Ko Iekļaut Resume Pieredze iedaļā

Posted on

Ko Iekļaut Resume Pieredze iedaļā

Kad esat rakstot CV, atsākt pieredze nodaļa sniedz detalizētu informāciju par jūsu darba vēsturi. Šī ir īsta sirds savu CV, un vairāk gadiem, jums ir nodarbināti, jo vairāk lēmumi jums būs darīt par to, ko iekļaut un ko atstāt off šajā sadaļā.

Kas ir iekļauts pieredzi nodaļas CV

Šajā sadaļā jūsu CV ir vieta, kur darba devēji meklēs lai redzētu, kas darba un darba nosaukumi esat notika pagātnē, nodrošinot tos ar informatīvo attēlu no jūsu karjeras loka.

Vislabāk, ja jūs vēlaties pieredzi sadaļā jūsu CV, lai pierādītu izaugsmi. Laika gaitā savu karjeru līdz šim, jūs esat gandrīz noteikti pievienojis prasmes, pieredze un atbildība. Šajā sadaļā tiks aplūkoti kā jūs esam izstrādājuši kā kandidātu, kā arī sniedzot sajūta, ka tu esi ambiciozs cilvēks, kurš vienmēr mācās.

Padoms: Ja jūsu karjeras ceļš ir veikusi dažas deformē un pagriezienus, tas var dot jums pauze, bet neuztraucieties; pat zigzaglīnijas ceļš var pierādīt izaugsmi.

Daži no spēcīgākajiem kandidātiem, ir tie, kas ir pievienoti prasmes citās, šķietami nesaistīti jomās. Tas viss ir par to, kā jūs iesniegt šo informāciju. Tas ir arī naudas sodu atstāt ārpus darba, kas neatbilst stāsts jūs cenšaties pateikt iznomājot pārvaldnieks.

Rakstīšana pieredzi sadaļu

Uzskaitiet uzņēmumiem jūs strādājuši, datumus nodarbinātības, pozīcijas jūs tur, un īss apraksts par jūsu darba pienākumiem, kas bagātināts ar atslēgvārdiem un uzlabota ar aizzīmēm sarakstos izmērāmiem sasniegumiem.

Šis darbs vēsture parasti uzrāda apgrieztā hronoloģiskā secībā, sākot ar savu pašreizējo darbu un darba atpakaļ laikā. Prakse, vasaras darbu un pagaidu darba vietas, papildus štata vietām, visu var iekļaut šo daļu no jūsu CV.

Jums nav jāiekļauj katru darbu, ko esat notika, it īpaši, ja jums ir vairāku gadu pieredze vai ir strādājuši nesaistīti jomās. Entry līmeņa darbinieki, kuriem nav daudz on-the-darba pieredzi, jāiekļauj visas darbu iespējams, vienlaikus uzsverot prasmes, kas atbilst darba sarakstā.

Bet tad, kad esat strādājis vairāk nekā 10 gadus, jūs varat atrast, ka daži no jūsu iepriekšējo darbu ir mazāk saistīti ar jūsu karjeru. Jūs varat atstāt šos amatus off, vai grupā kopā agrāko pieredzi ļoti nošķelta formātā beigās savu CV. Šeit ir divi piemēri, kā agri darbavietas var izvietot savā CV:

  • Papildus pieredze ietver mazumtirdzniecības pārdošanas darbu pie Barry Books (20XX-20XX), Cindy apģērbu veikals (20XX-20XX), un waitressing pie smalkmaizītes un More (20XX-20XX).
  • Papildus pieredze ietver arī agrīnās lomas pie ABC Company un XYZ uzņēmumu.

Cik pieredze sarakstam

Parasti atsākt būs informācija par jūsu pēdējā 10 līdz 15 gadu pieredzi. Pēc šā laika posmā, jums nav nepieciešams iekļaut informāciju, ja šīs pozīcijas ir saistītas ar jūsu pašreizējo karjeru.

Dažās nozarēs, ieskaitot pieredzi, kuras aizsākumi meklējami vairāk nekā 10 vai 15 gadus faktiski var ievainot kandidātus. Piemēram, tehnoloģiju, tostarp darba vietas, kas vērsti uz vecākiem, novecojušas tehnoloģijas varētu padarīt kandidāts izskatīties iestrēdzis pagātnē, pat tad, ja viņi tur savas prasmes strāvu.

Rakstīšana Atsākt amata apraksti

Par katra uzņēmuma esat strādājis, jūs vēlaties, lai nodrošinātu savu nosaukumu, uzņēmuma nosaukumu un atrašanās vietu, gadu jums bija nodarbināti, un īsu kopsavilkumu par saviem pienākumiem un sasniegumiem.

Izvairieties padarot kļūda vienkārši informāciju uzdevumus. Jūs vēlaties izmantot šo sadaļu, lai izceltu savas spējas un sasniegumus. Izmantojiet atsākt darbības vārdus, un koncentrēties uz pierādot, ka jums palīdzēja uzņēmumam atrisināt savas problēmas un sasniegt izvirzītos mērķus; bonusa punkti, ja jūs varat darīt ar dolāra zīmi pievienots. Šie izcelti sasniegumi būs “pop” lapā, ja jūs atdalīt, izmantojot lodes, no aprakstiem jūsu darba pienākumiem. Tas ir arī gudrs stratēģija izceltu dolāru skaitļiem, augšanas procentos, vai citiem galvenajiem sasniegumiem.

Atsākt Pieredze sadaļa piemēri

Šeit ir divi piemēri, kā uzrakstīt CV pieredzi sadaļas.

Piemērs One : Tas ir sākuma līmeņa darba kandidātu. Lūk, tā vietā, lai, izmantojot virsrakstu “profesionālā pieredze”, var izmantot plašākā parakstu “pieredze liecina” -, kas ļauj iekļaut aprakstu par nesen koledžas apmācību:

pieredze garām

University of Washington, Seattle, WA
studentu  ~ Vides zinātnes (9 / 20XX 6 / 20XX)
Sekmīgi pabeigts visaptverošs studiju kurss vides zinātnē, ko stabilu pamatu karjeru vides atjaunošanai. Galvenie mācību kursi ietvēra: Vides bioloģija, ģeoloģijas un augsnēs, gaisa piesārņojums meteoroloģi, Atkritumu apstrāde tehnoloģijas, un ekoloģija. Prakse :

  • Acme Vides Consulting  (Spring 20XX): honed zināšanas augsnes paraugus, dokumentāciju un klientu attiecību stažēšanās ar noteikta vides konsultāciju firma laikā.
  • Hamilton Mine atjaunošanas projekts  (Fall 20XX, Ziema 20XX): Vadībā fakultātes konsultants Dr. Sāra Rose, piedalījās $ 1,4 miljoni reģenerācija projektu atprasīt dzīvsudrabu piesārņoti ieguves jomā.

Sequoia un Kings Canyon National Park Service, California
Park ceļvedis / Trail darbinieks  (Summers 20XX un 20XX)
Paredzēts dabas bagātināšanas darbnīcas un vadīja parku ekskursijas parka apmeklētājiem; nodrošina savlaicīgu uzturēšanu taku un parku iekārtām.

  • Rehired balstās uz pārbaudītām komandas darbu, darba ētika, un klientu apkalpošanas izcilību.
  • Spēlēts nozīme, atjaunojot 18 jūdžu tuksneša taka izpostītās ugunsgrēki laikā.

Piemērs Divi : Šis ir paraugs, darba pieredze sadaļa rakstīts par tehnoloģiju speciālistu. Ņemiet vērā, ka tas ir nostiprināts, izmantojot īsu aprakstu par pretendenta tehniskajām proficiencies. Jūs arī redzēt, kā kandidāta pašreizējā pozīcija ir uzrakstīts, izmantojot tagadne, bet viņas iepriekšējais amats strādā pagātnes formā.

Profesionāla pieredze

ABC Tech Innovation, Syracuse, NY
programmētājs  (9 / 20XX dāvina)
Core Technologies : Clarion C ++, Visual Basic, Windows Server operētājsistēmas
Pasniedz kā komandas svina lietojumprogrammu attīstībai Clarion. Instalēt un konfigurēt testa vidi, novērst dizaina jautājumiem, un mentors klientus uzstādot sistēmas uzlabojumus. Nodrošināt pastāvīgu izvērtēšanu programmatūras funkcionalitāti. Galvenie sasniegumi :

  • Jākoordinē un jāvada attīstības komandas “uz laiku pabeigšana jaunās programmatūras ieviešanas sarežģītajā laikā  3 mēnešu
  • Izstrādāts un iesniegts labi saņemti klientu apmācību seminārus jaunu programmatūras izmantošanu.

XYZ Tech Solutions, Syracuse, NY
C ++ Programmer  (7 / 20XX 8 / 20XX)
Core tehnoloģijas : Python, C ++, Java, PHP
uz klāja, lai uzlabotu platformas sniegumu un atsaucība un mēroga sistēmu attiecībā uz klienta lietošanai Agile programmēšanas vidē. Galvenie sasniegumi :

  • Izstrādāts jauns testēšanas process, kas  samazina laiku, lai programmatūras izvēršana par 35%.
  • Atlasīts pēc attīstības direktors apmācīt jaunas izīrē ar konkrēta uzņēmuma darba kārtībā.

Šie ir tikai divi piemēri efektīvu stratēģiju strukturēt “Experience” sadaļā jūsu CV: ir daudzi veidi, kā jūs varat sniegt informāciju par katru darbu. Atsākt veidnes var palīdzēt jums uz izvēlēties dizainu, kas strādā priekš jums.

Neatkarīgi stilu un formātu jūs izvēlaties, pārliecinieties, lai būtu konsekventa. Ja jūs izmantojat aizzīmes, lai aprakstītu savu jaunāko pozīciju, jums vajadzētu izmantot aizzīmju punktiem, lai aprakstītu katru pozīciju esat notika. Ja jums ir gadu esat strādājis līdzināts pa kreisi par vienu darbu, pārliecinieties, ka jums sekot šo pašu līdzinājumu katru pozīciju uzskaitītas sadaļā.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *