Pros un Cons teledarbu

Posted on

Pros un Cons teledarbu
Teledarbs, vai strādājot no mājām, vai citā vietā, kas nav regulāri birojā, kļūst izplatīta šajās dienās. Pētījums, ko Consumer Electronics Association konstatēja 37 procentus no nodarbināto pieaugušo ASV darbu no mājām vismaz vienu dienu mēnesī, un daudzi no viņiem plāno tērēt labu rieciens pārmaiņu ietekmi uz tehnoloģiju produktiem, lai padarītu to vieglāk telecommute . Šeit ir daži citi fakti un skaitļi, kas parāda, kā lietas stāv:

 • 1980. gadā tikai 2,3 procenti no darbinieku telecommuted.
 • Šodien, aplēses liecina, ka vairāki amerikāņu aicinot mājās savu pastāvīgo biroju par vairāk nekā trīs miljoni.
 • Tuvākajos gados redzēsim teledarbu skaits pieaugs par 63%, atkarībā no teledarba Research Network.
 • Vidējā telecommuter mūsdienās ir 40 gadus vecs profesionāls vīrietis ar augstāko izglītību, nevis darbs no mājām mamma.
 • Pašreizējais pētījums atklāj vairākas kompānijas piedāvā teledarbu nekā jebkura cita jaunā labumu.

Kāpēc Tāldarbs

Tehnoloģiju progress ir palīdzējis uzņemt teledarba iespēju. Bezvadu ierīces, tīmekļa lietojumprogrammas, un sadarbības rīki, piemēram, tiešsaistes sapulcē programmatūru, vieglāk mijiedarboties ar vadītājiem un kolēģiem, ja jūs neesat birojā.

Cilvēki drīzāk strādāt no mājām, nekā birojā, jo:

 • Tās var koncentrēties vairāk uz to uzdevumiem, ar mazāk traucējumu.
 • Viņi izvairīties garu apmainīt, kas ir videi draudzīgs un ietaupa dārgo personīgo laiku.
 • Viņi ietaupīt uz degvielas vai tranzīta izmaksas.

Uzņēmumi ļauj teledarbu šādu iemeslu dēļ:

 • Lai veicinātu darba / dzīves līdzsvaru.
 • Lai ietaupītu nekustamo īpašumu, kancelejas preces, un citas pieskaitāmās izmaksas.
 • Lai veicinātu produktivitāti un samazināt izmaksas, kas saistītas ar zaudēto laiku, jo pārtraukumiem.
 • Lai veicinātu “zaļo” darba kultūrā.

Trūkumi teledarbu

Remote darbs nav bez savas ēnas, un darba devējiem ir savas apprehensions. Cēloņi bažas ietver:

 • Mazāk sejas laiks ar vadītājiem un kolēģiem, var būt galvenais saziņas blokādi. Turklāt priekšrocības ideju un inovāciju, izmantojot uz vietas sadarbību samazināsies.
 • Darba devēji nevar kontrolēt, kā darbinieki izmanto savu laiku. Tas noved pie rūpēm par zaudēto produktivitāti. Un, kad darbinieki ir uz stundu līgumiem, nav garantijas, ka jāmaksā, kad tiek tērēti darbu saistītām aktivitātēm. Yahoo aizliegta vienošanos 2013. gadā, jo ļaunprātīgas tālvadības darba sistēmu.
 • Kad šis labums ir pieejama tikai izvēlētajam personālam, skaudība un aizvainojums var izraisīt nelabvēlīgu darba vidi un var ietekmēt morāli.

Kad Teledarbs nav ideāls

Ir gadījumi, kad tas nav jēgas, ir IT darbiniekiem strādāt no mājām. Uzņēmumiem ir jāapsver indivīda loma un vajadzības struktūrvienību, ka viņš vai viņa mijiedarbojas ar visvairāk. Dažas problēmas ir iespējams novērst attālināti. Drošības jautājumi un atbilstība normatīvo aktu prasībām ierobežot piekļuvi izstrādes rīkus, programmatūru un citas programmas. Šādos gadījumos darba ņēmēji nevar veikt savus pienākumus ārpus teritorijas.

Kad teledarbu Works

Ja jums ir IT darbs, kur jūs strādājat neatkarīgi lielāko daļu laika, strādājot no mājām, varētu būt iespējams. Programmatūras izstrādātājs, piemēram, ir labs kandidāts attāluma. Ja tu esi telefonu tehnoloģiju atbalsta loma bez prasība doties uz lietotāja galda, teledarbu var strādāt arī jums.

Kā padarīt teledarbu darbu jūsu vietā

Lūk, kā jūs varat optimizēt vienošanos:

 • Pārliecinieties, ka jums jādodas uz biroju reizi brītiņa. Ja tu strādā no mājām pilna laika, tā ir laba ideja, lai mijiedarbotos ar kolēģiem personīgi, lai saglabātu sakaru līnijas būtu atvērtas un uzturēt attiecības. Apmeklēt regulāras sejas-pret-aci tikšanās.
 • Apspriediet cerības ar savu darba devēju. Zināt, kad jūs būs uz vietas, un pārliecinieties, ka jūs esat iepazinušies ar uzņēmuma teledarbu politiku.
 • Izveidot sakaru protokolus. Pārliecinieties, ka cilvēki zina, kā sazināties ar jums darba stundām, vienalga, kur jūs esat laikā.
 • Izmantojiet grafiku sekošanas progresu. Tas palīdzēs gan jums, gan jūsu darba devējam gage cik produktīvs esat, strādājot no mājām.

secinājums

Gan darba devējiem un darbiniekiem vajadzētu apsvērt ietekmi teledarba uz uzņēmuma sniegumu. Kas ir ideāli piemērots vienam uzņēmumam vai personai, nav tas pats citu. Darbinieki ne vienmēr darbojas labi izolēti, un extroverts bieži dod priekšroku atrodoties biroja vidē. Lai izvairītos no negatīvas ietekmes no teledarbu, uzņēmumiem ir noteiktas skaidras vadlīnijas un politiku ražīguma, drošības un darba ņēmēju kompensāciju.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *