Computer Support speciālists – Darba apraksts

Posted on

Computer Support speciālists - Darba apraksts

Dators atbalsta speciālists palīdz lietotājiem, kuri ir problēmas ar programmatūru, datoru vai perifērijas, piemēram, printeriem vai skeneriem. Daži sauktā datoru lietotāju atbalsta speciālisti, palīdz sabiedrību klientiem, bet citi pazīstams kā datoru tīkla atbalsta speciālisti, nodrošina in-house atbalstīsim organizāciju informācijas tehnoloģiju (IT) darbinieku.

Same Darbs, citu nosaukumu

Šie ir daži no amata nosaukumiem, kas dators atbalsta speciālisti var doties arī, lai gan viņu pienākumi ir identiski. Meklējot vakanču, arī izmantot šos atslēgvārdus:

Tehniskais vai Tehniskais atbalsts speciālists, Help Desk tehniķis, IT speciālists, tīkla tehniķis, tīkla speciālists, IT konsultants.

Ātrie fakti

 • Datoru lietotāju atbalsta speciālisti nopelnīt vidējais gada alga 50210 $ un datortīklu atbalsta speciālisti nopelnīt $ 62.340 (2017).
 • No 835,300 datoru atbalsta speciālistu, 636600 ir datoru lietotāju atbalsta speciālisti un 198800 ir datora tīkla atbalsta speciālisti (2016).
 • Dažādas rūpniecības nodarbina šo tehnoloģiju darbiniekus. Daži darbi IT konsultāciju uzņēmumiem, kas nodrošina  tehnisko atbalstu  daudziem dažādiem uzņēmumiem uz līguma pamata.
 • Tehniskā atbalsta speciālisti dažkārt strādāt no mājām, bet citi dodas uz klientu birojos.
 • Lielākā daļa darbu šajā jomā, ir pilna laika, bet darba ņēmēji ne vienmēr plānots tipiskas dienas laikā. Datoru lietotāji ir nepieciešams atbalsts 24/7, un tāpēc atbalsta speciālisti ir jāstrādā vakaros, naktīs, brīvdienās un svētku dienās.
 • Darba perspektīvas  šajā profesijā ir lieliska. ASV Darba statistikas birojs prognozē darbavietu skaita pieaugumu, kas būs ātrāk nekā vidēji visās profesijās starp 2016. un 2026. gadā Darba iespējas būs ļoti labvēlīga veselības aprūpes un datorsistēmu projektēšanas nozarē. Ir paredzams, ka arī būs atveres ar IT konsultāciju uzņēmumiem, kā mazie uzņēmumi savukārt tiem tehnoloģiju atbalstu.

Diena dators atbalsta speciālists Life:

Šie ir daži tipiski darba pienākumi ņemti no tiešsaistes reklāmām, dators atbalsta pozīcijām atrasti Indeed.com:

 • “Atbalsts kopīgu biznesa un produktivitātes programmatūru”
 • “Palīdzēt zvanītājiem ar pieprasījumu informācijas tehnoloģiju pakalpojumus, remonta un atbalsta pieprasījumiem, sūdzībām un jautājumiem, un tieši atbilstošu IT personālu, izmantojot datoru, uzskaites sistēma”
 • “Dokumentu lietotājs pieprasa problēmu atrisināšanas, un ar to saistītie procesi un procedūras”
 • “Atbilde jautājumi vai atrisināt datoru problēmas klientiem personīgi, pa telefonu, vai no attālinātas vietas”
 • “Iesaki izmaiņas vai atjauninājumus programmu, dokumentāciju un apmācību, lai risinātu ar sistēmas trūkumiem un lietotāju vajadzībām”
 • “Attīstīt un palīdz uzturēt nepieciešamo tehnisko dokumentāciju”

Izglītības Prasības, Soft prasmes un attīstības iespējas

Visi darba devēji pieprasa, lai tie viņiem darbā ir datoru zināšanas, bet daudzi ir elastīgi attiecībā uz to, kā viņi ieguvuši šīs zināšanas. Kaut arī daži tikai darbā ar datoru atbalsta speciālisti, kuriem ir bakalaura grāds, kas parasti nav tas gadījums. Daži darba devēji dod priekšroku darba kandidātus, kuriem ir asociētais grāds datorzinātnēs, bet daudzi citi darbā darbiniekus, kuri tikko veikti daži datorklases.

Papildus savām tehniskajām iemaņām, dators atbalsta speciālists jābūt īpašas mīkstās prasmes. Tie ir personīgās īpašības indivīdi tika vai nu dzimuši ar vai iegūtas dzīves pieredzi. Lieliskas aktīvās klausīšanās prasmes ir obligāta. Bez viņiem, viņš vai viņa nespēs saprast tautu vajadzības. Verbālās komunikācijas prasmes ļauj dators atbalsta speciālists nodot informāciju tiem, viņš vai viņa cenšas palīdzēt. Nepieciešama arī ir pārāka kritisko domāšanu un problēmu risināšanas spējas.

Pēc pavadīt laiku, palīdzot klientiem, vai in-house lietotājiem, daži klientu atbalsta speciālisti tiek veicināta vērā pozīcijās, kur tie palīdz uzlabot dizainu un efektivitāti nākotnes produktu. Tie, kas strādā, lai programmatūras un aparatūras uzņēmumi bieži vien iepriekš ir ļoti ātri. Daži cilvēki, kuri sāk šajā pozīcijā vēlāk kļūst programmatūras izstrādātājiem un tīkla un datoru sistēmas administratori.

Ko darba devēji sagaida no jums?

Kāda būs piespiest potenciālais darba devējs algot jums? Šeit ir dažas prasības no faktiskajām darba paziņojumiem par Indeed.com:

 • “Spēja mācīties un formulēt tehnisko informāciju, un nodot to netehnisko cilvēkiem”
 • “Lieliska uzmanību detaļām un daudzuzdevumu spējas”
 • “Esi profesionālis ar klientiem un darbiniekiem”
 • “Passion, lai palīdzētu citiem, un problēmu risināšana”
 • “Spēj tulkot tehniskās koncepcijas lajs izteiksmē”
 • “, Kas spēj darboties patstāvīgi un multitasking”

Vai šī nodarbošanās ir labs fit jums?

Ir svarīgi ņemt vērā jūsu intereses, personības tipu, un ar darbu saistītās vērtības, izvēloties karjeru. Pašvērtējums ļaus jums uzzināt par savas iezīmes. Padomājiet, kā kļūt par datoru atbalsta speciālists f jums ir šādas:

 • Intereses  (Holland kods): RCI (reāli, parastā, Izmeklēšanas)
 • Personības tips  (MBTI personības tipiem): ENFJ, INFJ, ENFP, INFP
 • Darba saistītie vērtības : attiecības, darba apstākļi, Achievement

Saistītās profesijas

 aprakstsVidējais gada Algu (2017)Minimālais obligātais Izglītība / Apmācība
Programmatūras kvalitātes nodrošināšana inženierisIdentificēt problēmas ar programmatūru$ 88510Bakalaura grāds
Tīkla administratorsAdministrē vienībām datortīklus$ 81100Bakalaura grāds datoru tīklu un sistēmu administrēšanu vai datorzinātnē
Web izstrādātājsizveido mājas lapas$ 67990Bakalaura grāds datoru saistīto jomā (vēlams) vai sertifikācija un pieredze
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *