Näpunäiteid Teie esimene Jätka

Posted on

Näpunäiteid Teie esimene Jätka

Kui olete mures kirjutamise oma esimese CV või hädas ülesanne, sa ei ole üksi! Kuid see ei pea olema hirmutada.

Paljud õpilased ja hiljuti kooli lõpetanud muretsema, et nad ei ole piisavalt kogemusi, et luua veenev CV. Kuid ärge muretsege. On mitmeid viise, et rõhutada oma oskusi ja kogemusi, isegi kui see on teie esimene töökoht.

Loe allpool nõu, kuidas kirjutada tugev esimene kokkuvõte, mis loob huvi ja intervjuud.

Mida teha, enne kui kirjutamine oma CV

Enne kui isegi alustada kirjutada oma CV, on mõned sammud saab võtta. Pea meeles, et eesmärk oma CV on näidata tööandjale, et olete tugev kandidaat sellele ametikohale, ja et te lisaväärtust ettevõttele.

Selleks edukalt, mida pead teadma, mida potentsiaalsed tööandjad otsivad. Alusta uurides töökuulutusi, mis teile huvi. Tee nimekiri märksõnad te leida töökuulutused, nagu sageli nimetatud nõuetele või oskusi. Sa tahad keskenduda neid oma CV muljet tööandja.

Küsi kogenud spetsialistid, mida nad peavad oluliseks, kui nad teevad rentides otsuseid. Mõtle kellel mõned informatiivne intervjuud inimestega oma valdkonnas, et saada aru, mis on kõige olulisem liiki töökohtade vaatate.

Võite lugeda ka professionaalne trükiste ja veebilehtede seotud oma eesmärgi tööstuses. Sukeldu oma valitud valdkonnas ja õppida nii palju kui võimalik. Kui sa tead, mis on oluline tööandjatele, saate sihtida oma CV, et lahendada nende probleeme.

Näpunäiteid Teie esimene Jätka

 • Highlight haridus. Kui Te olete üliõpilane või hiljutine üliõpilane, oma haridus on üks teie suurim vara. Pane “Haridus” osa oma CV suunas lehe ülaosas. Kaasa mitte ainult koolis käisite ja aste saite, kuid muid saavutusi. Võibolla oli kõrge GPA või tehtud Dean nimekirjas. Kui te õppinud välismaal, võite lisada see samuti. Tööandjad on muljet hiljuti kooli lõpetanud õpitulemuste, nii tähelepanu pööranud.
 • Rõhuta kõik seotud kogemusi. Teil võib olla piiratud töökogemus, kuid teil on palju muid kogemusi saab toetuda. Mõtle klubid olete osalenud, praktikume olete leidnud ja vabatahtlike positsioone olete töötanud. Kõik need võivad olla loetletud “Seotud Experience” või sarnase kategooriasse.
 • Jäta välja, mida ei ole asjakohane. Oluline on rõhutada neid asju, mis näitavad oma väärtust ettevõttele ning jätta välja need asjad, mis ei ole. Näiteks, kui otsite tööd infosüsteemide, oma programmeerimise internatuuri on oluline, kuid asjaolu, et olete võitnud auhindu veesuusatamine mitte! Ei sisalda hobid või kogemusi, kui need on seotud tööd.
 • Mainida saavutusi. Beneath iga kogemus, võite lisada mõned kohustused te peetud, et töö- või ametikoht. Kuid minna kaugemale lihtsalt öelda, mida sa tegid. Loetlege kõik saavutusi, et tõestada saab lisada väärtust organisatsiooni. Näiteks, võib-olla sa võitsid “Töötaja Kuu” tööl. Või äkki olete loonud uue kataloogi, et suurenenud efektiivsus asutuses. Kaasa näiteid korda sa lisaväärtust ettevõttele või saavutada midagi.
 • Kasuta märksõnu. Tagasi vaadata märksõnade loendi loodud ühiste oskuste ja nõuded töökohtade te taotlete. Proovige kasutada mõnda neist märksõnadest kogu oma CV. See näitab rentides manager, lühidalt, et olete hästi sobida töö.
 • Vaata näiteid. Eriti siis, kui kirjalikult oma esimese CV, see on hea mõte vaadata CV näiteid. Nad võivad aidata teil otsustada, kuidas vormindada oma CV ning millist teavet lisada. Veenduge, et muuta iga proovi CV sisaldama teavet, mis on spetsiifiline teile ja töö te taotlete. Kontrollige neid üliõpilane CV näiteid ja need teised CV näiteid.
 • Hoidke see lühike. Eriti kui see on teie esimene CV, siis ei pruugi olla palju informatsiooni lisada. Teie CV ei tohiks olla pikem kui üks lehekülg. Eesmärk täita terve lehekülg, kuid ikkagi hea summa valge ruumi marginaale.
 • Edit, muuta, muuta. Kuna tööandjate saada nii palju tööd rakendused, midagi väikest nagu kirjaviga võib minna teile maksma töö. Kindlasti põhjalikult korrektuuri oma CV enne saatmist tööandja. Loe seda mingil õigekirja ja grammatika vigu, samuti vastuolud formaadis (näiteks kasutades erinevaid stiile täpploendeid). Küsi sõber või pereliige või karjääri teenuste nõustaja, et ka vaadata seda sinu jaoks.

Jätka Design Tips

Paljud inimesed on üllatunud, et õppida, et jätkata disain on sama oluline kui sisu, kuid see on tõsi. Uuringud näitavad, et oma CV on vähem kui 20 sekundit, et teha õigeid mulje, et see peab olema pilkupüüdev ja lihtne lugeda.

Seal on palju erinevaid viise, kuidas disain ja vormi oma CV. Kontrollige neid CV malle, mis aitavad teil formaadis oma CV. Kasutades malli teeb lihtsamaks, et luua oma CV. Mitte ainult see säästab aega, kuid see võib vähendada ka vormindamisvead. Võite vaadata neid teisi CV malle saadaval Microsoft Word ja Google Docs.

Esimese Jätka Näide

Barry Allen
1234 High Street • Athens, GA 30603 • (123) 456-7890 • barry.allen@email.com

Kvalifikatsiooni KOKKUVÕTE
kõige edukamaks tennisist võimendades kolledži ja pro tour pelikokemuksestasi Exceli kui Tennis Coach.

Tennis Coaching : suutma lähtuda 10 aastat konkurentsivõimelise tennis kogemus projekteerimise ja plii dünaamiline junior ja täiskasvanud kliinikud ja pakkuda kvaliteetseid juhendamise mängijatele igas vanuses.

Sports Management : Õppinud tenniseturniir juhul koordineerimine ja turustamine.

Sertifikaadid : Ameerika Ühendriigid Professional Tennis Association (USPTA) ja Professional Tennis Registry (PTR) sertifitseeritud CPR, esmaabi

Tugevamad küljed : Karismaatiline ja väga motiveerivat treenimine stiilis, ära peale tugevaid külgi ning pakkuda tuge ületamiseks eluraskuste.

HARIDUS

BSEd Spordi Juhtimise (juunis 2018)
University of Georgia, Athens, GA
Meeste Tennis Team; Tennis stipendium; Sport Business Club

kogemused rõhutavad

Georgia ülikoolis, Athens, GA

Student, Sports Management (09 / 2014-06 / 2018)
Lõpetatud terviklik nelja-aastase õppega spordi juhtimine. Key kursuste lisada õppekava spordi ürituste korraldamise, avalike suhete, turunduse ja rahanduse.

 • Teenitud 4 MVP auhinnad NCAA D1 tennis programmi saavutamisel Top 100 USTA asetamise All-riik, ja Top riigi turniiri lõppu.
 • Pakub tennisetunde lastele vanuses 5 kuni 14 ülikooli sponsoreeritud suvel tennis kliinikud.
 • Won kaks I kategooria USTA Meistrivõistlused.
Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *