Kuidas Vastus Käitumist Intervjuu Küsimused

Posted on

Kuidas Vastus Käitumist Intervjuu Küsimused

Enamik rentides juhtide hulka vähemalt paar käitumuslike küsimustele iga tööintervjuu nad läbi. Mida ootate, kui teil palutakse seda tüüpi küsimusi? Käitumismudeli tööintervjuu, küsitleja palub küsimusi oma viimase töö kogemusi. Näiteks ta võiks öelda, “Räägi mulle aega, et teil oli multitask tööl” või “Anna mulle näide konflikti teil oli koos töötaja. Kuidas sa lahendada see? “

Tööandjad, kes kasutavad seda lähenemisviisi otsivad konkreetseid tõendeid, mis tõendab taotleja on oskused ja võimed on vajalikud tööd. Idee käitumuslike intervjuu küsimus on see, et viimase käitumine on näitaja tulevast käitumist. Seetõttu näiteid oma viimase tööandjale idee, kuidas te hakkama sarnases olukorras, kui sa olid palgatud.

Mida võiks küsida

Küsitlejad võivad kujutada mitmesuguseid käitumise küsimustele. Näited intervjuu küsimustele hulka, “Kas sa annad mulle näide sellest, kuidas te motiveeritud ebatõhusal alluv suurendada tootlikkust?” ja “Kirjeldage ajal kui rakendatakse uue programmi, mis oli edukas.”

Tööandjad otsivad üksikasjalik selgitus kogemusi oma minevikku. Nad tahavad teada, mis kogemus oli ja kuidas te käsitletud seda. Teie vastused annab küsitleja näitab, kui sa hakkama projekte ja küsimusi tööl.

Kuidas valmistada

See on võimatu kandidaate ette näha kõiki võimalikke küsimusi palutakse teil enne intervjuu. Paljud on spetsiifiline töö, mille sa kaalutakse. Kuid hoolikalt vaadates töö kirje ja vaadates nimekirja ühise käitumuslike intervjuu küsimustele, saab valmistada kõige tõenäolisem küsimustele.

Enne laskumist intervjuus, võtta aega, et selgitada omadused ideaalne kandidaat selles asendis. Vaata töö kirje nimekirja kvalifikatsiooni ja otsida märksõnu, mis annavad teile vihje selle kohta, mida tööandja tahab tööd kandidaat. Siis teie kvalifikatsioon on töö, nii et te valmistada näiteid seotud kogemuste ja kvalifikatsiooni tööandja otsib.

Lisaks otsivad tahes näpunäidete jooksul Töökuulutusse kui aeg võimaldab, käitumise informatiivne intervjuusid tööalaste kontaktide valdkonnas, et saada sisend puudutab eelistatud oskusi, teadmisi alused ja isikuomadused edukaks töötajate seda tüüpi tööd.

Kui sa saad tunde küsimustele võite olla palutakse, järgmine samm on tuua näiteid varasematest kogemustest, mis on aidanud teil arendada oskusi ja omadusi vaja tööd. Loo nimekirja seitsmest kuni 10 põhivarade et sind tugev kandidaat oma eesmärgi tööd. Iga vara mõelda anekdoot või lugu, kuidas olete kasutanud, et jõudu lisaväärtust mõnes olukorras. Võite kasutada anekdoote oma rollides töötaja, üliõpilane, vabatahtlike või intern.

Kuidas Vastus Käitumist Intervjuu Küsimused

Kui praktiseerivad vastused käitumis- intervjuu küsimustele, kaaluda järgmisi mida nimetatakse STAR intervjuu vastuse tehnikat. See on neljaastmeline tehnika küsimustele vastates viimase käitumist tööl:

  • (S) Olukord. Kirjeldage olukorda või pani. Selgitage koht, mida töötasid või toiming, mida anti.
  • (T) Task. Kirjeldage probleemi või probleem sa olid takistuseks.
  • (A) tegevus.  Kirjeldage meetmeid te võtsite sekkuda olukorda või probleemi lahendada. See peaks tutvustada võtmetähtsus soovid illustreerivad.
  • (R) tulemust. Kirjeldage tulemuste oma tegevust loodud. Selgitage, kuidas te aidanud probleemi lahendada või parandada ettevõtte mingil moel.

Kujutage ette tööandja küsib käitumusliku intervjuu küsimusele “Räägi mulle aega, et olete kasutanud oma organisatsioonilised oskused, et parandada olukorda tööl.” Võimalik vastus kasutades STAR tehnikat oleks järgmine:

Võtsin töö assistendina Marketing Solutions, ma varsti teada, et ei olnud kergesti ligipääsetavad süsteemi allalaadimise teavet mineviku kampaaniaid. Iga viie konsultandid olid oma arvuti failid. Tegin direktor, et me loodud jagatud Internetis esitamise süsteem viimase kampaania materjale, mis oleks kättesaadav kõigile töötajatele. Haastattelin iga töötaja saada sisend, kuidas kategoriseerida faile ja ettepanek süsteem, mis viidi ellu. Süsteem oli edukas; see on ikka olemas neli aastat hiljem. Minu juhendaja mainis seda saavutus on üks põhjusi, minu raise minu viimaste tulemuste läbivaatamine.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *