Darbs mājās Call Center Algas

Posted on

Darbs mājās Call Center Algas

Jautājums ikviens vēlas būt atbilde par jaunu darbu, ir “Cik tas maksā?” Tomēr, apsverot at-home zvanu centru algu, cits jautājums ir “Kā tas maksā?” Virtual zvanu centri ir dažādas metodes, aprēķinot darba samaksu.

Zvanu centra darba var izmaksāt darba samaksu, zvanu per-, vai likme minūti, vai vienu no šīm likmēm, kā arī stimuls. Ja darbs ir darba stāvoklis ASV, tai ir jāmaksā minimālā darba alga valstī, kur aģents dzīvo. Tomēr neatkarīgie darbuzņēmēji ne vienmēr saņem minimālo algu.

Pay aprēķināšana

Nav svarīgi, darba samaksas struktūru, ko izmanto, mājas balstītu zvanu centra pārstāvjiem vajadzētu izvērtēt, vai viņi saņem konkurētspējīgu samaksas likmes, aprēķinot patieso darba samaksu. Tas ir norādītas, cik daudz jūs nopelnīt stundā vidēji nedēļā, bet arī veido izmaksas jums rodas.

Aprēķinot savu patieso darba samaksu, neatkarīgi darbuzņēmēji vajadzētu izdomāt jebkurā mācību maksas, neapmaksātu mācību laiku, vai citas maksas atskaitījumi, ka uzņēmumi var iekasēt, un tie jāņem vērā daļu no sevis nodarbinātības nodokļiem, kas tiem rodas, bet darbinieki nav . Un gan darbinieki un darbuzņēmēji, aprēķinot savu stundas likmi vajadzētu aprēķināt notiekošās un vienu reizi ārējās izmaksas, piemēram, Internet / tālruņa pakalpojums, austiņas, datoru iekārtas, un vīrusu skenēšanas abonēšanu. (Plus, šīs lietas var būt nodokļu atskaitījumiem, lai saglabātu labu ierakstus.)

Call Center pa stundām kursi

Gan neatkarīgie līgumslēdzēji un nodarbinātība zvanu centri var maksāt stundas likmi, bet tas ir vairāk izplatīta darba pozīcijās. Pamata algas likmes (izņemot stimuli), sākot no ASV minimālās algas līdz $ 15 stundā. Divvalodu līdzekļi var tikt izmaksāta augšējā galā skalas, jo bieži vien ir jāmaksā starpība $ 1 vai vairāk stundā par divvalodu zvanu centra darbu.

Jebkura zvanu centra darbs, lai reklamētu, ka tas maksā vairāk nekā $ 12 stundā visticamāk tostarp stimulu tās vidējo atalgojumu, meklē ļoti specializētiem prasmes un pieredze (piemēram, telehealth māsu darba) vai iekasējot maksu saviem darbiniekiem. Tāpat kā ar ķieģeļu un javas darba, darba samaksas bieži balstās uz vidējo algu ģeogrāfiskajā zonā darbinieka, lai tas pats uzņēmums var maksāt tālvadības darbiniekiem dažādās valstīs dažādos stundas algas.

Per-Call un minūti likmēm

Pārstāvji kompensēta pamatojoties par zvanu, un katru minūti (vai “sarunu laiks”), tiek izmaksāta tikai par laiku pa tālruni, nevis laiku gaida zvanus nāk. Līdzeklis var nav veids, kā uzzināt, vai zvani nonāk vienmērīgā plūsmā. Per-call algas likmes var būt jebkur no $ 0,10 līdz $ 0,25 par vienu minūti, bet nav iespējams zināt jau iepriekš, ko tas varētu strādāt, lai par stundas likmi. Pēc kāda laika uz darbu, ir iespējams aprēķināt vidējo darba samaksu, kas pēc tam var tikt pielāgots, lai izdevumiem.

Tiem, maksā par katru zvanu, kas pārvietojas ātri ar zvanu nozīmē vairāk naudas. Nodarbinātības pozīcijas būs jāmaksā minimālā stundas alga, parasti minimālā alga, ja ir pārāk maz zvani ir aģents, lai nopelnītu pamatalgu. Tomēr neatkarīgie darbuzņēmēji reti iegūt šādas aizsardzības, un to var viegli veikt mazāk par minimālo algu. Jo nodokļi netiek izņemts no neatkarīgo līgumslēdzēju algu (lai gan darbuzņēmēji samaksāt tos vēlāk nodokļu laiku), tas var likties, ka tie padara vairāk naudas, nekā to stundu algu kolēģiem.

Tomēr patiesībā, neatkarīgie darbuzņēmēji maksāt vairāk nodokļus, jo viņi ir atbildīgi par darba devēju un darbinieku daļām Medicare un sociālās drošības nodokļiem.

Pārstāvji maksā par katru izsaukuma vai katru minūti vajadzētu veikt ieradums aprēķinot darba samaksu pa stundām saviem ierakstiem, lai tās varētu projicēt paychecks, salīdzināt savu pašreizējo darbu ar potenciālajiem darba vietas, un ir pārliecināts, ka tie kļūst iet likme par zvanu centra darbu. Tāpat, kā ar tiem maksā par stundu, tas ir laba ideja, lai noskaidrotu, kas jebkuras izmaksas, kas saistītas ar darbu pie uzņēmuma.

Stimulējoša Pay

Vairumā gadījumu, stimuli gan darbiniekiem un darbuzņēmējiem ir papildus vienu no bāzes samaksas sistēmu iepriekš. Tur varētu būt daži neatkarīgs darbuzņēmējs pārdošanas darba vietas, kas ir tikai stimuls. Stimuli var vienkārši vidējais komisijas no pārdošanas (procentuāli no pārdotā daudzuma), bet zvanu centru uzņēmumi izmanto daudz citu veidu veicināšanas maksas programmām. Uzņēmumi varētu piedāvāt naudas bonusus par pārdošanu uz noteiktu produktu, pārdošanas pārsniedz noteiktu summu, vai arī, lai top pārdevēja dienā, nedēļā vai mēnesī.

Stimuli var piedāvāt ne-pārdošanas darbu too. Uzņēmumi varētu piedāvāt augstāku likmi tiem, kas pabeigtu noteiktu zvanu skaitu stundā, bonusu tiem, ar labu klientu apkalpošanas atsauksmes vai noteiktu zvanu skaitu vai apsekojumiem pabeigtiem.

Neatkarīgi no tā, kā uzņēmums aprēķina stimulus, aģentus sākot jaunu darbu, nevarēs projekta stimulējošo maksāt līdz tie esam bijuši par darbu uz brīdi. Un pat tad, tas būs svārstīties.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *