Kā izveidot Hronoloģiski Resume

Posted on

 Kā izveidot Hronoloģiski Resume


Hronoloģiskā CV ir viens no visbiežāk atsākt formātiem, un tur ir labs iemesls, lai to: Darba devēji dod priekšroku, jo tas ir vienkārši un viegli skenēt.

Ja jūs nekad neesmu izveidojis atsākt pirms, un jūs sēžot, lai veidotu vienu no nulles, jūs, iespējams, ir hronoloģiska atsākt prātā. Un, lai gan tas varētu būt labākā izvēle jums, ir vērts mācīties, ko hronoloģiski atsāk darīt labi – un kā pareizi formatēt vienu tā, ka jūs varat izmantot šo autobiogrāfiju veidu uz vislabāk priekšrocības.

Apgrieztā hronoloģiskā, Tehniski

Hronoloģiskā CV uzskaitīti jūsu darba vēsturi secībā datuma, ar visjaunāko stāvoklī augšpusē. Tas varētu ietvert atsākt mērķis vai karjeras kopsavilkums pirms sarakstā darba pieredzi.

Piezīme: Ir svarīgi, lai iegūtu faktus taisni tad, kad jūs esat uzskaitot savu darba pieredzi, tā, ka darba devējs nevar domāt, ka jūs esat guļus savā CV, ja tie nolemj darīt iepriekšējās darbības pārbaudi. Pārliecinieties, ka datumi, amatu nosaukumus, alga vēsture (ja tas ir paredzēts), utt ir pareizi, pirms jūs iesniedzat savu CV un pieteikumu.

Izglītība, sertifikāti, un īpašas prasmes sekot darba pieredzi šajā stilā atsākt.

Par Ieguvumi no hronoloģiskā Atsākt

Hronoloģisko CV ir viens no visbiežāk izmanto stilu, un tā pārzināšana vien padara informācija vieglāk absorbēt. Ideālā gadījumā tas liecina progresēšanu karjeras skaidri.

Tas var būt vieglāk, lai apkopotu, arī, jo tās orientācija uz datumiem, palīdz jums aiznaglot informāciju par savu darba vēsturi.

Kad Izmantojiet Hronoloģiski Resume

Kā tas uzsver darba vēsturi, hronoloģiskā atsākt ir visefektīvākā kandidātus ar cieto pieredzi šajā jomā. Ar demonstrētu savu darba vēstures priekšā un centrā, jūs uzreiz parādīt darba devējam, ka esat saistīts pieredzi un prasmes.

Kad neizmantot Hronoloģiski Resume

Kaut arī daudzi darba devēji dod priekšroku hronoloģiskā CV, ir reizes, kad tas nav pareizā izvēle. Daži piemēri:

 • Kad jūs esat tikko sācis savu karjeru: hronoloģisko atsākt formāts nestrādās labi, ja jūs esat jauns, lai darbaspēku. Jums var būt visas nepieciešamās prasmes un piemērojamo pieredze ārpus valstībā apmaksātu darbu, piemēram, brīvprātīgo darbu un prakses. Bet, ja jūs izvēlaties hronoloģiskā atsākt, iznomājot pārvaldnieks redzēs tikai jūsu trūkumu apmaksātā darba pieredzi, nevis jūsu spējas. Šajā gadījumā, funkcionāla CV, kurā uzsvērts, prasmes pār lineāru darba pieredzi, kas palīdzēs jums padarīt jūsu lietu.
 • Kad jūs maināt karjeru: Daudzi darba devēji tiks likts jūsu CV “nē”, kaudzē, ja viņi redz, ka jums nav tieši atbilstoša darba pieredze. Izvēlieties citu stilu, piemēram, funkcionālu CV, kas koncentrējas uz jūsu prasmes un pieredzi vai kombinētā CV, kurā uzskaitīti gan savas prasmes un jūsu darba vēsturi.
 • Ja jums ir nepilnības savā darbā vēsturē: Varbūt jūs esat bijis bezdarbnieks ilgu laiku, vai ir ņemti laiku no darbaspēka rūpēties par maziem bērniem vai slimu ģimenes locekļiem. Neatkarīgi no tā, kāpēc jūs esat bijis ārpus darbaspēka, izvēloties formātu, kas parāda to, ko jūs varat darīt, nevis jūsu darba vēsturi, kas palīdzēs jums izdarīt labāko iespaidu.
 • Kad esat bieži mainot darba vietu: Darbinieku lojalitāte ir pagātne, un par labu iemeslu dēļ: ļoti maz darba devēji saglabā darbiniekus par visu savu karjeru vairs. Tomēr pārāk daudz darba izmaiņas var izskatīties slikti iznomājot vadītājiem, kuri nevēlas ieguldīt laiku un naudu, apmācīt darbinieku, kurš gatavojas lēkt kuģa. Ja jums ir bijusi darba lēciena, hronoloģisku atsākt, iespējams, nav labākais fit.

Darba sākšana

Apsveriet, izmantojot veidni, lai palīdzētu jums izveidot savu CV. Veidnes nodrošina gatavu izkārtojums un palīdzēs jums, izmantojot procesu, aizpildot to ārā.

CV piemēri var palīdzēt jums redzēt, kāda veida saturu, jums vajadzētu iekļaut savā dokumentā, un to, kā jums vajadzētu rakstīt un formatēt to.

Hronoloģiska Resume Sample

Prasītāja
999 Chugalug Way
Wheaton, MA 60187
Cell: (123) 555-1234
applicant@email.com

KARJERAS MĒRĶIS

Administratīvais koordinators vēlas vadības pozīciju ar top korporācija, kas ļaus viņai izmantot savas organizatoriskās un vadības prasmes, vienlaikus koordinēt darbplūsmu un pārrauga uzņēmuma loģistiku.

CORE KVALIFIKĀCIJA

 • Augsti organizēts indivīdu, kas spēj rīkoties un uzraudzīt vairākus uzdevumus vienlaicīgi.
 • Pieredze plānošanas darbinieku mācību klasēm, personāla sanāksmes, un biroju pārvietošana.
 • Ir precīzi izdevās multimillion dolāru budžetu.

PROFESIONĀLA PIEREDZE

Administratīvais koordinators , Mannix pakalpojumi, Naperville, IL
decembris 2016 – Present

Atbildīgs par analīzes mēneša, nedēļas un dienas pārdošanas pārskatiem.

 • Izpildīts 100 procentu precizitāti pēdējo divu gadu laikā.
 • Atbildīgais par grafiku mācību nodarbībās, semināros un konferencēs.

Administratīvā sekretārs, Minnesota Life Insurance, Barrington, IL
jūnijs 2014 – 2016 decembris

Pārraudzīja izpēti un dizains pārdošanas un apmācības prezentāciju, pieprasot nepārvalda PowerPoint, SlideShare un prezi.

 • Atbildīgais par plānošanas trīs personu apmācības darbiniekiem.

Saimniecība palīgs , SBC Warburg Dillon Reed, Čikāga, IL
maijs 2012 – 2014 jūnijs

Atbildīgais par līdzsvarošanas $ 7 miljoni iekārtas budžetu.

 • Plānotais apkopes zvanus, personāla sanāksmes, biroja pārvietošanu un būvniecības projektiem.

General Manager , KSMR Radio 92,5 AM / 94,3 FM, Winona, MN
maijs 2000 – 2012. gada maijs

Kas atbild par 36 dalībvalsts darbinieki, kā arī 7 locekļu vadības komanda, ar nodevām, kas iekļautas disciplināratbildību, budžeta, īpašas prasības, programmu plānošana un īri.

 • Vadīja komiteju, kas saņēma stipendiju, lai palielinātu staciju ērtības.

IZGLĪTĪBA

Humanitāro zinātņu bakalaura grāds sabiedriskajās attiecībās
Svētās Marijas Minesotas Universitātē, Winona, MN

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *