Cover Letter Tips: Kā Make Your Cover Letter Stand Out

Posted on

Cover Letter Tips: Kā Make Your Cover Letter Stand Out


Viens no cieta lietas par rakstot motivācijas vēstuli darbu ir tas, ka jūs varat pavadīt daudz laika un pūļu, rakstot perfektu vēstuli, bet nav zināms, vai kāds gatavojas to izlasīt. Writing labu pavadvēstuli ir darbs. Jums ir nepieciešams, lai pārliecinātos, ka tas ir labi uzrakstīts, parāda devējam, kāpēc jūs esat kvalificēts, un tam nav nekādas acīmredzamas kļūdas, kas varētu izmaksāt jums interviju.

Kāds ir labākais veids, kā iegūt jūsu pavadvēstuli pamanīju, kad darba devējs ir ton no tiem, lai meklētu caur? Ir daži ātri un viegli soļi, ka jūs varat veikt, lai uzrakstīt pavadvēstuli, kas pārsteigs iznomājot pārvaldnieks.

Veikt apskatīt šos padomus, un redzēt, kādi būs vislabāk jums. Pat nelielas izmaiņas var veikt liela atšķirība.

Quick padomi, lai Get Your Cover Letter pamanīju

1. Izvēlieties pareizo veidu vēstuli. Pirms sākat rakstīt pavadvēstuli, pārliecinieties, ka jūs esat izvēlējies pareizo veidu vēstuli. Stils būs atšķirīgs atkarībā no tā, vai jūs rakstāt vēstuli iet ar CV, interesējaties par vakancēm, vai pieminēt nosūtījumu.

2. Atrast kontaktpersonu. Ja jūs varat atrast kontaktpersonu jūsu pavadvēstuli, jums būs iespēja, lai personalizētu to, un jums ir kāds sekot-up ar lai pārliecinātos, ka jūsu vēstule tiek paskatījās.

3. Iekļaut nosūtījumu. Ir vērts veikt dažas minūtes, lai redzētu, vai jūs zināt, kāds, kas var jūs nosūtīt darbu. Pārbaudiet savu LinkedIn tīklu un jūsu Facebook draugiem, lai atklātu ikvienam, kas strādā uzņēmumā, kas varētu nodot jums.

4. Izvēlieties pamata fontu.  Izvēlieties fontu, kas ir viegli lasīt. Times New Roman, Arial, un Calibri strādā labi.

5. Saglabājiet to īss un vienkāršs. Cover burti nav nepieciešams būt garš. Faktiski visi ilgstošs vēstule būs jādara, ir padarīt lasītāja acis glazūra vairāk. Daži punkti ir daudz, un Jūsu vēstule nekad nedrīkst būt garāks par vienu lapu. Ja vēstule ir pārāk gara neizmanto mazāku fontu, rediģēt un samazināt vārdus vietā.

6. Atstājiet daudz balto laukumu lapā. Vēl viens veids, lai uzlabotu lasāmību, ir iekļaut atstarpes starp sveicienu, punktā, un savu parakstu. Tas ir daudz vieglāk lasīt labi izvietotas vēstuli, nekā tas ir nosmelt vienu, kas ir grūti lasīt, jo tur ir pārāk daudz informācijas pieblīvēts pārāk maz vietas.

7. Match savu motivācijas vēstuli uz Jūsu CV. Izvēlieties to pašu fontu gan savu CV un motivācijas vēstuli un savu pieteikumu izskatīsies pulētas un profesionāli.

8. Veikt maču starp jūsu prasmes un darba kvalifikāciju. Viens no svarīgākajiem veidiem, kā iegūt jūsu pavadvēstuli ievērojuši, ir padarīt skaidru mačs starp darba prasībām, kas uzskaitītas palīdzību vēlējās reklāmu un jūsu akreditācijas datus. Negaidiet, ka darba devējam, lai skaitlis tas.

9. Iezīmējiet tikai svarīgāko informāciju no jūsu CV. Nelietojiet jūsu pavadvēstuli rehash un atkārtot to, kas ir jūsu CV. Šī ir iespēja koncentrēties uz konkrētu prasmju un atribūtu jums ir, kas dos labumu darba devējam. Pārskatiet atšķirību starp CV un motivācijas vēstuli, lai iegūtu plašāku informāciju.

10. Pielāgot jūsu vēstuli un parādīt darba devējam, kas jums ir piedāvāt uzņēmums. Tas nav vērts sūtīt pavadvēstuli, kas nav pielāgota. Šis ir jūsu piķis iegūt interviju, lai ņemtu laiku, lai personalizētu jūsu vēstuli, nerunājot nosūtījumu, ja jums ir viens, un dalīties ar savu spēcīgāko kvalifikāciju. Šeit ir padomi, kā uzrakstīt pielāgotu pavadvēstuli.

11. Izmantojiet T-Shape jums pavadvēstuli. A T-veida pavadvēstuli saraksti ar savu pieredzi un darba devēja prasības, parasti tabulā pēc ievada daļā un virs slēgšanas.

12. Izmantot lodes. Izmantojot sarakstu ar aizzīmēm, ir vēl viena iespēja, lai iegūtu informāciju, pamanījis savā vēstulē. Punkts ir tendence saplūst kopā, bet lodes vērst lasītāja acis uz saturu lapā. Pārliecinieties, ka katram aizzīme punkts ir īss un sākas ar darbības vārdu. Pārskatīt padomi, tostarp lodes pavadvēstuli un piemēru pavadrakstu ar lodēm.

13. Ir dažas lietas, jums nevajadzētu iekļaut savā pavadvēstuli . Tas nav nepieciešams, lai iekļautu personīgo informāciju. Nekad ietver algas prasības, izņemot gadījumus, kad darba devējs ir īpaši pieprasa, ka jums. Vai nav nerunājot kā jūs atstājis savu pēdējo darbu, it īpaši, ja jums tika atlaists. Saglabājiet savu vēstuli vērsta uz darbu, par kuru jūs piemēro, un saglabāt to faktu.

14. Aizveriet vēstuli ar to, kā jūs sekot līdzi (ja jums ir kontaktpersona) un norādiet savu kontaktinformāciju, lai tas ir viegli, lai darba devējam sazināties. Tad pievieno slēgšanu un savu vārdu, un jūs esat gandrīz pabeidzis. Lūk izvēli noslēguma, kas strādā labi attiekties burtiem.

15. Pārbaudiet, typos un gramatikas kļūdas. Neklikšķiniet sūtīt vai augšupielādēt, pirms esat lietojis laiku, lai rūpīgi korektūru jūsu vēstuli. Grammarly ir lielisks rīks, ar pārliecinoties, ka jūsu pavadraksti ir perfekta. Izlasiet to skaļi un jūs varat uzņemt dažas vairāk kļūdas. Arī izbraukšana šos padomus, lai korektūru jūsu attiekties burtiem pats.

16. Iekļaut e-pasta parakstu, kad nosūtot aptver burtus. Ja jums e-pasta pavadvēstuli, pārliecinieties, lai iekļautu parakstu ar savu vārdu, tālruņa numuru, e-pasta adresi, un LinkedIn profila URL, ja tāds ir. Tas padara to viegli Recruiter sazināties ar Jums.

17. E-pasta to uz sevi, lai pārliecinātos formatējums ir perfekta. Tur ir vēl viena lieta, ko darīt, pirms jūs sūtiet savu vēstuli. Nosūtīt kopiju uz sevi, lai veiktu galīgo pārbaudi. Pārliecinieties, ka formatējums ir, kā jūs vēlaties, un korektūru to vēl vienu reizi.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *