Kirjutamine tänukirja töövahetuseks Referral

Posted on

Kirjutamine tänukirja töövahetuseks Referral

Kas olete algtaseme töö kandidaat või kogenud professionaalne edeneb teie karjääriredelil, on oluline arendada ja säilitada püsivad suhted kolleegidega oma valdkonnas. Isegi tänapäeva tööturul, mida varem nimetati “vana poiste võrk” on elus ja hästi; sageli võttes professionaalne kontakt valmis viidata teile soovitud töökoht võib teha vahet, kas sa skoor intervjuu või mitte.

Üks võimalus tsementi suhe on relee tänu kirjalikult kontaktidele, kes suunab teid tööd, isegi kui sa ei saa tööd pakkuda. Lisaks oma e-posti või märkus lasta neil teada oma rakenduse oleku ja võib hoida neid valvel teiste positsioonide viidata sa.

Mida lisada oma referal tänukirja

Kui sa räägid aitäh, see on oluline, et nõuetekohaselt ja ametlikult tänada neid, kes on võtnud aega ja kasutada oma võimu, et anda teile positiivse pöördumisest. Siin on näited tänukirja, mida saate saata (e-posti, posti või LinkedIn) isikule, kes on suunanud tööd.

Kui te kirjutate kirja või e-kirja, olla kindel, et anda isik olekuvärskendusi oma avalduses või tööpakkumine, samuti tänada neid siiralt pöördumisest.

Kui saadate Tänukiri e-posti teel, ei ole vaja lisada oma saatja aadressi või teie kontakti aadress. Kasutage selge teemareal (näiteks “Tänan teid [Sinu nimi]” või “Aitäh – [Sinu nimi]) ja nimekirja oma kontaktandmeid oma allkirja.

Sa peaksid kasutama oma otsuse selle kohta, kuidas lahendada saaja järgi, kui hästi sa tead neid. Kui teil on teada ja suhtles nendega sageli, see on hea, et käsitleda neid oma eesnimi. Kui aga nad on oma ülemusele või kolledži juhendaja formaalne, konservatiivne seade kasutamiseks “Mr. / Pr / professor “, millele järgneb perekonnanimi.

Pea meeles, et need proovide lihtsalt näited – mitte ainult kopeerimiseks ja kleepimine, siis tuleb kohandada neid kajastada oma olukorras ja isikliku hääletoon.

Samuti vt allpool näide talle tänukirja suunamist.

Näide tänukirja suunamist

Teie nimi
Teie Aadress
Teie City, State Postiindeks
oma telefoninumbri
Sinu e-post

Kuupäev
Nimi
Pealkiri
Organisatsioon
Aadress
City, State Postiindeks

Lugupeetud hr Jones,

Tänan sind nii väga viidates mind Junior raamatupidaja [või lisada muid ametinimetused] positsiooni ABCD. Ma olen tänulik, kui te kulutatud vaadates minu taotlus ja soovitati mulle tööd.

Tahtsin teiega jagada põnevaid uudiseid, et olen välja valitud in-isik intervjuu ABCD värbamisvajadused manager järgmisel nädalal. Kui ta helistas mulle luua selle jaoks aega intervjuu, ta konkreetselt mainitud, kuidas muljet ta oli poolt suunamiskirjata mis sa kirjutasid minu nimel.

Jällegi, tänan sind nii palju teie abi. Hindan abi olete andnud mulle Ma hoian teid kursis, kuidas intervjuu läheb!

Lugupidamisega

Sinu nimi

Tänukirja üleandmise Saatke

Teema: Tänan Dave

Lugupeetud Tim,

Aitäh nii hoiatatakse mind viimastel töökoht on teie ettevõte ning vabatahtlikult pakuvad anda oma tööle komisjonis esildise minu nimel. HFT Industries on suurepärane maine tööstuse juht, ja ma tõesti hindan teie usaldust mind.

Ma arvan, et minu intervjuu Stanley läks hästi, ja ma eeldan, et kohtuda Sheila hiljem sel nädalal teisele vestlusele. Stanley kirjeldus ettevõtte ja mida minu kohustused hõlmaks, ma peaksin olema palgatud, kindlustas oma sügavat huvi ühineda oma meeskonda. Ma hoian teid kursis, kui ma läbida rentides protsessi.

Jällegi, tänan teid toetuse eest – hoian pöialt, et me võime peagi kolleegide HFT Industries!

Dave Jones

Aitäh Kiri Kui sul Töö

Teema: Tänan!

Lugupeetud Nancy,

Ma kirjutan täna aitäh kasutusele mind Bob Anderson, poe juhataja at Eckles Riistvara. Ma mitte ainult ei saada intervjuus jaemüük positsiooni, kuid olin ka palgatud ja ma algavad minu koolituse kahe nädala pärast.

Palun andke mulle teada, kui ma ei saa kunagi midagi samaga. Ma tõesti hindan, mida olete teinud mulle.

Tänulikkusega,

Annabelle

Veel tänukirjad

Review nõu, kuidas kirjutada tänukirja, sealhulgas kes tänada, mida kirjutada, ja kui kirjutada tööhõivega seotud tänukirja. Samuti läbivaatamise valimi teiste tänukirjad, mis sisaldavad tänukirja tööintervjuu, internatuuri tänukirja, aitäh informatiivse intervjuu, tänu abi eest, ja erinevaid täiendavad intervjuud tänukirja proove.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *