Kā Atbilde Uzvedības Intervija Jautājumi

Posted on

Kā Atbilde Uzvedības Intervija Jautājumi

Lielākā daļa īri vadītājiem vismaz dažus uzvedības jautājumiem katru darba interviju tās rīcību. Ko jūs varat sagaidīt, kad jūs esat aicināti uz šāda veida jautājumiem? Ar uzvedības darba interviju, intervētājs uzdod jautājumus par savu iepriekšējo darba pieredzi. Piemēram, viņš vai viņa varētu teikt: “Pastāsti man par to laiku, kas jums bija multitask darbā” vai “Dodiet man piemēru konflikta jums bija ar darbinieku. Kā to atrisināt? “

Darba devēji, kuri izmanto šo pieeju, kas meklē konkrētu pierādījumu, kas pierāda kandidātam ir prasmes un iemaņas, kas nepieciešamas darbam. Ideja uzvedības interviju jautājumu ir tāda, ka pagātne uzvedība ir rādītājs nākotnes uzvedību. Tāpēc, piemēri no jūsu pagātnes dod darba devējam priekšstatu par to, kā jūs varētu rīkoties ar līdzīgu situāciju, ja tu būtu jāpieņem darbā.

Ko jūs varētu lūgt

Intervētāji var radīt dažādus uzvedības jautājumus. Piemēri intervijas jautājumiem ietver: “Vai jūs varat sniegt man piemēru, kā jūs motivē nepietiekamas padoto, lai palielinātu produktivitāti?” un “Aprakstiet laiks, kad ieviesa jaunu programmu, kas bija veiksmīga.”

Darba devēji meklē detalizētu paskaidrojumu par pieredzi no savas pagātnes. Viņi vēlas zināt, kāda pieredze bija un kā jūs ar to nodarbojos. Jūsu atbildes sniegs intervētājs norādi par to, kā jūs rīkoties ar projektu un problēmas darbā.

Kā sagatavoties

Tas ir neiespējami kandidātiem paredzēt visus iespējamos jautājumus, jums tiks lūgts pirms interviju. Daudzi būs specifiski darbu, par kuru jūs tiekat uzskatīts. Tomēr, rūpīgi pārskatot darba sarakstā un pārskatīt sarakstus kopēju uzvedības intervijas jautājumiem, jūs varat sagatavoties visticamāk jautājumiem.

Pirms došanās uz interviju, veltiet laiku, lai identificētu īpašības ideāls kandidāts uz šo pozīciju. Paskaties caur darba sarakstā sarakstu kvalifikāciju un meklēt atslēgvārdiem, kas dod jums mājienu par to, ko darba devējs grib darba kandidāts. Tad atbilst jūsu kvalifikācijas darbu, lai jūs esat gatavi ar piemēriem, kas saistīti ar pieredzi un kvalifikāciju, darba devējs meklē.

Papildus meklē jebkādu nianses ietvaros darba sludinājumu, ja laiks atļauj, vadīt informatīvas intervijas ar profesionālajiem kontaktiem jomā, lai saņemtu informāciju par īpaši vēlamās prasmes, zināšanu bāzes un personiskās īpašības veiksmīgu darbinieku šajā darba veidu.

Kad jums sajūtu par jautājumiem, jums var tikt lūgts, nākamais solis būs nākt klajā ar piemēriem no pagātnes pieredzes, kas ir palīdzējuši jums attīstīt prasmes un īpašības, kas nepieciešamas darbam. Izveidojiet sarakstu ar septiņu līdz 10 galvenos aktīvus, kas padara jums spēcīgu kandidātu jūsu mērķa darbu. Par katru aktīvu, padomājiet par anekdoti vai stāstu par to, kā esat lietojis, ka spēks, lai pievienotu vērtību kādā situācijā. Jūs varat izmantot anekdotes no savām lomām, kā darbinieks, students, brīvprātīgais, vai intern.

Kā Atbilde Uzvedības Intervija Jautājumi

Ja praktizē atbildes uz uzvedības intervijas jautājumiem, apsveriet šādu ko sauc STAR intervija atbildes tehnika. Tā ir četru soļu metode, lai atbildētu uz jautājumiem par pagātnes uzvedību darbā:

  • (S) stāvoklis. Aprakstiet situāciju vai iestatīt skatuves. Paskaidrojiet vietu jūs strādājāt, lai vai uzdevumu, tika dota.
  • (T) uzdevumu. Aprakstiet problēmu vai problēmu tu saskarties.
  • (A) darbība.  Aprakstiet jūsu darbības iejaukties situācijā, vai atrisinātu problēmu. Tas būtu jāievieš galveno līdzekli, kuru vēlaties, lai ilustrētu.
  • (R) rezultāti. Aprakstiet rezultātus jūsu darbība ģenerētos. Paskaidrojiet, kā jūs palīdzējis atrisināt problēmu vai uzlabot sabiedrību kaut kādā veidā.

Iedomājieties, darba devējs lūdz jums uzvedības interviju jautājumu “Pastāsti man par to laiku, ka jums izmantot savas organizatoriskās prasmes, lai uzlabotu situāciju darbā.” Iespējamo atbildi, izmantojot STAR metodi varētu būt šādi:

Kad es ņēma uz darbu kā asistents Marketing Solutions, es drīz uzzināja, ka tur nebija viegli pieejamu sistēmu, lai ielādētu informāciju par iepriekšējo kampaņu. Katrs no pieciem konsultantu bija savi datnes. Man ieteica direktoram, ka mēs izveidotu kopīgu tiešsaistes reģistrācijas sistēmu ar pēdējo kampaņas materiāliem, kas varētu piekļūt ar visiem darbiniekiem. Es intervēja katru darbinieku, lai saņemtu ievadi par to, kā kategorizēt failus un ierosināja sistēmu, kas tika ieviesta. Sistēma bija veiksmīgs; tas joprojām ir spēkā četrus gadus vēlāk. Mans vadītājs minēja šo pabeigšanu kā vienu no iemesliem, kāpēc manu raise pie mana pēdējā laika darbības pārskatā.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *