Kas ir funkcionāla Atsākt?

Posted on

Kas ir funkcionāla Atsākt?

Kas ir funkcionāla atsākt, un, kad jums vajadzētu izmantot vienu, lai pieteiktos darbam? Funkcionāla atsākt pievēršas savas prasmes un pieredzi, nevis uz savu hronoloģisko darba vēsturi. To parasti ar darba meklētājiem, kas ir karjera mainot, kuriem ir nepilnības savā darba vēsturi, vai kuru darba vēsture nav tieši saistīta ar darba izmantots. Tādā veidā, īpašas prasmes un spējas, ir uzsvērts, lai izceltu darba meklētāju spējas.

Tas atšķiras no tradicionālās, hronoloģiskā atsākt, kas attēlo grafiku reversās darba pieredzi ar īsiem paskaidrojumiem par katru darbu. Tā rezultātā, fokuss tiek pārvietoti no amata nosaukumu, un laiku, kas ir pagājis faktiskajām prasmēm iesniedzējs rīcībā.

Vai Funkcionālā Resume tieši Jums? 

Darba meklētājiem ir daudz izvēles, kad runa ir radīt savu CV. Tā kā funkcionāls atsākt vērsta uz prasmēm vairāk datumiem, tas ir ideāli piemērots kandidātiem, kuriem ir atšķirības starp darbu, ir agri savā karjerā (vai ir tikai prakses balstītu pieredzi), vai arī veicot karjeras slēdzi.

Funkcionāla atsākt ir mazāk parasti izmanto kā hronoloģiskā atsākt, kas uzskaitīti kandidāta darba vēsturi, sākot ar pavisam nesen notika stāvoklī. Darba devēji un intervētāji izmanto šo formātu, tādēļ, ja jums nav iemesls, izmantojot funkcionālo atsākt, izvēlēties hronoloģiskā vienu. Viena otra iespēja ir kombinācija atsākt, kas piedāvā labāko no abām pasaulēm. Uz kombinācijas CV, jūsu prasmes tiek izcelti vispirms, un pēc tam seko jūsu darba vēsturi.

Padomi Writing funkcionālais Resume

Apsveriet atsākt kopsavilkumu. Apsveriet tostarp atsākt kopsavilkumu sākumā savu CV, kas koncentrējas uz prasmēm jums ir, kas attiecas uz darbu. Tas ir lielisks veids, kā veidot to, kā darba devējs redz jums (un jūsu CV), pēc pirmā acu uzmetiena.

Organizēt pēc tēmas. Rakstot funkcionālu CV, organizēt savu CV pa tēmām, nevis vienkārši uzskaitot savus darbus apgrieztā hronoloģiskā secībā. Šīs tēmas var būt prasmes vai kvalifikācija uzskaitītas CV (piemēram, “Recruiting pieredze” un “klientu apkalpošanas Experience”). Grupējot savas prasmes kopā, darba devējs var vieglāk redzēt, ka jums ir tiesības prasmes darbam, pat tad, ja jūsu darbs vēsture ir mazāk nekā zvaigžņu (vai mazāk saistīti ar darbu pie rokas).

Izmantojiet atslēgvārdus. Noteikti izmantojiet atslēgvārdus no darba apraksta savā CV. Jūs varētu izmantot šos atslēgvārdus, kā virsraksti jūsu apakšpozīcijās, vai arī sarakstu ar aizzīmēm, kur jūs raksturotu savas prasmes un sasniegumus detalizētāk. Tas palīdzēs darba devējs redz, ka jūsu spējas sakrīt arī ar darba prasībām.

Pieminēt attiecīgus projektus. Tāpat atcerieties, lai iekļautu jebkādus projektus – personisko vai profesionālo -, kas ir saistīti ar darbu. Projekti demonstrēt savus panākumus, izstrādājot un izpildot uzdevumus.

Joprojām ietver darba vēsturi. Nav svarīgi, ko jūs, iespējams, joprojām ir nepieciešams, lai iekļautu darba vēsturi. Iekļaut šo apakšā savu CV, lai darba devējs būs vērsta vairāk uz jūsu prasmēm, nevis jūsu darba vēsturi.

Uzrakstiet spēcīgu pavadvēstuli. Iekļaut spēcīgu pavadvēstuli iet ar savu CV. Izmantojiet šo pavadvēstuli, lai paplašinātu uz prasmēm un spējām jums ir, kas padara jums spēcīgu kandidātu amatam. Tas palīdzēs mazināt jebkādus jautājumus darba devējam varētu būt par jūsu darba vēsturi.

Funkcionālā Resume piemērs

Tas ir piemērs funkcionālu atsākt.

Pretendents
321 Jackson Street
San Jose, CA 55555
(123) 456-7890
the.applicant@email.com

phlebotomist

Veiksmīga trase ieraksts asins banku aprūpes vidē

Rezultāti orientēta, augstas enerģijas, praktisku profesionālis ar prasmēm vadību, kvalitātes nodrošināšanu, programmu izstrādi, apmācību, klientu apkalpošanu.

Galvenās prasmes ietver:

 • Asins banku
 • kvalitātes nodrošināšana
 • AABB akreditācija
 • Atbilst FDA cGMP

profesionālu veikumu

IZGLĪTĪBAS

 • Labiekārtota izglītojošus projektus, no 2016-2018 Northern California asins centros.

asins nolaišana

 • Assisted komandas locekļi Veni-punkcijas, donora reakcijas aprūpi, un nodrošina licencēta personāla paplašināt savus pienākumus ar to asins pakalpojumu noteikumu dokumentāciju (BSDs), bet piešķirto pašpietiekama asinīm mobilo vienību (SCU) vadību.

ATBILSTĪBA

 • Paredzēts ikdienas darbības pārskats / kvalitātes kontroli izglītības atbildības, jo tas attiecas uz uzliktajiem valsts normatīvajām prasībām ārstniecības vidē.

PROGRAMMAS VADĪBAS UN UZRAUDZĪBA

 • Veiksmīgi uzrauga līgums atbalstu sešu AT & T platjoslas sistēmām, kas atrodas Bay Area pirms karjeru asins nolaišana. Pārvalda plānošana, kvalitātes kontrole, algas, īpaši projekti, un novērtējumi, lai nodrošinātu pienācīgu gala-of-line un demarkācijas signālu.
 • Samazināts darbinieku mainība, ieviesa divvirzienu saziņu lauka darbiniekiem, uzlabotu darbinieku izskatu, un iniciators paplašināt darbinieku (veselības) pabalsti.

TEHNOLOĢIJA

 • Galvenais kontaktpunkts ar AT & T telefonu un ABC, saistītajiem televīzijas stacijām, kas saistīta ar sūdzībām un diagnosticēt komunikācijas problēmas, vai nu uz vietas vai tālvadības apraidi.

IZGLĪTĪBA & akreditācijas datus

SAN JOSE Valsts universitāte , San Jose, Calif.

 • Asociētais Lietišķo zinātņu EKG-asins nolaišana, 2014
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *