Alustamine nagu eBay Müüja

Posted on

Alustamine nagu eBay Müüja

Asutatud tee tagasi aastal 1995 interneti-oksjoni, eBay sadestatakse radikaalne muutus, kuidas maailm ostab ja müüb asju. Selle protsessi käigus, seda avardanud tuhanded inimesed teha raha kodus. Täna, tänu eBay, kui teil on midagi müüa, et kogu maailm on sinu turul. See tähendab rohkem potentsiaalseid ostjaid, kuid see tähendab ka suuremat konkurentsi.

Nagu iga edukas online firma, eBay pidevalt muutub koos korda ja tehnoloogia. Et olla edukas eBay müüja, mida peab tegema sama. See krunt Alustamine Müük eBay on mõeldud just seda: võite alustada. Siis peab seda teavet ja ehitada äriplaani, mis töötab teie jaoks. Ole valmis pidevalt tutistamine Tehnoloogia ja maitsele areneda.

Arusaamine sellest, kuidas eBay tööd

Kuigi eBay alustas interneti-oksjoni, kus ostja kõrgeima pakkumise võidab toode, see on palju enamat kui, et nüüd. See on tõsi turul, kus müüjad saavad loendiüksused fikseeritud hinnaga ja isegi avada oma “poest.”

Sisuliselt kuidas see toimib on müüja nimekirjad Elemendi lisades fotosid ja kirjeldus ning valides hinna ja laevandus võimalusi. Ostjad siis saab pakkumisi teha või lihtsalt “osta nüüd.” Kui palju on tehtud, ostjad tasuda kaudu mis tahes mitmeid eri maksevõimalused ja müüja laevade ta.

Kuigi see võib olla vabalt sellise objekti (sõltuvalt sellest, kuidas palju punkte te nimekirja kuus), müüja maksab tasu, kui see on müüdud. Lisateave eBay teenustasusid . Ka müüjad tavaliselt tasuda seotud makseviisi oma ostja kasutab. On ka teisi teenuseid, mida te võite valida maksma.

Kui tehing on lõpetatud, ostja ja müüja üksteist tagasisidet müügiprotsessi ja / või müüdud eseme. eBay on palju reegleid, et kaitsta nii ostjate ja müüjate, nii enne alustamist teada, mida nad on.

Otsustavad Mida Müü

Mõne kes otsivad müüa eBay, mida müüa ei ole tegelikult tasu. Nad teavad, mida nad tahavad müüa. Võibolla nad on juba toote oma kodu äri, ja eBay on võimalus laiendada oma turul. Ettevõte pakub tööriistu müüjalt kasutamist, mida saab täpselt õige hinna. See võib olla nii, et alustada müüa online ilma investeeringuid infrastruktuuri müügi tööriistu oma veebilehel, õpiaeg, kuidas neid kasutada, ja vaeva hoone turul oma kaupu. Kui see oled sina, liikuda edasi järgmisele slaidile “Kuidas Set Up”.

Kui teie eesmärk on alustada uut äri eBay müüja, mitte laiendada olemasolevat, siis mida müüa on kriitiline küsimus.

Enim kategooriad asjad müüa eBay hulka elektroonika, riided, ja kollektsiooni. Inimesed lähevad eBay for shopping, sest nad tahavad leida objekte odavam kui nad saavad oma asukoha või leida asju, mis ei ole kergesti kättesaadav kohapeal. Hoidke seda esirinnas meelt valida, mida müüa.

Kuigi paljudel juhtudel ostja maksab shipping, kes maksab, see lisab üldkuludest. Kaaludes objekti müügiks, mäletan ostjad on tavaliselt otsin lahendust ja maksab ainult nii palju objekt. Kui elemendi meresõidu hind on liiga suured, siis võiks teha ole seda võimalik müüa.

Üks lähenemine algaja on alustada müües asju te juba ise, kuid ei pea või taha enam, nagu elektrooniline õue müük. Selle eeliseks on mitte ainult, et sa ei pea kulutama raha asju müüa, kuid ka seda, et õpid rohkem müües suurema hulga punkte. Kuna sa ei ole või palju tagasisidet, ei hakka müües kõrge hinnaga esemed. Ostjad on tõenäoliselt ettevaatlikud müüja ilma tagasisidet, et alustada väike.

Kui teil on mõned teadmised ala, nagu antiikesemed või elektroonika, saab osta kasutatud esemed lokaalselt vanakraamiturg või muu odavat saal ja müüvad neid eBay. Võttes teadmisi elemendi kohta ja oma potentsiaalsete klientide võti kasumit sedalaadi toode. Mida iganes sa müüa pead saama see odavam kui keskmine inimene saab osta kohapeal. See võib tähendada seda ise või leida hea hinnaga alates hulgimüügi.

Kuidas Set Up

Enamik potentsiaalseid müüjad eBay on ilmselt ostetud midagi online sait, mistõttu nad võivad juba eBay ID. Kui see ID on hea tagasiside sellega seotud, võiksite hoida oma müügi. Kuid võite ka ID, mis on kooskõlas oma äri. Saate muuta oma ID, kuid eBay teatab ostjad, et olete hiljuti oma ID, mis võib olla punane lipp mõned.

Seadista eBay konto

Esimene asi, mida pead tegema, kui konto avamine on otsustada, milline konto, mida soovite, äri või üksikisik. Saate müüa, kasutades kas üks.

Peamine eelis, eriti müüjad Ameerika Ühendriikides ja Kanadas, on see, et saate kasutada oma ärinime lehel. See tähendab, et nimi kuvatakse suhtlemisel ostjad, sealhulgas arved ja e-kirju. Riikides, kus on käibemaks (VAT), see annab KM protsent ostjatele.

Üldiselt ärikontode suure mahu müüjad. Saate muuta oma kontole äri individuaalne ja vastupidi on lihtne, nii et kui sa ei ole veel ärinimi saate alati muuta hiljem.

Et luua konto , pead sisestama oma nimi, aadress, e-posti aadress ja telefoninumber. Äsjaloodud konto on igakuine müük piirid, mida saab näha “Kõik Selling” lehte “Minu eBay.” Esmane piirangud individuaalse konto on tavaliselt 1000 tehingute või $ 25.000. Kui te lähete, et luua oma esimene kirje, siis palutakse sisestada makseviisi oma müügi teenustasusid. Võite kasutada PayPal, krediitkaart või on see maha oma pangakonto.

Getting Paide

Enamiku tehingute (mõningate eranditega kinnisvara, mootorsõidukid jne) on kolm võimalust saada makse:

  • Internet kaupmees krediitkaardi konto on loodud läbi eBay kinnitatud väljaspool pakkuja ja tavaliselt on märkimisväärne tasu.
  • In-isik makse võib hõlmata raha, kontrolli, ja rahakaardid, mis ei ole lubatud online müük. Kuid inimese müügi eBay on üsna haruldane.
  • PayPal on kõige levinum makseviis kasutada eBay, ja te saate maksta krediitkaardiga seda kasutada.

Kõik eBay kinnitatud elektrooniliste maksevahendite kasutada eBay kassasse süsteemi. Ostjad näevad “Pay Now” nuppu, mis viib neid maksevalikutes olete valinud.

Seadistamine PayPal konto

PayPali konto on vajadus eBay müüjad, isegi kui see ei ole tegelik nõue. Saada makse PayPaliga konto, siis pead valima, kas soovite isiklike, äri- või premier konto. Personal kontod on väga piiratud teenuseid kaupmehed.

Pole tähtis, milline konto teil on raha saatmine on alati tasuta. On vastuvõtmisega seotud tasude eest kõikidel kontodel, ja isiklikke kontosid, on piiratud arv sissetulev vahendite tehingute saate teha.

Premier ja majandusarvestuse võimaldab piiramatu arv krediitkaardi tehingud. Online müük sees USA maksab 2 protsenti tehingu pluss $ 0,30. Väljaspool Ameerika Ühendriike, on 4,4 protsenti, millele lisandub tasu, mis varieerub riigiti. Võite kasutada ka PayPali makseid oma reaalse maailma poe, kuid seal on teine ​​tasu struktuur.

PayPal pakkumised vahendid arvete, maksete meeldetuletusi ja oksjoni maksevõimalused oma äri ja premier klientidele.

Business raamatupidamine võimaldab teil saata mass makseid klientidele (ilmselt ei vaja eBay müüjad) ja võimaldab teil teha äri all ärinimi.

Alusta Müük!

Et luua loetletakse lihtsalt sisestada teie üksuse nime. eBay viib teid õige kategooria ja sõelub. See näitab teile sarnased nimekirjad, mis aitavad teil hinda seda. Sa pead andma kirjeldus. Pildid, kuigi see ei ole kohustuslik on olulised enamik ostjaid. Võite kasutada ka eBay mobiilirakendus laadida pilte ja isegi lisada toote kohta, kui see on triipkood. 

Vali oma loetletakse tüüpi ja hind. See võib olla enampakkumisel aega kolm, viis, seitse või 10 päeva. See võib olla fikseeritud hinnaga müük. Võite kombineerida kaks, luues oksjoni nimekirjas, kuid lisades “Osta kohe” või fikseeritud hinnaga. Kui sarnaseid objekte müüa, eBay soovitab nii alghind ja fikseeritud hinnaga.

Kui teie toode on midagi, mis müüb sageli eBay võib soovitada laevandus tasu teil määrata ostja jaoks. Võite pakkuda tasuta saatmine ja kohalike kiirenemist. Teil on vaja ka otsustada, kas nõustuda naaseb ning määrata käitlemise ajal, mis on, kui kaua ta võtab teid saata.

Kui kõik see kõlab liiga keeruline, sa võid alati proovida eBay Valet kus keegi müüb oma kraami. Sa ei pea isegi maksma laevandus. Sa saad lõigatud müügihinnast, nii palju kui 80 protsenti müügi $ 500 või rohkem või nii vähe kui 25 protsenti müügi alla $ 25.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *