Help Desk Support Technician Resume piemērs

Posted on

Help Desk atbalts / tehniķis Resume piemērs

Vai jums patīk tā produktus? Vai esat dabas problēmas shooter un komunikators – kāds, kas var viegli izskaidrot sarežģītas tehniskās iespējas, lai datoru gala lietotājiem, kas nezina, ugunsmūri no flash diska? Ja tā, jūs varētu vēlēties apsvērt izsūtot pieteikumus un atsāk atbalsta dienestu darbu.

Saskaņā ar Darba statistikas birojs ” Aroda Outlook rokasgrāmatu , nepieciešamība pēc talantīgu datoru speciālistu atbalsts ir paredzēts palielināt par 11% līdz 2026. gadam – straujāk nekā vidējais pieauguma temps lielākajai daļai darbu. 2017 vidējais atalgojums par šīm darbavietām bija 52810 $ gadā (apmēram $ 25,39 stundā).

Palīdzības dienesta atbalsts ir viena no tām karjeras jomās, kur jums nav obligāti nepieciešams bakalaura grādu. Daudzi darba devēji darbā kandidātus ar asociēto grādu, it īpaši, ja tie ir bijuši klientu apkalpošanas prasmes, uzmanīgi klausīties prasmes, spēcīga runāšana un rakstīšana talantus, un spēja trouble-shoot vienkāršu un sarežģītu datoru problēmas.

Šeit ir piemērs  atsākt  projektēts palīdzības dienesta atbalsta lomu. CV ietver  kopsavilkumu kvalifikāciju sadaļā. Veidojot savu CV uz datora atbalsta darbu, jums vajadzētu arī apsvērt, tostarp tehniskās prasmes sadaļu, kas uzskaitīti datora programmatūras un aparatūras jums ir zināšanas.

Help Desk atbalts Resume piemērs

Julian Assenge
408 S. Enola Drive, Enola, PA 17025 · (709) 732-1234
julian@email.net

KOPSAVILKUMS PAR KVALIFIKĀCIJU

Pieredzējuši un zinoši informācijas tehnoloģijas profesionālās cenšas sekmēt apmācību un iegūtās prasmes robežās, palīdzības dienesta atbalsta lomu. Nu piedzīvojis SAP un Windows Active Directory.

Darbojas arī patstāvīgi vai grupā vidē, nodrošinot visus aspektus dators atbalsta dienestu, piemēram, problēmu novēršanu, instalāciju un uzturēšanu. Padziļinātas zināšanas un izpratne par daudziem programmatūras paketes un operētājsistēmām. Kvalificētiem, nodrošinot klientiem un gala lietotāju atbalsta dienestu. Viegli identificē un risina tehniskus jautājumus un bažas. Izcilas komunikācijas un prezentācijas spējas.

Pedagoģija

KnowledgeSoft, Inc., Mechanicsburg, PA
Kursi Intranetware 4.11 administrācijas un 4.1a Advanced pārvalde

Shippensburg University of Pennsylvania, Shippensburg, PA,
John L. Grove koledžas Biznesa
bakalaura grādu Informācijas tehnoloģijas

Harrisburg Area Kopienas koledža, Harrisburg, PA
A.A. (Honors)

Austrumu Pennsboro zona High School, Enola, PA

TEHNISKĀS IEMAŅAS

Platformas: Windows 10/07, Mac OS X, Android

Programmatūra: MS Office Suite 2013+ (Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook), biroja 365SAP, Adobe, McAfee, Norton Utilities, Intranetware 4.11, SAP

Aparatūras: TCP / IP, DHCP un DNS protokoli, LAN / WAN, maršrutētāji, Ethernet, SAN, VPN

PROFESIONĀLA PIEREDZE

Pennsylvania birojs ģenerālinspektora , Harrisburg, PA (01/2017 – Present)
Help Desk tehniķis

Nodrošināt datora palīdzības dienesta atbalstu pa telefona sakariem ar gala lietotājiem. Veikt diagnostiku un problēmu novēršanu un sistēmas jautājumiem, dokumentu palīdzības dienesta biļetes / rezolūcijām, un uzturēt iekārtu inventāra sarakstus.

  • Autors organizācijas pirmās jebkad rokasgrāmatā Help Desk standarta darbības procedūras (SOP).
  • Īstenots nepārtrauktas uzlabošanas procesu uzlabojumi, kas samazinātas nepatikšanas biļete reakcijas laiku par 45%.
  • Konsekventi met vērienīgi klientu apmierinātības mērķus.

Tri-County asociācija Neredzīgo , Harrisburg, PA (11/2015 – 1/2017)
Ražošanas Associate

Izpildītie dažādi administratīvie pienākumi, piemēram, masu sūtījumus atbalstīt līdzekļu vākšanas centienus neredzīgajiem un citām organizācijām, kas invalīdiem.

  • Apkopota literatūra, gatavie adrešu uzlīmes un aploksnes, un izmaksāti, izmantojot pasta pakalpojumus.
  • Veidoja un pārbaudīt IBM iekārtu daļām, samontēti biroja preces, un nodrošina pienācīgu iepakojuma.

Pennsylvania Komisija par noziedzības un likumpārkāpumu , Harrisburg, PA (09 / 2013- 11/2015)
Informācijas tehnoloģijas tehniķis

Paredzēts datora palīdzības dienesta atbalsts un tehniskā apmācība par aparatūras / programmatūras gala lietotājiem.

  • Dokumentēta palīdzības dienesta biļetes / rezolūcijas, kā arī sniegt vispārēju palīdzību ikdienas ievadīšanas SAP Kopienas tīkla (SCN).
  • Veikta ierīkošanas, sadalījumu, un transportēšanu aģentūras aprīkojumu, kas būtu pēc vajadzības atsevišķi.

Vairāk Ieteikumi atbalsta dienestu darba meklētāju

Kā jūs izstrādāt savu CV datora Support Technician lomām, mēģiniet iekļaut tik daudz nozares konkrētiem atslēgvārdiem, savā dokumentā, kā iespējams. Daudzi darba devēji pašlaik izmanto automatizētas pieteikuma uzskaites sistēmas, lai rank atsāk viņi saņem. Ja Jūsu CV nav atslēgvārdus šīs sistēmas ir ieprogrammēts, lai noteiktu, tas var nekad sasniegt acs cilvēka iznomājot pārvaldnieks.

Jūsu labākais ceļvedis, kuri atslēgvārdi jums vajadzētu izmantot, ir teksti darba aprakstu, kurā jūs piesakāties. Meklējiet nosacījumiem tās izmanto, veicot “obligāto kvalifikāciju” un “Vēlamie kvalifikāciju” nodaļās. Arī apskatīt šo kopīgo tehnoloģiju atbalstu prasmes , ka darba devēji parasti cenšas viņu darba kandidāti.

Tiklīdz jūs dzirdēt atpakaļ no darba devēja, ka viņi ir ieinteresēti satikt tevi, ir pienācis laiks atkārtot jūsu interviju, lai jūs, lai tik liels iespaidu personīgi kā jūs par savu CV. Šeit ir daži palīdzības dienests intervijas jautājumiem pārskatīt, kā jūs sagatavoties.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *