Kā tikt galā ar darba noraidīšanu un virzīties tālāk

Posted on

 Kā tikt galā ar darba noraidīšana un Move On

Nevienam nepatīk jānoraida darbu. Vai jums bija jūsu sirds, kas par iegūt nomā, vai nebija pat, ka jūs vēlētos GIG, tas joprojām dzēlieniem, lai uzzinātu, ka jūs esat bijis pagriezts uz leju.

Tas var būt īpaši grūti tikt galā ar darba meklēšanas noraidīšanu, ja tas notiek atkal un atkal – bet tas nav nekas neparasts pieredze darba meklētājiem. Atcerieties, ka daudzos gadījumos ir iespējams simtiem pieteikumu uz vienu darba atvēršanu. Pat ja jūs esat ļoti kvalificēti, tas ir, lai tādēļ, ka jums tiks noraidīts biežāk, nekā jūs saņemsiet darbu.

Padoms: No atrast perfektu darbu jums process ir daudz, piemēram, iepazīšanās: kā sakot iet, jums ir noskūpstīt daudz vardes, pirms jums atrast savu princi vai princesi.

Lai gūtu panākumus jūsu ilgtermiņa mērķi atrast šo sapņu izdevību un kļūst darbā, jums ir nepieciešams, lai uzzinātu, lai tiktu galā ar to noraidīts. Pretējā gadījumā, tas ir viegli ļaut īslaicīgs aizkaves pārvērsties par lielu karjeras ceļa blokādi.

Kā Pāriet Pēc Job noraidīšana

Pārcelšanās uz pēc tam nesaņem darba piedāvājumu, var iedalīt trīs daļās:

  • Getting pār noraidīšanu
  • Analizējot savu kandidatūru
  • Virzās uz priekšu ar darba meklēšanu

Getting Over noraidījuma

Pirmais solis, lai vairāk noraidījumu, ko potenciālais darba devējs nozīmē dalīties vilšanās, vilšanās un dusmas, kas pavada jebkuru zudumu. Runā ar draugu vai ģimenes locekli, un dalīties ar jūsu jūtas ar konfidenciālu vidē.

Padoms atgaisošana var būt ļoti noderīgs instruments, ļaujot aiziet no negatīvā un pārvietojas on.

Tikai pārliecinieties, ka jums izvēlēties jūsu atbalstītājiem labi. Ideāls cilvēks dalīties ar ir kāds, kurš nebūs nākotnes boss vai kolēģis. Pat ja jūsu jūtas ir saprotams, jūs nevēlaties tos sliktu iespaidu uz kādu, kas vēlāk varētu izvērtēt savu kandidatūru uz citu darbu. Ģimenes locekļi ir laba izvēle, kā arī vecie draugi, kas esam bijuši ar jums labu laiku un slikti.

Un ko jūs darītu, pretoties mudināt teikt kaut ko negatīvu iznomājot pārvaldnieks. Jūs nekad zināt, vai jūs varētu vēlēties piemērot organizācijas atkal nākotnē. Dažreiz tas ir grūti precīzi zināt, kāpēc kandidāts tika noraidīts, un tas varētu būt, ka jums bija pārāk kvalificēti. Ja tas ir gadījumā, tad darba devējs var atgriezties vēlāk ar labāku darba piedāvājumu.

Atkal, tas ir svarīgi atzīt, ka lielākā daļa meklējumi ir diezgan konkurētspējīgs, un daudzi talantīgi kandidāti bieži noraida saistīts ar saspringto darba tirgū. Tas ir diezgan iespējams, ka darba devējs nav faktiski noraida jums, bet redzēju citu kandidātu kā (varbūt pat nedaudz) labāk fit. Jo iznomājot lēmumi parasti ir subjektīvs, un tas ir pilnīgi iespējams, ka vēl viena atlases speciālists varētu būt izvēlējies tevi.

Turklāt, paturiet prātā, ka varbūt iznomājot pārvaldnieks bija taisnība, un šis darbs nebija labākais fit jums, un jūs nebūtu strādājis ārā, vai bijuši laimīgi lomu. Tādā gadījumā uzņēmums nesniedza jums labu ne darbā jums.

Analizējot savu kandidatūru

Veikt laiks pārdomāt savu pieeju darbā procesā, lai redzētu, ja ir kaut kas, ko varētu uzlabot uz nākotnē. Pārskatiet savu CV, motivācijas vēstuli, ko atklājies intervijas laikā, un jūsu pēcpārbaudes pēc intervijas.

Ņemot vērā to, ko esat iemācījušies par darba prasībām un iesaistīto cilvēku, uzdot sevi, ja jūs varētu darīt kaut ko savādāk, lai iepazīstinātu ar sevi labāk gaismas un vienu, kas lika tev šķist labāk piemērots darbam.

Lai gan nav tipiska, dažreiz darba devējs būs dalīties atgriezenisko saiti par savu kandidatūru. Ja tas nav, un jūs izstrādājusi rapport ar ikvienam organizāciju, mēģiniet tuvojas tās ar lūgumu konstruktīvu kritiku.

Keep Your Darba meklēšana Moving Forward

Kandidāti bieži zaudēt impulsu ar savu meklēšanu gaidot dzirdēt, ja tie izkrauti darbu, it īpaši, ja viņi domā, ka pavirši darba interviju. Neietilpst šajā slazdā. Tas nekad nav laba ideja, lai apturētu meklē, kamēr jums ir piedāvāta un pieņēma darba piedāvājumu.

Līdz brīdim, kad jums ir kaut rakstiski turpināt meklēšanu. Meklējot citas iespējas, un saņemot pozitīvas atbildes no intervētājiem, kas mīkstinātu triecienu, ja tiek noraidīti. Jūs varētu arī atrast labāku piedāvājumu, neatkarīgi no tā, vai zemes šo konkrēto darbu.

Tātad, saglabāt piemērojot, tīklu, un strādā pie savas ilgtermiņa karjeras plānu. Labākais scenārijs, jums būs vēl pievilcīgāku kandidātu darbam jūs apsverot. Sliktākajā gadījumā, jums nebūs jāsāk no nulles ar pavisam jaunu meklēšanu.

būtiskus secinājumus

Darba meklēšana noraidīšana notiek ar visiem. Tas ir tas, ko jūs darīt tālāk, kas uzskatāmi: Izmantojiet šo iespēju, lai pilnveidotu savas intervēšanas prasmes un analizēt savu pieeju.

Jūtieties brīvi Vent – Bet izvēlēties pareizo atbalsta sistēma: nesaki neko negatīvu iznomājot pārvaldnieks vai ikviens, kas var ziņot darba devējam.

Nezaudē savu tempu: Pat tad, ja viss izskatās daudzsološi pie viena darba devēja, neapstājas darba meklēšanu, kamēr jums ir piedāvājums rokā.

Paturiet prātā, ka iznomājot pārvaldnieks var darīt Jums par labu: Darbs varētu tiešām būt slikta fit jums … vai jūs varētu saņemt zvanu vēlāk par labāku pozīciju tajā pašā uzņēmumā.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *