Vai modelis Darbs uz vairāk nekā vienu modelēšanas aģentūras?

Posted on

Vai modelis Darbs uz vairāk nekā vienu modelēšanas aģentūras?

Vienkārši izsakoties, kā modeli, jo vairāk aģentūrās jūs strādājat ar, jo biežāk jūs saņemsiet. Tas nozīmē vairāk auditions, vairāk rezervēšanai, un vairāk naudas.

Vēl viens iemesls, lai pierakstītos ar vairākām aģentūrām, kas ir, ja jūs vēlaties, lai izpētītu citus tirgus. Jūsu pašreizējā aģents var nebūt pieredze ārpus savas “mājas” reģionā, un tādēļ trūkst resursu vai informāciju, lai iegūtu Jums rezervācijām jums ir nepieciešams. Tas ir, ja otrs aģents citas pilsētas, valsts vai pat valstī var būt noderīga.

Paturiet prātā, ka, pievienojot slaveniem aģentūru savā sarakstā, ir ne vienmēr ir labākais iemesls, lai, ņemot par papildu pārstāvību. Problēma ar lielām aģentūrām ir tas, ka modeļi, kas strādā visvairāk un kas rada visvairāk naudas vienmēr saņemsiet augstākā prioritāte.

Tas nozīmē, ka tas var aizņemt ilgu laiku, lai aģentūra patiešām saprastu jums un jūs pārstāv tā, ka jūs vēlētos. Bez tam, daudzi no labākajām aģentūrām ir ekskluzīvi līgumi, kas nosaka, ka to modeļiem nevar strādāt jebkurā citā aģentūra ASV vai citur. Tas ierobežo jūsu iespējas ir ievērojami, un, visticamāk, nozīmē, ka jūs nāksies pamest savu pašreizējo aģentūru.

Vai modelis būt vairāki aģenti, kas tās pārstāv?

Vai jūs varat būt vairākas aģentūras, kas pārstāv jums, ir atkarīgs no nozares standartiem. Tas nav nekas neparasts komerciāliem modeļiem balstītu lielākos tirgos, piemēram, New York un Los Angeles, ir vairāk nekā viena komerciālā aģentūra viņus pārstāv.

Tie var būt arī personas vadītājs. Kāda atšķirība? Aģentūra būs atbildīga par biļešu auditions un darba vietas, un vadītājs ieteiks modeli par to, vai nepieņemt noteiktus rezervējumus un vadīt vispārējo karjeras modeļa. Ņemot pārvaldnieku papildus aģentūrai ir vairāk izplatīta starp dalībniekiem un talants, nekā tas ir modeļiem.

Augstās modes un redakcionāla modeļiem gandrīz nekad ir vairāk nekā viena aģentūra, tos pārstāv konkrētā tirgū. Tomēr ir vēlams, lai redakcionālas modeļi ir aģentūra katrā no galvenajiem tirgiem, piemēram, New York, Parīzē, Milānā, Tokijā un Londonā.

Vai man ir vairāk nekā viens pārstāvis?

Noteikti nē. Ja esat apmierināts ar savu aģentu, un, ja viņi iesniedz jums ar lielu auditions un go-redz, tad jums nav parakstīt ar papildu aģentūrām. Dažreiz viss, kas jums nepieciešams, ir labas darba attiecības ar kādu, kas saprot tevi, un dara visu iespējamo, lai turpinātu savu karjeru. Ja viss iet labi, tas ir pilnīgi fine uzturēšanās kur jūs esat.

Vai man ir nepieciešams, lai Lūgt atļauju no sava pašreizējā aģentūras Pirms es Pierakstieties ar kāds cits?

Kamēr jūsu līgums nav ekskluzīvas vai ļauj parakstīt ar citām aģentūrām ārpus noteiktā ģeogrāfiskā apgabalā, tad jums nav jālūdz atļauja. Jūs esat brīvi parakstīt ar tik daudzām aģentūrām, kā jūs vēlētos. Ja neesat pārliecināts par ekskluzivitātes daļa no jūsu līguma, vienmēr jautājiet savam aģentam, lai precizētu informāciju, pirms parakstīšanas ar kādu citu. Ja jūs iet pret līgumu un zīmi vienalga, jūs varētu būt samazinājies no līguma.

Tas nozīmē, ka jums joprojām ir atklāts un godīgs ar savu pašreizējo aģentūru, it īpaši, ja jūs vēlaties turpināt ar pozitīvu darba attiecības. Jo vairāk jūsu aģentūra saprot jūsu karjeras mērķiem, jo ​​vairāk viņi varēs palīdzēt jums sasniegt tos. Turklāt, tā ir profesionāla lieta darīt.

Kādi ir Ēnas kam vairākas pārstāvji?

Ņemot vairākus aģentus vienā tirgū padara dzīvi mazliet sarežģītāk. Tā modeļi ir reti atļauts parakstīt līgumus ar vairākiem aģentūrām vienā pilsētā (tie būs vairāk nekā iespējams, grāmatu jums par tiem pašiem darbiem, kas ir mulsinoši, kad runa ir norādītas komisijas), jums būs jāparaksta ar aģentūrām, kas specializējas dažādās jomās. Tas nozīmē, ceļojumu, ceļojumi un vēl ceļojumu.

Pat tad, ja iestādes ir tādā pašā stāvoklī, visi no šiem ceļa izdevumu patiešām pievienot augšu. Un, kamēr jūs varat pieprasīt lietas, piemēram, nobraukumu, autostāvvieta, un maksas maksu par savu nodokļu atgriešanu, jums joprojām būs maksāt avansa par 100% no šīm izmaksām. Pretēji plaši izplatītam uzskatam, aģentūrām nav jāmaksā par savu modeļiem notiekošos izdevumiem.

Arī ar vairākiem aģentiem nozīmē, kam ir aizņemts grafiks. Tas var būt grūts, lai žonglēt visu šo auditions, go-redz, un rezervācijām ar savu ikdienas dzīvi (darbs, ģimene, skola), it īpaši, ja jums ir braukt vai lidot. Jums būs nepieciešams, lai būtu virsū viss visu laiku, lai nodrošinātu, ka jūsu saistības nav pretrunā viens ar otru.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *