Kā uzrakstīt pielāgotu Motivācijas vēstule

Posted on

 Kā uzrakstīt pielāgotu Motivācijas vēstule


Tas var aizņemt nedaudz laika, lai rakstītu pielāgotu pavadvēstuli par katru darba piesakies, bet ir svarīgi, lai ņemtu laiku un pūles, lai parādītu uzņēmumu, kāpēc jums ir laba. Ievērojiet šos padomus, lai pielāgotu savu pavadvēstuli, piesakoties darbā.

Meklējiet iznomājot pārvaldnieks

Kad runa ir, lai segtu burtus, ņemot laiku, lai iegūtu personīgo, ir ļoti svarīgi. Uzziniet, cik vien varat par uzņēmumu un nomas menedžeris. Personalizējiet savu pavadvēstuli, un, ja jūs varat, novērst to persona, kas atbild par darbā. Ja nepieciešams, pētniecības tiešsaistē vai veiktu tālruņa zvanu, lai noskaidrotu, kurš iznomājot pārvaldnieks ir.

Pieminēt Kas Jums jāzina

Ja jūs zināt kādu, pie uzņēmuma pieminēt savu vārdu savā pavadvēstuli. Vārds krītot darbus – jūsu pavadvēstuli saņemsiet tuvāk, ja tas ir minēts kāds, kurš strādā uzņēmumā. Tas ir svarīgi gan no sava viedokļa un no darbinieka, it īpaši, ja uzņēmums ir darbinieks Ieteikuma programmu, un ir tiesības uz bonusu.

Kā malā, pārliecinieties, ka lūgt jūsu kontaktu, ja viņi var ieteikt jums par darbu un palīdzēt iegūt jūsu pavadvēstuli un atsākt tuvāk no iznomājot pārvaldnieks.

Pieminēt Kā jūs uzzināja par darbu

Pieminēt, kā jūs uzzinājāt par darbu pirmajā daļā Jūsu pavadvēstuli. Uzņēmums vēlas zināt, kā darbs tika sagādātas, jo īpaši, ja esat atradis sarakstā uz darba klāja vai citā vietā, kur tie maksā post. Šo teikumu var vienkārši pateikt, piemēram, “Es uzzināju par šo pozīciju no norīkojuma es izlasīju par Monster”.

Ņemt to vienu soli tālāk un pieminēt kaut ko par uzņēmumu, no pamatuzdevumu uz uzņēmuma mājas lapā, piemēram, jūsu pavadvēstuli.

Vitrīna jūsu kvalifikāciju

Darba devēji parasti nav pat apsvērt kandidātu, kas nav, šķiet, ir kvalificēts pēc pirmā acu uzmetiena. Šis pirmais skatiens uz jūsu pavadvēstuli ir jūsu viena iespēja darīt labu iespaidu, un padarīt to uz nākamo kārtu. Lai nokārtotu šo pirmo kārtu pārbaudes, jums ir konkrēti jārisina darba reklāmu un valsti, kāpēc jūs esat kvalificēts par pozīciju

Lai rakstītu pielāgotu pavadvēstuli, veikt darba piedāvājumu un uzskaitīt kritērijus darba devējs meklē. Tad uzskaitīt prasmes un pieredzi, jums ir. Nu adrese, kā jūsu prasmes saskaņot darbu veidā punktā vai saraksta kritērijiem un savu kvalifikāciju. Arī to laiku, lai parādītu, kā jūsu personība ir labi piemērots gan pozīcijā un uzņēmumu.

Iekļaut prasmes un rezultāti

Arī ietver prasmju, rezultātus un atzīšanas atslēgvārdus jūsu pavadvēstuli, lai palielinātu savas izredzes iegūt izvēlēto uz interviju.

Tādā veidā, iznomājot pārvaldnieks var redzēt, īsumā, kāpēc un kā jūs esat kvalificēts darbam.

Customized Cover Letter Example

Turpmāk ir pavadvēstule piemērs, kas ir vērsta uz karjeras izmaiņām un vajadzīgajām prasmēm reklamētā pozīciju, šajā jomā pārdošanas un komunikācijas.

Iesniedzējs Nosaukums
123 Main Street 
Jebkura pilsēta, CA 12345 
555-555-5555 
applicant.name@email.com

1. septembris 2018

Bruce Lee 
direktors Cilvēkresursi 
Wellesley Informācijas pakalpojumi 
123 Business Rd. 
Business City, NY 54321

Dear Mr Lee,

Es esmu piesakās Inside Sales stāvoklī ievietoti Boston.Monster.com. Jūsu ērtībai, es novērtēju iespēju apspriest stāvokli un savu kandidatūru ar jums. Jūs varat atrast savu CV pievienots šo e-pastu.

Es meklēju, lai mana labi honed sabiedrisko attiecību, mārketinga un klientu vērsta internetā, mutvārdu un savstarpējās saskarsmes prasmes iekšēji gūt panākumus ar iekšpusē pārdošanas stāvoklī.

Atbilstošas ​​pieredzes un prasmes izliktā pozīcijā ietilpst:

  • Jaudas pārliecināšanas.  Esmu toņu stāstus par C līmeņa vadītāji pa tālruni un e-pastu, un novieto tos lielākajos mediju vietās, piemēram, MSNBC, CIO Magazine, Sirius Satellite Radio, MSN Money, AARP Bulletin, un The New York Daily News.
  • Spēcīgs finanšu spējas . Mana pieredze ir nedaudz vairāk nekā desmit gadu grāmatvežu profesijā ārējo un iekšējo klientu vērstu vidē.
  • Strong datorprasmes. Es esmu pieredzējis gan Microsoft un Mac programmatūru, un ir arī pamata līmeņa pazīstams ar HTML, CSS un digitālo dizainu.
  • Nesu dažādas personīgās prasmes, kas nodrošinās panākumus šo lomu:  Es esmu labs klausītājs ar cieto darba ētika un uzstājīgs vēlmi izcelties. Man ir pierādīta spēja izpildīt termiņus bez neizdoties, un baudīt straujajā vidē. Es esmu arī ātri mācās ar ārkārtas faktisko atsaukšanu.

Man patiktu, lai uzzinātu vairāk par jūs meklējat aizpildīt pozīciju, un es atzinīgi vērtēju iespēju pateikt, cik manas prasmes un idejas var gūt labumu Wellesley informācijas pakalpojumus.

Paldies par jūsu uzmanību; Es ceru dzirdēt no jums drīz!

Ar cieņu,

iesniedzējs nosaukums

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *