Sports Scout Darba apraksts: algas, Skills & More

Posted on

Sports Scout Darba apraksts: algas, Skills & More

Sports Skautu meklēt un pieņemt darbā jaunus dalībniekus sporta komandas koledžā, amatieru vai profesionālā līmenī. Viņi novērtē sportistu fiziskās prasmes, attieksmi, un citus faktorus, kas var nosaka savus panākumus komandā. Skautu ir neatņemama vairāk uzlabot komandas līmeni, talanta, kas var maksāt ilgtermiņa dividendes ziņā veiktspēju un uzvar.

Lielākā daļa skautu darbs ar konkrētu sporta komandu, bet arī ir Skauti pozīcijas saistītas ar ārējiem pakalpojumiem, kas pēc tam pārdod savu informāciju komandām. Dažos gadījumos, skauti arī treneri sporta komandu.

Sports Scout pienākumi un atbildība

Šis darbs parasti prasa spēju darīt šādu darbu:

 • Atrast topošos sportistus, sekojot sporta ziņas un attīstīt attiecības ar treneriem no vidusskolu un Amateur Athletic Savienības (NDV) komandām
 • Apmeklējiet sporta spēles un skatīties video sportistu izskatīti, lai novērtētu to darbību
 • Analizējiet veiktspējas statistiku potenciālo sportistu
 • Salīdziniet potenciālajiem sportistiem, lai tiem potenciālajiem pretējām komandām
 • Sniegt ziņojumus un ieteikumus treneris, vadītājs vai īpašnieks komandas, par kuru viņi ir Izlūkošana
 • Koordinēt un piedāvāt stimulus potenciālajiem spēlētājiem

Pēc profesionālā līmenī, vairums skauti novērtēt jaunos spēlētājus, lai mēģinātu noteikt, ja kādu dienu viņi varēs sniegt ieguldījumu profesionālā līmenī. Skautu arī palīdzēt noteikt, kādā līmenī komanda būtu jāiegulda konkrētā spēlētāja. Tas ietver arī lēmumu par to, vai izstrādāt spēlētāju un cik daudz naudas piedāvājumu pēc parakstīšanas bonusu.

Koledžas vervētāji arī skautu vidusskolas talantu, bet parasti ir treneri ar koledžas komanda.

Sports Scout Alga

A sporta Skauts ir alga var atšķirties, atkarībā no atrašanās vietas, pieredzi, uzņēmuma vai skolas, par ko viņi strādā, kā arī to, vai pozīcija ir pilna laika vai nepilna laika. Tā kā daudzos sporta veidos darbojas kopā mazāk nekā pilnu slodzi, tad algu vidējie parasti ir zemas.

 • Vidējā gada alga: $ 32270
 • Top 10% Gada Alga: $ 75400
 • Bottom 10% Gada Alga: $ 18670

Avots: ASV Bureau of Labor Statistics (BLS), 2017

Izglītība, apmācība un sertifikācija

Lielākā daļa skautu ir bijušie sporta spēlētāji, un citi ir pašreizējie vai bijušie treneri ar gadu pieredzi šādos sportu.

 • Izglītība: koledža ne vienmēr ir prasība, skautiem, kuri spēlējuši sportu augstā līmenī un attīstīto dedzīgi acu par talantu. Tomēr sports skauti parasti ir bakalaura grāds uzņēmējdarbības, mārketinga, pārdošanas, vai sporta vadība.
 • Pamatinformācija un pieredze : Jo skauti jābūt spēja novērtēt talantu jaunajiem spēlētājiem, viņiem ir plaša fonus spēlēšanu, parasti pie koledžā vai profesionālā līmenī, coaching augstā līmenī, vai daudzus gadus pēc sporta.

Sporta Scout prasmes un kompetences

Kaut skautu Sporta komandas var nākt no dažādiem vides, viņi parasti ir jābūt, lai būtu veiksmīga šādas īpašības:

 • Lēmumu pieņemšanas prasmes : Skautu jābūt analītiski un selektīvs, izvēloties iespējamos spēlētājus komandā, un jāpieņem lēmumi, pamatojoties uz to, kas ir labākais komandas viņi izmanto.
 • Komunikācijas: Skautu jābūt efektīvi nākt klajā ar iespējamiem iespējas potenciālajiem spēlētājiem un esošo iespējas uz treneriem un komandām, viņi strādā ar.
 • Passion: Veiksmīgs treneris būtu kaislīgi pietiekami, lai uzzinātu visu ins un outs no sporta un palikt pašreizējā par spēlētājiem un attiecīgajām tendencēm.

Darba Outlook

Kamēr tirgus sporta skautu pieaugs straujāk nekā vidēji karjeru, ar ātrumu 13 procentiem līdz 2026, var būt augsta līmeņa konkurences augšas izpētes pozīcijām, saskaņā ar BLS.

Darba vide

Skauts var darīt kādu darbu birojā, bet lielākā daļa darba notiek vietās, kur sporta viņi izpētes par tiek spēlēja. Pozīcijas arī parasti prasa ceļot redzēt spēlētājus darbībā.

Darba grafiks

Darba laiks var atšķirties skautiem un var ietvert brīvdienās un vakaros. Daudzi skauti ir pašnodarbināta un tiek maksāts par atsevišķu izpētes uzdevumu ar dažādām stundām. Citas skautu strādā nepilnu darba laiku konkrētā apgabalā vai reģionā par komandu. Tā kā viņi veidot uzskaiti par panākumiem, pilna laika darbu, kas aptver lielāku teritoriju vai koordinēt citus skauti ir iespēja. Daži skautu avanss izlūkošanai direktors darbu ar komandu vai citiem dažādiem administratīviem amatiem, piemēram, galvenais vadītājs.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *