Kuidas näidata Tööandja olete lisanud Väärtus tööl

Posted on

Kuidas näidata Tööandja olete lisanud Väärtus tööl

Üks tähtsamaid asju, mida saate teha tööotsimise on näidata rentides manager mida võib tuua firma. Tööandjad otsivad kandidaate, kes lisab väärtust oma organisatsiooni ja üks rentides manager eesmärke on tagada inimeste nad palgata on tipptegijad, kes õnnestub positsiooni. Võite teha seda lihtsam neid näidates sa väga hästi kvalifitseeritud tööd.

Sinu CV, kaaskirja ja muud tööd materjalid võivad näidata, kuidas on lisaväärtus oma eelnevatele seisukohtadele. Kui olete valitud intervjuus, jagada näiteid oma saavutusi näidata, kuidas te oleks ideaalne valik rolli.

Vihje: Autor näitab selgelt, kuidas te õnnestunud Varasemad ametid, siis aitab tööandjate miks te oleks väärtuslik töötaja.

Kuidas näidata tulevane tööandja oma väärtust

Määrake “edu” oma eelnevatele seisukohtadele. Enne isegi kirjutamise töö tulemuslikkust, mõtle, kuidas edu mõõdeti oma eelneva rollid. Kui olete töötanud müügi, edu oleks võinud mõõta klientide arvu teil oli. Kui sa olid õpetaja, teie edu võis mõõta osaliselt oma õpilaste klassid ja skooriga. Veenduge, et teate, mida edu tundus igas asendis olete leidnud.

Tee nimekiri viise olete saavutanud edu . Kui olete määratletud “edu” oma eelmistel töökohtadel, teha nimekirja korda sa läksid üle ja pärast seda saavutada. Näiteks võite tähele kuus, kui omandatud mitmeid uusi kliente või ajal, mil oma õpilaste skooriga jooksul oluliselt paranenud aasta jooksul.

Kvantifitseerida, et edu. Kui teil on nimekiri saavutusi ja saavutusi, mõtlema, kuidas mõõta, et edu . Spikker rentides juhtide täpselt näha, kuidas olete lisaväärtust ettevõttele. Need numbrid ei pea seotud kasumlikkus. Selle asemel võivad nad viidata aeg salvestatakse, vähendada kulusid või protsesside paranenud. Näiteks, kui teil on juhiabi, võite selgitada, et te siirdatud oma kontoris e-failisüsteemi, mis päästis firma umbes $ 1000 aastas paberi kaupu.

Tee nimekiri auhinnad olete saanud. Viitavad auhindadele või muude tunnustamise saite tööl näitab ka, et tööandja tunnustatud oma tähtsust ettevõtte.

Kasutage raha seotud märksõnu. Kasuta aktiivset verbi ja muud märksõnad oma CV ja kaaskirja, et nende abil näidata, kuidas te lisaväärtust samas oma eelmise ettevõtted. Mõned sõnad, mida võib kasutada on:

 • Saavutatud / nimetatud / won
 • Loodud
 • Väheneks / suureneks
 • arenenud
 • loodud
 • täiustatud
 • Käivitatud
 • Tulud / kasumi
 • Salvestatud
 • Vastavalt eelarve

Millal ja kuidas Nimetatakse oma väärtust

Tõstke oma saavutused oma CV

Kui tööandjad osa oma CV, ei ole lihtsalt loetleda oma kohustusi iga eelmise tööd. Selle asemel, hõlmavad näiteid, kuidas lisaväärtust igale ettevõttele. Üks viis seda teha on kasutada bullet punkte, et oma saavutusi iga rolli.

Võite esile tõsta mõned oma kõige olulisem lisandväärtusega näiteid oma CV kokkuvõte , kui teil on üks. Näiteks toimetaja võib kirjutada CV kokkuvõte, mis ütleb: “Vabakutseline toimetaja 10 aasta pikkune kogemus vaadata artikleid, esseesid ja raamatuid. Muudab keskmiselt 200 lehekülge nädalas kümneid auhinnatud autorid ja ajakirjades. ” See CV kokkuvõte kvantitatiivselt toimetaja edu osastema võime käsitleda suure mahuga lehti ja klientide arvu. Samuti rõhutatakse tema kogemused kvaliteedi kirjalikult.

Jagage lugu saatekirjeen

Teie kaaskirja esile kaks või kolm oskusi või võimeid , et näidata, kuidas on õige sobi töö . Iga oskus, rääkimata kord, kui kasutada seda saavutada edu oma firma.

Näiteks võib öelda, et sa oled õpetaja, kes on tugev klassiruumis juhtimise oskusi. Sa võiksid täpsustada hallata klassiruumid kuni 35 õpilast ja olete võitnud kolm õppetundi auhindu oma tõhusa klassiruumi haldamise.

Vihje: kvantitatiivse hinnangu oma edu ja rõhutades oma auhinnad, siis näitab tööandjad, et oma eelmise organisatsiooni hinnatakse teile.

Tööintervjuul

Oma intervjuus, võite saada konkreetne küsimus, nagu “Räägi meile, kuidas olete lisaväärtust oma eelmistel töökohtadel.” Kui te seda teete, jagada näiteid edu nimekirjast lõite enne intervjuud.

Võite ka mainida, kuidas olete lisaväärtust vastates teiste intervjuu küsimustele. Näiteks, kui te tegelevad töökoha perenaine ja küsitleja küsib, kas saad hakkama stressi tööl, siis võiks mainida keskmine inimeste arv teil istub weeknights ja nädalavahetustel oma eelmise võõrustusteenuseid tööd. See näitab tööandja saate hallata hõivatud restoran keskkond.

Näiteid, kuidas näidata Lisasite Väärtus

Kasutage neid proove inspiratsiooni kirjutamisel oma CV ja kaaskirja ja ettevalmistamisel intervjuu.

Näide tööhõive ajalugu jagu kohta Jätka

TÖÖ AJALUGU
Senior Event koordinaator , ABC Sündmused, Boston, MA 2017-Present

 • Planeeritakse ja rakendatakse 125 üritusi, sealhulgas ettevõtte Laagrid, korjanduste ja töötoad gruppidele kuni 300 osalejat.
 • Haldaja juhul eelarved kuni $ 50,000, lõpetades ürituste raames eelarve 100% ajast.
 • Saidkeskmiselt 4.81 out of 5 stars klientide.

Pulmakorraldaja abikoordinaatorina , Claire Smith Pulmad, Hartford, CT 2015-2017

 • Co-planeeritud ja co-hukati üle 25 pulmad pooled kuni 250 inimest.
 • Haldamise eest vastutav suhted üle 20 müüjad üle suurema New England piirkonnas.
 • Haldaja eelarved kuni $ 100,000.
 • Edutatud assistent abikoordinaatorina tõttu minu suurepärase eelarve ja organisatsioonilised oskused.

Näide Lõik kaaskirjata

Te väidate ametijuhendis soovite baarimees kellel on laialdased kogemused nopeatempoisessa keskkond. Ma olen väga mugav ja tuttav töötab suur, hõivatud restoranides. Nagu perenaine ABC Restoran kolm aastat, istusin keskmiselt 300 tabelid päevas. Kui ma üle läinud jooksja ja siis baarimees on XYZ Bar ja taproom ma kätte 200-400 klientidele nädalavahetusel ööd. Minu juhendaja kord antud mulle “Töötaja Kuu”, sest minu võimele surve hõivatud töökeskkonda.

Näide vastusena Intervjuu Küsimus

Järgnev on näide vastuseks intervjuu küsimusele “Miks me peaksime teid tööle võtma?”:

Mul on palju tuttav töötavad käivitamisel keskkonda nagu teie. Naudin võimalus olla innovaatiline ja loov, mille käivitamisel annab. Sa ütlesid et töö loetletakse soovite uuenduslik mõtleja, kes saavad kasutada loovust suurendada efektiivsust. See on selline töö mulle meeldib teha. Näiteks minu eelmises ametis direktor operatsioonide töötajad olid sageli hilja koosolekutel. Mõistsin üks lahendus oli luua tõhusam sõiduplaanide süsteem koosolekutel. Ma sisse meie kontoris uue ajakava, mis vähendas vastamata koosolekute ja vead toas ülesandeid 20% võrra. Ma ka pakutakse kolm koolitusi uue süsteemi nii, et seal oli vähe kasutaja viga, isegi esimesel nädalal, kasutades süsteemi.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *