Ko Iekļaut atkāpšanās vēstuli atmest Darba meklēšana

Posted on

Ko Iekļaut atkāpšanās vēstuli atmest Darba meklēšana

Kad esat nolēmis atmest savu darbu, profesionāli lieta darīt, ir jāiesniedz par atkāpšanos. Jūsu demisija vēstule atvieglos pāreju pār tuvāko divu nedēļu laikā pie darba, un arī palīdzēs jums uzturēt pozitīvas attiecības ar savu darba devēju, pat pēc tam, kad vairs nav ar uzņēmumu. Kas būtu, ja jūs iekļaut savā vēstulē?

Saglabājiet savu vēstuli īss

Rakstot atlūgumu, tas ir svarīgi, lai saglabātu to kā vienkāršu, īsu un koncentrētu, kā iespējams. Vēstulē jānorāda arī pozitīva. Ja esat veicis lēmumu, lai pārvietotos tālāk, nav jēgas kritizējot savu darba devēju vai savu darbu. Jums var būt nepieciešams atsauci no šo sabiedrību kādu dienu.

Ko Iekļaut Jūsu atlūgumu

Jūsu vēstule atkāpšanās ir jāiekļauj informācija par to, kad esat prom. Jūs varat arī ļaut darba devējs zina, jūs novērtējam Jūsu laiku ar uzņēmumu. Ja jūs nezināt, ko rakstīt, pārskatīt atkāpšanās vēstules paraugu, lai iegūtu idejas par to, kā strukturēt un vārds Jūsu vēstuli.

  • Tas, ka tu aizbrauc un datumu, kad jūsu atkāpšanās ir efektīva.
  • Paldies savam darba devējam par iespējām, jums ir bijis savā darba laikā.

Tas parasti ir labāk atkāpties personīgi, un pēc tam sekot ar oficiālu atkāpšanās vēstuli. Tomēr, ja jums ir nepieciešams, lai nosūtītu atkāpšanās e-pastu, rakstīt to, kā profesionāli, kā Jūs atkāpšanās vēstuli uz papīra. Lūk, kā nosūtīt e-pasta atkāpšanās ziņu.

Neatkarīgi no tā, kāpēc jūs aizejat, vai to, kā jūs jūtaties par to, ja jūs pieminēt iemeslu, kura dēļ atstājot, pārliecinieties, ka Jums nav iekļaut neko negatīvu vai noniecina par uzņēmumu, savam priekšniekam, darbabiedriem, vai jūsu padotie.

Padoms : Jūsu demisija vēstule tiks iekļauti jūsu darba failā, un varētu būt kopīgi ar potenciālajiem nākotnes darba devējiem; Tādēļ tas būtu profesionāls un pieklājīgs.

Atlūgumu Writing Tips

Kaut arī noteiktos apstākļos, piemēram, krosa pārvietot, pārvietojot uz ārzemēm, vai lēmums koncentrēties uz vecākiem, iespējams, ir vērts atklāt iemeslu savu demisiju, jo daudzos gadījumos daloties informāciju par to, kāpēc ir atkāpies, nav nepieciešama .

Kopumā, saglabājot savu atlūgumu īss un uz punktu, ir izdevīgi. Lai gan tas nav obligāti, piedāvājot palīdzēt pārejas periodā un nedēļas pēc parasti novērtēta.

Lai pārliecinātos, ka jūsu atkāpšanās vēstule satur visus pareizos datus, un neviens no nepareizu informāciju, pārskatīt šos atkāpšanās vēstules rakstīšanas padomus, pirms jūs iesniedzat savu atkāpšanos.

Vadlīnijas rakstīšana un formatēšana vēstule

Atkāpšanās vēstule Garums: Saglabājiet savu atkāpšanos kodolīgi; Jūs nevēlaties rakstīt lapas un lapas par savu jauno darbu vai kāpēc jums nepatīk jūsu pašreizējo vienu. Lielākā daļa atkāpšanās burti ir ne vairāk kā vienu drukāti lapā.

Fonts un izmērs: izmantojiet tradicionālo fontu, piemēram, Times New Roman, Arial vai Calibri. Jūsu fonta izmērs ir starp 10 un 12 punkti.

Formāts: atkāpšanās vēstuli vajadzētu būt vienas atstarpēm ar atstarpi starp katru punktu. Izmantot apmēram 1 “peļņu un līdzināt tekstu pa kreisi (pielīdzināšanu vairākumam uzņēmumu dokumentu).

Precizitāte: Noteikti rediģētu atlūgumu pirms mailing to. Parādiet savu atlūgumu ar karjeras konsultantu vai lūgt draugam, lai pārskatītu to, ja jūs vēlaties, lai kāds cits, pārbaudiet to, lai jums.

E-pasta vai pasta ?: Tas vienmēr ir labāk atkāpties personīgi, un pēc tam sekot, nosūtot vēstuli par atkāpšanos. Tomēr, ja apstākļi neļauj runāt ar savu vadītāju personīgi, un jums ir nepieciešams, lai ļautu viņiem zināt uzreiz, jūs varat sūtīt atkāpšanās e-pastu. Šī e-pasta jāievēro tās pašas vadlīnijas kā oficiālu atkāpšanās vēstuli.

Kā adrese un Organizēt atlūgumu

Galvene: atkāpšanās vēstule jāsāk ar jums un ar darba devēja kontaktinformāciju (vārds, nosaukums, uzņēmuma nosaukums, adrese, tālruņa numurs, e-pastu), kam seko dienai. Ja tas ir e-pasta, nevis faktisko vēstuli, norādot savu kontaktinformāciju beigās burtu, pēc jūsu paraksta.

Sveiciens: Adrese atkāpšanās vēstuli savu vadītāju. Izmantot savu oficiālu nosaukumu ( “Dear Mr./Mrs./Dr. XYZ)

1. punkts: Valsts, ka jūs atkāpjas un ietver datumu, kad jūsu demisija būs efektīva. Pārbaudiet savu līgumu, lai redzētu, cik daudz ievērosiet jums ir nepieciešams, lai dotu savu vadītāju.

2. punkts: (izvēles) Ja vēlaties, jūs varat teikt, kāpēc jūs atstājat (ti, jūs sāk citu darbu, jums iet atpakaļ uz skolu, jūs lietojat laiku izslēgts), bet tas nav nepieciešams. Ja jūs izvēlaties, lai pateikt, kāpēc jūs atstāj, būs pozitīva – uzsvars uz to, kur jūs dodaties tālāk, nevis par to, ko tu nepatika par savu pašreizējo darbu.

3. punkts: (pēc izvēles) , ja vien jūs zināt, ka jums būs pilnībā pieejama, saka, ka jums ir gatavi palīdzēt ar pāreju ka jūsu atstājot radīs.

5. punkts: (pēc izvēles) Ja vēlaties vēstuli atskaites no jūsu vadītājs, jūs varat lūgt to šeit.

4. punkts: (pēc izvēles) Pateicos savu vadītāju par iespēju strādāt šajā uzņēmumā. Ja jums bija īpaši laba pieredze, jūs varat doties uz mazliet sīkāk par to, ko jūs esat pateicīgi par darbu (cilvēki jūs strādāja ar, projektiem jūs strādāja, utt.)

Aizvērt: Izmantojiet veida, bet oficiālu signoff, piemēram, “cieņu” vai “Ar cieņu.”
Paraksts: End ar savu parakstu, rokrakstā, kam seko savu ierakstīto vārdu. Ja tas ir e-pasta, vienkārši iekļaut jūsu ievadīto vārdu, kam savu kontaktinformāciju pēc.

Atlūgumu Example

Kevin Taw
123 Main Street
Jebkura pilsēta, CA 12345
555-555-5555
kevin.tau@email.com

1. septembris 2018

Ginger Lee
vadītājs
Watson un Smith
123 biznesa Rd.
Business City, NY 54321

Dear Ms Lee:

Es rakstu šodien, lai brīdinātu, ka man būs atkāpies savu pozīciju par reģistratori efektīvu divas nedēļas no šodienas. Man patika mans laiks šeit Watson un Smith, un es pateicos jums par iespēju un apmācību jūs sniedzāt pēdējo piecu gadu laikā.

Lūdzu, sazinieties ar mani ar visiem jautājumiem, un es labprāt palīdzētu ar jebkuru preparātu, jums ir nepieciešams, lai jaunā administrators. Mans e-pasts ir steve.lau@email.com, un mans mobilais tālrunis ir 555-555-5555.

Ar cieņu,

Kevin Taw (paraksts cietā kopija burts)

Kevin Taw

Ko neiekļaut Jūsu vēstule

Ja jums nepatika darbu, nav nepieciešams, lai tā teikt savā vēstulē. Jūs nevēlaties, lai padarītu ienaidnieku – galu galā, jums var būt nepieciešams lūgt jūsu menedžeri ieteikumu.

Svarīgi : Ja jūs plānojat, lai padarītu jebkāda veida juridisko prasību pret savu darba devēju par nelikumīgu ārstēšanu, uc, tas var būt Jūsu interesēs atstāt šo sadaļu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *