Kā Turn Freelancing Into Karjera

Posted on

Kā Turn Freelancing Into Karjera

No freelancing skaistums ir tas, ka jūs varat darīt to darbu jūsu noteikumiem. Ja jums ir nepieciešams dažas papildu naudu, vai vēlaties, lai attīstītu prasmes jaunā jomā, jūs varat darīt to nepilnu darba laiku, papildus jūsu regulāri pilna laika darbu – vai varat to padarīt pilna laika darbu, ar mazliet rūpīgu plānošanu un daudz smaga darba, un nekad nebūs, lai atgrieztos gulēšanai saimniecību vēlreiz. Lūk, kā, lai sāktu.

Kā Turn Freelancing Into Karjera

1. saņemtu savu pēdu mitrā
Lielākā daļa cilvēku pateiks izveidot plānu, pirms jūs sāktu. Ja jums ir darbs, šobrīd, es gribētu ieteikt tikai pretējo: pirms sākat domāt par to, ko jūs vēlaties, lai jūsu ārštata karjeru izskatās, saņemtu savu pēdu mitrā, veicot pāris koncertiem, kamēr jūs joprojām strādā.

Ir divas priekšrocības darot. Pirmkārt, tas ļauj jums likt malā mazliet naudas, pirms veicat Pārlēkt uz pilna laika freelancing. Jums ir nepieciešams trīs līdz sešiem mēnešiem uzturēšanās izdevumus, kā arī uzsākšanas izmaksas, lai sāktu savu ārštata karjeru no drošas pozīcijas.

Otrkārt no visiem, tas ļauj izmēģināt dažādu veidu klientiem un darba vietas, un strādāt Kinks, pirms jūs izdarīt lielāko daļu savas darba stundas, lai kaut ko jūs varētu baudīt mēneša laikā no tagad.

2. Izveidojiet plānu
Kad esat eksperimentēja ar dažiem dažādiem koncertiem un klientiem, un ir aptuvenu priekšstatu par to, ko jūs vēlētos strādāt, ir pienācis laiks, lai veiktu plānu. Pat ja jūs neesat mēģināt ieskaidrot investorus, rakstot biznesa plānu, var palīdzēt noskaidrot savus mērķus un izplānot aptuvenu projektu par to, ko veiksme izskatās jums. Daži jautājumi, kas jāpatur prātā:

  • Kāda veida darbu jūs mīlu un naidu?
  • Kāda veiksme izskatās uz jums?
  • Cik daudz naudas jums ir nepieciešams, lai izjauktu pat, lai ietaupītu naudu, lai justies kā jūs esat “, kas ir”?
  • Kas ir jūsu konkurenci, un ko viņi piedāvā?
  • Ko jūs piedāvājat, ka jūsu konkurence nav?
  • Ko jūs vēlaties, lai jūsu bizness, lai izskatās pēc dažiem mēnešiem no brīža, nākamajā gadā, un pēc pieciem gadiem?
  • Vai vēlaties darbinieki kādā brīdī, vai arī jūs vēlaties strādāt par savu?
  • Ko jūs vēlaties, lai jūsu darba diena izskatās?

Neaizmirstiet plānot aprēķinātos ceturkšņa nodokļiem; William Perez piedāvā rokasgrāmatas novērtējot šiem un maksājot tiem. Galu galā, jums arī nepieciešams, lai izlemtu, vai vēlaties iekļaut, bet jums nav nepieciešams, lai šo lēmumu pirms jūs sāktu.

3. Iestatiet jūsu likmes
Vēl viens iemesls, lai mēģinātu freelancing, kamēr jūs joprojām strādā pie darba devēja, ir iespēja noteikt savu likmes – un pārskatīt tos. Ja jūs, piemēram, lielākā daļa budding ārštata, jūs, iespējams, pārāk zemu cenu saviem pakalpojumiem sākumā. Ja jūs daži testa koncertiem, pirms jūs apņemties freelancing pilna laika, jums ir iespēja veikt šīs kļūdas, kamēr jūs vēl joprojām ir stabili ienākumi.

Labākais veids, kā noteikt savas likmes ir izdomāt, ko jūs gūstat par līdzīgu darbu, jūsu pilna laika darbu, un izstrādās stundas likmi. Neaizmirstiet iekļaut lietas, piemēram, pabalsti, slimības laikā, un biroja preces, ja jūs veicat savu aprēķinus. Tad jūs varat vai nu uzlādēt jūsu klientiem stundas vai projektā, pēc tam novērtējot cik stundas katram projektam būs veikt.

4. Koncentrēšanās uz savu ideālo Klienta
Diezgan ātri jūs sākat, lai iegūtu priekšstatu par uzņēmumu un privātpersonu jūs strādājat ar labākajiem. Jūsu ideāls klients būs labākais maisījums darba darba stilu atalgojumu tipa, grafiku, un. Jūs varētu, piemēram, atklāt, ka jums patīk strādāt ar jaunizveidotiem labākajiem, jo jūs vērtības strādājat modernāko projektus un nevēlos 9 līdz 5 darbu dienu – vai jūs varētu atrast, ka vairāk uzņēmumu tiek vairāk finansiāli uzticami , un griezt pret tiem, aizpildot savu klientu saraksts.

Tad tur ir kultūras gabals. Ikvienam ir atšķirīgas vērtības un cerības kolēģiem un klientiem. Varbūt jūs vēlaties strādāt ar cilvēkiem, kuri ir draudzīgi un silts, vai punktuāla un precīza, vai ciena jūsu robežām laika ziņā, vai to jebkādu kombināciju. Zināt, ka un meklēt uzņēmumiem un saskares punktus, kas piekritušas.

5. Veicināt Yourself
Gone ir dienās, kad jums nepieciešami, lai nopirktu vietu avīzē, lai veicinātu savu jauno biznesu. Tagad jūs varētu sākt savu ārštata karjeru netērējot vienu savrupu dimetānnaftalīns, vienkārši touting savus pakalpojumus par Facebook, LinkedIn, Tumblr un Twitter.

Svarīgi ir, lai būtu gatavs sasniegt. Kad jūs veikt lēcienu, pastāstīt savus sakarus, ka jūs darāt tik. Tu būsi pārsteigts, cik daudz uzņēmumu, jūs varat radīt, vienkārši norīkošanu uz jūsu dažādiem sociālajiem tīkliem, un ļaujot ļaudis zina, ka jūs meklējat īpaša veida darbu.

6. Tīkla
Ārštata vajag savienojumus, lai saglabātu iegūt jaunu darbu, bet arī tās ir vajadzīgas, lai radītu kopības apziņu, ka biroja darbinieki ir un darbuzņēmējiem reizēm trūkst. Labā ziņa ir tā, ka jums nav nepieciešams, lai kļūtu kokteiļu puses personu vai iemācīties mīlēt mazo runāt, lai kļūtu par ekspertu networker. Viss, kas jums jādara, ir, lai būtu uzticams, patīkami strādāt ar, un atvērta jaunu pazīšanos.

Atkal, sociālo mediju ir veikusi daudz smago darbu no kalšanas savienojumus. Tā ir arī laba ideja izpētīt iestāšanās profesionālās asociācijas savā nozarē, ja jums vēl nav, lai saglabātu papildus ziņas un tendences, un ir piekļuve izglītības iespējām, kas var palīdzēt jums trīt savas prasmes.

7. saglabāt jūsu acu par bumbu
Visbeidzot, ir vissvarīgākā lieta, ko darīt, lai gūtu panākumus freelancing ir pārvērtēt savus mērķus, no laika uz laiku. Jums nav vienmēr hit to ārā no parka pirmajā sparā, bet jums nav nepieciešams. Viss, kas jums jādara, ir saglabāt šūpošanos.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *