Asja mitte öelda või teha, kui sa oled vallandati

Posted on

Asja mitte öelda või teha, kui sa oled vallandati

Kuidas vallandati võib olla väga traumaatiline isegi kui ootate seda ja kuigi see võib olla raske, proovige mäleta mitte öelda või teha teatud asju, kui te vallandati. Loe edasi abi saada läbi selle töötlemata korda oma karjääri.

Olles lase minna tööd võib tekitada mitmeid negatiivseid emotsioone, sh šokk, viha, kurbus, mure ja hirm tuleviku. Toimingud, mida võib võtta ajal stress vallandatakse võib olla lööve ja negatiivsed tagajärjed, kui sa ei ole väga ettevaatlik, mida sa öelda ja teha. See on eriti tõsi, kui vallandatakse olnud sinu süü.

Isegi kui sa olid Lase sest sa ei olnud täiuslik töötaja, see ikka valus. Sa ei pruugi isegi anda põhjust, miks te kaotasite, ja sa ei tohi anda ette teatamata. Võib olla võimalus, et suudetakse päästa oma tööd ja apellatsiooni lõpetamise, kuid see võib olla parem lihtsalt liikuda.

Kuigi see on valus saada vallandati, seal on mõned asjad, mida sa ei peaks tegema, või siis võib olukorda halvendada. Järgnevad soovitused aitavad teil teha parima halb olukord, vältides mõned ühised vigu vallandatud töötajad teha.

10 asja, mitte öelda või teha, kui oled vallandatud

  1. Ärge torm maha ruumides ilma et leidsite aega salvestada dokumente vajate oma töö arvuti. Sa peaksid perioodiliselt kokkuhoid dokumentide isiklik või ametialane huvi oma töö arvuti, sest sa ei tea kunagi, millal teid ootamatult kaotada oma töö. Mõned tööandjad eskort lõpetatakse töötajad töökoha kohas süütamise, ja sa pead veenduge, et te ei jäta mingeid olulisi andmeid taga.
  2. Ära hakkavad arutama lahkumishüvitist probleemid enne võttes aega töödelda süütamise, kui võimalik. Aeg parandab tõepoolest, ja sa pead olema rahulikum kui võid oodata, et küsida, kas sa võiksid kohtuda päev või kaks olla, et vestlus. Vahepeal uuringute firma poliitika ja tavade nii, et teil on valmis läbirääkimisi mõistliku lahkumishüvitus kui sa lähed pakutakse üks. Mõnel juhul võib ettevõte pakkuda ülesütlemise paketi jooksul lõpetamise protsessi.
  3. Ärge keelduda abi üleminekut kui tegemisega aega enne oma lõpetamise kuupäeva. Hõlbustades sujuv üleminek, siis tuleb meeles pidada, kui parem töötaja ja võib kasu saada positiivset soovitusi ja viiteid. Olles kena, isegi kui sa oled halb olukord, aitab teil on pikas perspektiivis.
  4. Mõned tööandjad annab teile võimaluse Lahkuv asemel lõpetada. On häid ja halbu külgi tagasiastumise asemel vallandatakse, aga sa peaksid vaatama vahe vallandatakse ja koondati enne nõus. Pöörduge kohalike Riigi Töötukassa uurida mõju töötushüvitiste enne lõplikku otsust.
  5. Ärge kartke küsida soovitust osana oma lahuselulepingule või vähemalt selgitada, kuidas teie tööandja väljale päringuid teie ametiaja. Kui teil on toetav kolleegidega küsida, kas nad võivad esitada positiivse soovituse kui oled veel tihedas kontaktis.
  6. Ärge impulsiivselt halvustada oma ülemusele või süüdistada kaastöötajad või alluvatele oma jõudluse probleeme. See on raske ühe kui te arvate, et nad aitasid teile maksma oma tööd, kuid tulevased tööandjad viib põhjalik taustakontroll ja pöörduda sisend endised kolleegid kõigil tasanditel. Kõik vaenlased, et te olete teinud oma väljuvate Kommentaarid on tõenäolisem, et osa kahjustamata teavet. Lahkuminek muljeid saab püsiv ja võib mõjutada töötajate vaatamiseks te negatiivse inimene.
  7. Ära jäta võimalust küsida alusel tööandja otsust. Kui tänu protsessi vastavalt ettevõtte poliitika ei ole järgitud, võib teil olla võimalik pöörduda petitsiooniga Human Resources osta lisaaega parandada puudustest võite olla. Sa võid ka mõningast kaitset läbi isikliku lepingu Liidu lepingu või diskrimineerimisvastase seaduse. Konsulteerige tööjõu advokaat enne lõplikku oma eraldamine, kui te arvate, et teil võib olla nii.
  8. Ärge lõpule oma eraldamine ilma uurides teisi töökohti oma praeguse tööandja Kui teile meeldib seal töötavate . Valikud võivad esineda teiste seisukohti, kui teie ülemustele näevad sind töötaja positiivse suhtumise ja tugev tööeetika. Teie tööandja võiks kaaluda teid teiste töökohti, mis on paremini sobivad oma oskusi, kui nad õpivad, et olete avatud teiste rollid.
  9. Ärge edastada oma süütamise võrgustike kontaktid ja sõbrad kohe. Enne kui rääkida maailmale olete kaotanud oma töökoha, võtta aega, et läbi mõelda oma sõnum ja kuidas soovite tajuda kolleegide ja teiste tööalaste kontaktide. Raami oma lugu ümber teema nagu töö ei ole õige sobi teile. Aga ärge liiga kriitiline oma tööandja või ettevõtte üldiselt. Salvesta oma ventileerimise emotsioone piiratud rühma usaldusväärsete sõprade või pereliikmetega.
  10. Kõige tähtsam on, ei kaota usku endasse. Tulistamisohtlik- saab demoraliseerida kuid pea meeles, see on ainult üks tööandja otsus, ja seal on teised, sobivamad võimalused teile. Võtke aega, et koondada ja leida töö, mis sobib paremini teie ja teie huve. Võib juhtuda, et see ei olnud õige töö teile ja push leida uus on just see, mida teil on vaja liikuda oma karjääri.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *