Kā Pieminēt nosūtījumu savā pavadvēstuli

Posted on

Kā Pieminēt nosūtījumu savā pavadvēstuli

Ja jūs zināt, kāds ir uzņēmums vai kāds ar spēcīgu savienojumu uzņēmumā, tas var būt noderīgi pieminēt tos savā pavadvēstuli, kad jūs pieteikties uz darbu. Ņemot nosūtījumu var palīdzēt jums izcelties no pūļa, kad jūs meklēt darbu.

Pieminēšana ka jūs minēts kāds ir, piemēram, iegūt darba atsauce iepriekš. Iznomājot vadītājiem un darba devējiem būs iespēja tuvāk apskatīt kandidātus, ar kuriem tiem ir kopīga savstarpējo kontaktu, un par labu iemeslu dēļ: pētījumi liecina, ka darbā ar darbinieku novirzīšanu rezultātu ātrāk, lētāk, efektīvāk darbā nekā paļaujoties uz darba vietām.

Referral izīrē arī mēdz nokļūt līdz ātrumu ātrāk, iederas labāk, un palikt uzņēmumā ilgāk.

Padoms: minēšana jūsu nodošanu un kopīgu savienojumu savā pavadvēstuli var padarīt atšķirība, lai palīdzētu jūsu pieteikumu saņemt pamanīju ar potenciālajiem darba devējiem.

Tas arī dod iznomājot pārvaldnieks kādu kontekstu jūsu darba fonu un sniedz papildu informāciju par jums.

Kas ir Referral Motivācijas vēstule?

Nodošanas pavadvēstuli piemin savstarpēju savienojumu, piesakoties darbā. Jums varētu būt minēts kolēģis, draugs, darbinieks pie uzņēmuma jūs interesē, klients vai pārdevējs, vai pat jūsu koledžas karjeras birojā.

Ieguvumi no nodošanas

Minētie kandidāti ir vadošais avots jaunas izīrē, un daudzi darba devēji aktīvi meklē nosūtījumus, ja darbā atvērtajās pozīcijās. 3. Pat ja uzņēmums nav oficiāla darbinieku referral program, novirzīšanas parasti atzinīgi kā veids, lai paātrinātu iznomājot procesu un nodrošinātu spēcīgus kandidātus pieejamās darbavietas.

Ņemot novirzīšanas vārdu pieminēt savā pavadvēstuli palīdz iznomājot pārvaldnieks saprast kopīgu savienojumu, jums ir ar tām vai to darba devēja. Nodošanas palīdz arī saistīti ar savu pieredzi, lai atvērtā stāvoklī, un, atkarībā no tā, kā jūs zināt, kas attiecas puse, var sniegt zināmu ieskatu, cik labi jūs varētu iederēties uzņēmumā.

Pavadrakstā nodrošina arī iespēja īsi izceltu savu izglītību, prasmes un kvalifikāciju darbam. Papildus minot savu nodošanu, jums ir iespēja pievienot dažus konkrētus piemērus, kāpēc jums ir labākais kandidāts šim amatam un dalīties ar citu informāciju, kas nav iekļauti jūsu CV.

Kam Jautāt par nodošanu

Ir daudz dažādi veidi, kā saukt par darbu. Savienojums ar sabiedrību, var izmeklēt, vai jums ir interese pētīt jaunas iespējas. Jūs varat atrast, ka jūs esat savienots ar darbinieku LinkedIn. Pirms jūs pieteikties darbā, ieskatieties, lai redzētu, kas jūs zināt, pie organizācijas.

Piezīme: Nodošanas nav jābūt biznesa pieslēgumu. Jūs varat uzdot ikviens jūs zināt uzņēmumā vai kas ir kontakts pie uzņēmuma, ja viņi ieteiktu jums darbu.

Noteikti pārbaudiet ar individuālo iepriekš, un jautāt, ja viņi ir gatavi sniegt jums nodošanu . Pat ja jūs esat pārliecināts, viņi galvot par jums, sniedzot potenciālais Ieteikuma heads-up, nodrošina, ka viņi būs gatavi un spēj piedāvāt labāko iespējamo ieteikumu, ņemot vērā darba prasības.

Jūs varat nosūtīt vēstuli vai e-pastu ar lūgumu par nodošanu , kas dod personai laiku un iespēju domāt, izmantojot to, ko viņi var darīt, lai jūs, un kā rīkoties. Lūdzot rakstiski arī dod jūsu savienojumu out, ja tie nav apmierināti atsaucoties jums.

Kā Pieminēt nosūtījumu

  • Pieminēt, kurš atsaucas jums. Kad jūs izmantojat  nodošanu jūsu pavadvēstuli , pieminēt tos pirmajā daļā. Iekļaut indivīdu pēc nosaukuma un apraksta savu saikni ar tiem, kā arī.
  • Paskaidrojiet, kā jūs zināt persona. Sniedziet īsu pārskatu par to, kā jūs zināt, persona, un paskaidrot, kā viņi nonāca būt pazīstami ar saviem darba kvalifikāciju un prasmes.
  • Paskaidrojiet, kāpēc viņi ieteiktu jums. Ja persona, ieteicams pieteikties uz šo konkrēto pozīciju, izmantot izdevību pieminēt kāpēc tie apstiprinot jums. Kādas konkrētas īpašības no jums, kas viņiem domāt, ka jūs varētu būt labi piemērots uzņēmumam, un par darbu? Ko jūs piedāvājat uzņēmums?

Lūk, piemērs no ievaddaļā minot, ka kandidāts ir minēts ar kolēģi:

Piemērs: Mana kolēģe Amy Smits ieteica, ka es ar jums sazināties tieši par pārdošanas pārstāvis stāvokli ABC, Inc. Amy un esmu cieši strādājis šajā nozarē daudzus gadus, un viņa domāja, uzņēmums būtu labs fit manu stilu un pieredzi pārdošanas. Viņa norādīja, ka veiksmīga, godalgotās pārdevējs, es būtu lielisks papildinājums komandas ABC, Inc.

Padomi Writing novirzīšanas Motivācijas vēstule

Vārda pilināmā nenāk viegli ar dažiem cilvēkiem, it īpaši, ja jūs jau cīnās ar to, kā rakstīt par saviem sasniegumiem un pārdot sev iznomājot pārvaldnieks. Kaut gan tas varētu būt izaicinājums, tiek minēta darbu var sniegt jums palielināt pār konkurenci. Vismaz, tas palīdzēs jums apsvērta interviju. Labākajā gadījumā tas varētu dot jums kāju uz durvīm, kas var novest pie darba piedāvājumu.

Pārskatīt piemēri. Ja jūs nezināt, ko rakstīt, tas palīdz aplūkot piemērus attiekties burtiem, lai jūs vēlaties, lai pielāgotu jūsu vēstuli, lai atbilstu jūsu īpašajām personīgo un profesionālo apstākļus.

Pieminēt norīkojuma sākumā. Atcerieties, lai iekļautu īsu pieminētas jūsu ieteikuma un rekomendāciju uzreiz savā pavadvēstuli. Šī stratēģija liek nodošanu priekšā lasītāja prātu, dodot viņiem kontekstu par informāciju, kas seko.

Padarīt vislabāko pirmo iespaidu. Paplašināt savas stiprās un kāpēc tu esi labākais kandidāts darbam. Pavadrakstā piedāvā iespēju veikt spēcīgu pirmo iespaidu, jo tas ir iespējams, pirmā lieta, iznomājot pārvaldnieks redz, iespējams, pat pirms jūsu CV.

Dalieties panākumus. Minēt īss piemēri saviem panākumiem šajā vietā, lai pierādītu, ka jums ir visvairāk kvalificēta persona darbam.

Rūpīgi korektūru jūsu vēstuli. Tāpat kā ar visiem darījumu sarakstē, pārliecinieties, ka jūs korektūru jūsu pavadvēstuli pareizrakstību un gramatiku, un pārbaudiet, vai informācija atbilst pāri visiem dokumentiem, iesniegt.

 

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *