026, saskaņā ar Bureau of Labor Statistics. Tas ir ievērojami mazāk pieaugums par 7 procentiem vidēji prognozēts darbu kopumā.

Darba vide

Darba vide atšķiras atkarībā no tā, vai aģents darbojas patstāvīgi vai kā daļu no lielāka aģentūra. Kāds tikko sākusies, kā daļa no aģentūras varētu uzdevums veic pētījumus, lai atbalstītu sarunas tiek pārraudzīta vairāk pieredzējis aģents. Aģents strādā patstāvīgi būs atbildīgs par visu procesu. Darbinieki var būt pieejami, lai palīdzētu, bet neatkarīgs aģents joprojām būs plašākas pilnvaras.

Darba grafiks

Būt sporta aģents ir ļoti prasīga darbu, kas bieži vien ir saistīta ar to pieejama visu laiku, lai kalpotu klientu vajadzības un saglabātu savu profesionālo attēlus. Ja nedarbojas tieši risināt līgumu sarunas vai atrisināt problēmu, aģentiem nepieciešams analizēt statistikas datus un sagatavotu turpmākajām sarunām.

Kā iegūt darbu

Sporta Karjeras Finder un darba sportā nodrošina darba sludinājumus karjerai sportā.

izmantošanas

Izveide spēcīgu reputāciju sporta vadības vai citiem saistītiem darbiem var palīdzēt uzsākt karjeru kā aģents.

Salīdzinot līdzīgu darbu

Prasmes, kas vajadzīgas, lai būtu labs sporta aģents tulkot arī ar citām profesijām, kas ir piemērojami citām jomām profesionālā sporta vadību. Dažas no šīm pozīcijām un to vidējās gada algas ietver:

  • Jurists: $ 119250
  • Finanšu direktors: $ 125080
  • Mārketinga vadītājs: $ 132230

Avots: ASV Bureau of Labor Statistics

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.