Labākās sertifikātu programmas, kas rada lielu atalgojumu

Posted on

Best sertifikāts programmas, kuru rezultātā High apmaksātu darbavietu

Daudzas studiju programmas var palīdzēt palielināt jūsu izredzes atrast labi apmaksāts darbs. Tomēr daudzas no šīm programmām ir dārga, un var ilgt gadiem.

Alternatīva diploma programmu, ir sertifikāts programma. Sertifikātu programmas īstermiņa apmācību programmas, kas bieži ņem mazāk laika, lai pabeigtu nekā grādu,

Piezīme: Jūs varat nopelnīt dažus sertifikātus tik maz laika, kā pāris months.They arī parasti maksā mazāk naudas nekā grādu programmu.

Sertifikātu programmas var palīdzēt jums attīstīt prasmes un pieredzi, kas nepieciešami konkrētā job.1 ir apliecība par darbu dažādās nozarēs, tai skaitā  veselības aprūpesadministrācijas un  informācijas tehnoloģijas  (IT).

Šīs programmas var būt noderīga cilvēkiem, kuri tikai sāk savu karjeru, kā arī cilvēkiem, kas jau ir gadu pieredze, un vēlas, lai uzlabotu savas prasmes, vai meklē  vidus dzīves karjeras maiņu . Atrast pareizo programmu, lai jūs, un jums būs pa ceļam uz veiksmīgu karjeru.

Kāpēc Sertifikāta saņemšana?

Ir daudzas priekšrocības, aizpildot sertifikāta programmu. Ja jūs sāk meklēt darbu, aizpildot sertifikāta programmu, kas uzlabos savas prasmes un spējas, un dos jums  izceļas darba tirgū .

Pat tad, ja jums jau ir karjeru, jūs joprojām varat saņemt aizpildot sertifikāta programmu, lai trīt īpašu iemaņas. Piemēram, vairāki  IT programmas sertifikāta  palīdzētu cilvēkiem attīstīt prasmes un zināšanu bāzi, kas ir nepieciešami, lai stātos IT nozarē. Ir arī sertifikāti pārvaldībā, piemēram, projektu vadības sertifikātu.

Paturiet prātā, tomēr, ka sertifikāti nav tas pats, kas profesionālā licences un certification.2 Licences ir nepieciešami noteiktiem darbiem, piemēram, mācību un kosmetoloģijā. Sertifikācija liecina, ka persona ir ieguvusi zināšanas kādā noteiktā jomā. Piemēram, ir uzskaites sertifikātus, kas var palīdzēt grāmatvede virzīties uz augšu savā karjerā. Šos sertifikātus parasti ietver sēžot eksāmenu. Dažreiz jūs varat veikt sertifikāta programmu, lai palīdzētu jums sagatavoties licensure vai sertifikācijas.

Kā atrast pareizo programmu Jums

Izmantojiet CareerOneStop sertifikācijas Finder:  Meklēt sertifikācijas Finder  ar sertifikācijas nosaukums, organizācija, rūpniecības vai Okupācijas lai izveidotu sarakstu ar sertifikāciju, ar informāciju par sertifikācijas organizācijas, kā iegūt sertificētu un eksāmenu informāciju.

Uzdot Jūsu Kontakti:  Ja jūs interesē sākot konkrētā karjeras ceļu, lūgt cilvēkus šajā jomā, kāda veida grādos un sertifikāti cilvēkiem šajā jomā parasti ir. Izveidot  informatīvo intervijas  uzdot šos kontaktus ieteikt, kādu sertifikātus varētu palīdzēt jums jūsu karjeru. Ja kāda no kontaktpersonām ir pabeigta sertifikāta programmu, saņemt atgriezenisko saiti gan uz skolu un programmu.

Runāt ar savu pašreizējo devējs:  Ja jūs meklējat sertifikāta programmu, lai palīdzētu palielināt savu karjeru, runāt ar savu darba devēju. Viņš vai viņa varētu būt daži ieteikumi sertifikātiem, kas var uzlabot savu CV un pat novest pie veicināšanu. Arī izbraukšana vai jūsu uzņēmums piedāvā maksāt (vai daļēji atmaksa) sertifikāta programmu, ja tas ir saistīts ar savu pašreizējo darbu.

Pārbaudiet vietējām skolām:  Lielākā daļa programmas sertifikāta izsniedz skolas (lai gan daži izsniedz uzņēmumiem un citām organizācijām). Tiklīdz jūs zināt, kāda veida apliecības vēlaties, pārbaudiet savu vietējo koledžas, kopienas koledžas un profesionālās, tehniskās skolas, lai redzētu, kādas programmas viņi piedāvā. In-valsts un kopienas koledžas bieži ir lētākos sertifikāta programmas.

Atrast akreditēta skola:  pārliecinieties, ka skola izvēlaties ir akreditēta ar ASV Izglītības departaments vai Augstākās izglītības padome . Par bezpeļņas skolām ne vienmēr akreditētas, un viņi dažreiz trūkst stingras akadēmiķi un / vai noderīgus karjeras pakalpojumus. Tikai tāpēc, ka skola rada daudz reklāmas (drukātā, internetā, vai uz ziņojumu dēļiem), nenozīmē, ka tas ir labi skola jums.

Atrast programmu, kas darbojas ar jūsu grafiks:  ieskatīties ko katrs programmas izmaksas howlong kas nepieciešams, lai pabeigtu programmu, un to, ko programma piedāvā (piemēram, on-the-darba apmācības, kursi, eksāmeniem). Izvēlieties programmu, kas atbilst jūsu grafiku. Piemēram, ja jūs vēlaties turpināt strādāt pilnu darba laiku, vienlaikus īstenojot programmu, pārliecinieties, ka programmas grafiks ir elastīgs.

Ja tas ir pārāk labi, lai būtu patiess, tas droši vien ir:  Ja jūs atrast sertifikātu programmu, kas šķiet pārāk viegli, pārāk lēti, vai pārāk ātri pabeigta, tas visticamāk ir. Vai kādu pētījumu, lai pārliecinātos, ka programma ir akreditēta.

Runāt ar absolventiem:  Vēl viens veids, kā izvairīties no sliktiem sertifikātu programmas, ir runāt ar absolventiem. Lielākā daļa skolu būtu gatavi nodot jums sazināties ar absolventiem, kas var atbildēt uz jūsu jautājumiem par programmu. Uzdot tos absolventus, kāda programma bija līdzīgi, un vai tas palīdzēja viņiem nodrošināt darbu.

Konsultējieties ar virsnieku no jūsu profesionālās apvienības vai Savienībā:  Jautāt par sertifikāciju, kas savā jomā, kas uzlabos jūsu pārdošanas un interesējas par piedāvāto vai yourassociation apstiprinātajiem programmas.

10 High-Paying darbos, kas pieprasa (vai Ieteicams) sertifikāts

Tie ir labi apmaksātu darbavietu, kas nepieciešams sertifikāts vai, attiecībā uz kuriem pastāv attiecīgās programmas sertifikāta iegūšanai. Attiecībā uz lielāko daļu no šīm pozīcijām, sertifikātu var palīdzēt kādam agri savā karjerā iegūt labu pirmo darbu.

 1. Web izstrādātājs

Web izstrādātājiem  izveidot un dizaina mājas lapas. Tie rada izskatu vietnes un rīkoties ar portāla veiktspēju, ātrumu un jaudu. Web izstrādātāji varētu strādāt datorsistēmu projektēšanas uzņēmumu, vai tirdzniecības uzņēmumus vai struktūrvienības, vai arī  pašnodarbinātie . Lai gan dažas web izstrādātājiem ir asociētais grāds web dizains, citi ir sertifikātu web izstrādes vietā.

Alga un nodarbinātības Outlook: Saskaņā ar  Bureau of Labor Statistics , web izstrādātājiem nopelnīt vidējais ienākumu gadā 69430 $, un redzēsiet daudz straujāka nekā vidējais darbavietu skaita pieaugumu par 13%, izmantojot 2028.

 1. Celtniecības un būvinspektors

Celtniecības  un būvuzraugiem pārbaudīt būvlaukumus un ēkas, lai pārliecinātos, ka struktūras izpildīt visas nepieciešamās kodus un noteikumus. Daudzi būvniecības un būvuzraugiem ir sertifikāts no vietējā vai kopienas koledžas, gan citi ir divu gadu asociētā grādu vietā.

Alga un nodarbinātības Outlook: Saskaņā ar  Bureau of Labor Statistics , būvniecības un būvinspektoru nopelnīt vidējais ienākumu gadā 59700 $, un redzēsiet ātrāk nekā vidējais darbavietu skaita pieaugumu par 7% līdz 2028. gadam.

 1. Arhitektūras un Civilās vezumnieks

Arhitektūras un civilās vezumnieks rada zīmējumus par strukturālajām iezīmēm ēku vai rada kartes inženiertehniskajos projektos (ieskaitot būvdarbu, tiltiem un ceļiem). Vairums autori ir trenējas datorprojektēšanas un izstrādē (CADD), inženierzinātnes, mehāniskās zīmēšanas un citus dizaina un inženieru prasmes. Šī apmācība var būt no sertifikāta programmu, divu gadu programmu, vai pat četru gadu programmu.

Alga un nodarbinātības Outlook: Saskaņā ar  Bureau of Labor Statistics , izstrādātāji nopelnīt vidējais ienākumu gadā 55550 $, un redzēsiet, maz vai nav darbavietu skaita pieaugumu līdz 2028. gadam.

 1. Rūpniecības tehniķis

Rūpnieciskās inženiertehnisko palīdzēt rūpniecības inženieri ar pārskatīt metodes darbam ražošanas iekārtās un citās rūpniecības vietās. Tās palīdz pārskatīto darbības metodes, iekārtu izkārtojumu, un vairāk, lai rūpnīcas darbojas vienmērīgāk. Lielākā daļa rūpniecības inženiertehnisko ir vai nu par asociēto grādu vai sertifikātu no profesionālo tehnisko skolu.

Alga un nodarbinātības Outlook: Saskaņā ar  Bureau of Labor Statistics , rūpniecības inženiertehnisko nopelnīt vidējais ienākumu gadā 55460 $, un redzēsiet, maz vai nav darbavietu skaita pieaugumu līdz 2028. gadam.

 1. Pipefitter un santehniķis

Santehniķi un pipefitters  instalēt un remonta caurules pie birojiem, mājām, rūpnīcām un citām ēkām. Daudzi santehniķi mācīties savu darbu, izmantojot sertifikāta programmu un / vai četru līdz piecu gadu mācekļa. Dažas valstis arī pieprasa, lai santehniķi un pipefitters licencēta.

Alga un nodarbinātības Outlook: Saskaņā ar  Bureau of Labor Statistics , pipefitters un santehniķi nopelnīt vidējais ienākumu gadā 53920 $, un redzēsiet daudz straujāka nekā vidējais darbavietu skaita pieaugumu par 14%, izmantojot 2028.

 1. Tiesa Reporter

tiesa reportieris  pārņemti, vārdu pa vārdam, dažādi Tiesvedība, piemēram, liecībām un izmēģinājumu. Lielākā daļa tiesas sēžu strādā tiesās vai likumdevējiem. Daudzi tiesu referenti ir vismaz postsecondary sertifikātu tiesā ziņošanas no kopienas koledžas vai tehniskās institūtā.

Alga un nodarbinātības Outlook: Saskaņā ar Bureau of Labor Statistics, tiesas sēžu nopelnīt vidējais ienākumu gadā 57150 $ , un redzēsiet ātrāk nekā vidējais darbavietu skaita pieaugumu par 7% līdz 2028. gadam.

 1. Smago transportlīdzekļu un mobilo iekārtu mehāniķis

Smago transportlīdzekļu un mobilo iekārtu mehāniķi (pazīstams arī kā servisa tehniķi) pārbaudīt un remonta transportlīdzekļi un iekārtas, ko izmanto transporta (ieskaitot dzelzceļa transportu), lauksaimniecībā, būvniecībā, un vairāk. Vēl vairāk, darba devēji vēlas nolīgt mehāniku, kas ir pabeigušas sertifikāta programmu, vienas līdz divu gadu dīzeļdegviela tehnoloģijas vai smago iekārtu mehāniķi, jo dažas no jaunākajām tehnikas, ir ļoti sarežģīti.

Alga un Nodarbinātības perspektīvas: Smagais transportlīdzeklis un mobilo iekārtu mehāniķi nopelnīt vidējais ienākumu gadā 50320 $ , un redzēs darbavietu skaita pieaugumu par 4%, līdz 2028. gadam – apmēram tikpat ātri kā vidējā.

 1. Sheet Metal Worker

A lokšņu metāla darbinieks konstrukcijas un / vai Instalāciju produkti izgatavoti no plānas metāla loksnes. Šis darbs var būt saistīts ar mērīšanas un marķējuma izmērus lapām, urbumus loksnēs, veicot lielus lapas vai metināšana, skrūvēšana, kniedēšana, un lodēšanas lapas. Daudzi lokšņu metāla strādnieki mācās savu darbu, izmantojot mācekļa vai sertifikāta programmu, no tehniskā skola.

Alga un nodarbinātības Outlook: Saskaņā ar  Bureau of Labor Statistics , lokšņu metāla darbinieki nopelnīt vidējais ienākumu gadā 48460 $, un redzēsiet ātrāk nekā vidējais darbavietu skaita pieaugumu par 8% līdz 2028. gadam.

 1. Apkure, gaisa kondicionēšanas un saldēšanas Mehāniķis un Installer

 Šie mehānika un uzstādītājiem, kas pazīstams arī kā  HVACR tehniķi , strādāt pie apkures, dzesēšanas, ventilācijas un dzesēšanas sistēmām mājās, birojos un citās ēkās. HVACR tehniķi parasti pabeigtu grādu vai sertifikāta programmu no tirdzniecības vai tehniskas skolas vai kopienas koledžā. Šīs programmas var ilgt no sešiem mēnešiem līdz vienam gadam.

Alga un nodarbinātības Outlook: Saskaņā ar Bureau of Labor Statistics, HVACR tehniķi nopelnīt vidējais ienākumu gadā 47610 $ , un redzēsiet daudz straujāka nekā vidējais darbavietu skaita pieaugumu par 13%, izmantojot 2028.

 1. Ķirurģisko Tehnologs

Ķirurģiskās tehnologi  palīdz darbojas istabas slimnīcās. Tās palīdz sagatavoties operāciju zālē, sakārtot aprīkojumu sterilizē pacientus un palīdzēt ārsti operācijas laikā. Viņi bieži pabeigt sertifikāta programmu ķirurģiskas tehnoloģija, kas var ilgt no dažiem mēnešiem līdz diviem gadiem.

Alga un Nodarbinātības perspektīvas:  Surgical tehnologu  nopelnīt vidēji 47300 $, un redzam straujāk nekā vidējais darba pieaugumu 9% līdz 2028. gadam.

Vairāk Darbs jūs varat saņemt ar sertifikāta

 Veselības aprūpe Darbs

 • Zobu palīgs
 • Diagnostikas medicīnas sonographer
 • Neatliekamās medicīniskās palīdzības tehniķis
 • slimnīca Transcriptionist
 • Licencēta Praktiskā un profesionālās medmāsa
 • Medical Assistant
 • Medicīnas un klīniskās Lab tehniķis
 • Medical Coder
 • Medical Transcriptionist
 • Aptieka tehniķis
 • radiologi Tehnologs
 • Veterinārā palīgs

Rūpniecības Darbs

 • Automotive mehāniķis
 • Datoru kontrolētā darbgaldu operators
 • mašīnisti
 • Telekomunikāciju iekārtas Installer un remontētājs
 • Instrumentu un mirst automāti
 • Metinātājs un Metinātājs atslēdznieks

Citi darbi

 • Computer Support speciālists
 • kosmetologs
 • ugunsdzēsēja
 • Fitness Trainer un instruktors
 • frizieris
 • manikīre
 • masāžas terapeits
 • Tīkla un datortīkla administrators
 • pedikīra
 • iepirkuma Lietvedis
 • Nekustamā īpašuma aģents

Vairāk Izglītības un apmācības iespējas

Ir arī citi  augsta maksājot darbavietas pieejama, kas neprasa četru gadu grādu . Dažiem no šiem karjeras iespējām, profesionālo apmācību vai divu gadu grādu var pretendēt jums, lai sāktu.

Mācekļu  ir viens no labākajiem alternatīvas izskatīt, jo tie apvieno mācības ar atalgojumu un rezultāta credential vai sertifikātu pēc pabeigšanas.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *