Asjad ei lisaks intervjuu tänukirja

Posted on

Asjad ei lisaks intervjuu tänukirja

Saadan aitäh meili või teadmiseks pärast tööintervjuu aitab teil valida teisele vestlusele või isegi tööpakkumist. Sisse Tagakülg, kirjutades vale asi võib teha tööandja mõtlema liigub edasi.

Hoia Positiivne

Kvaliteet oma järelmeetmete kommunikatsioon pärast intervjuu mõjutab tööandja hindamine oma kandidatuuri. Saatmine tänukirja küsimustes, kuid see peab olema hea mitte ainult kiire “aitäh intervjuu” e-kirja.

On oluline rõhutada, kui hästi töö sobib oma tausta, samuti oma tugeva motivatsiooni tööd selles asendis, et tööandja. Ka sa tahad, et vältida öeldes midagi, mis tõstab mingeid kahtlusi oma suhtumist, motivatsiooni või kvalifikatsiooni.

10 asja, mitte lisada tänukirja intervjuu

Need näpunäited, mida ei kaasata oma järelkontrolli kirja aitab teil vältida saates vale sõnumi tööandjatele.

  1. Ei sisalda ainult avaldus tunnustustahvlile:  veenduge, et ka kinnitama oma suurt huvi töö ja lühidalt selgitada, miks on olukord suurepärane sobivus.
  2. Teie suhtlust proovid oma kirjutamise oskused ja tähelepanu detailidele: Ära unusta korrektuuri hoolikalt ja parandada õigekirja või grammatilisi vigu, ja veenduge, et teil on õige ametinimetus, aadress ja nimi. See on võimalus jälgida tugeva positiivse mulje, et ei tee isegi väike viga.
  3. Ei mainita Palk Range Teie kirjas:  Oota, kuni pakkumine tehakse läbirääkimisi palga kuna teie võimendav on suurim, kui tööandja on otsustanud, et te ei eelistatud kandidaat.
  4. Ärge tehke vabandusi või vabandust midagi, mis läks valesti intervjuu käigus:  Sa oled parem mitte juhtides tähelepanu nimetatud küsimustes. Rõhuta positiivseid omadusi, mis võivad seista mõni mure, et tulid ajal oma koosolekut. Erandiks oleks, kui te arvate, intervjuu oli nii halb, et sa oled vaidlusküsimusi.
  5. Ei kajasta aspektid seisukohta, et hakkate Küsimus sobivust Töö:  Oodake, kuni pakkumisi on laiendatud, et saada täiendavaid selgitusi umbes komponentide rolli, mis puudutavad teid. Ära anna tööandja põhjust kohe küsimus, kas teil on hea mängu enne lõplikku oma valiku. Erandiks võib käesoleva suunise kui sa tead sa ei taha tööd, kuid sa nagu firma. Sellisel juhul võite mainida, kuidas muljet sa olid organisatsiooni ja küsida, kas võib teise positsiooni, mis oli sobivam.
  6. Ei sisalda täpselt sama keel Letters Kui saadate neid eraldi erinevatele Intervjueerijatel:  Mõtle midagi iga inimene jagas mis oli kasulik või kannustatuna teie huvi. Teine lähenemine on kinnitada vara, mis aitavad teil lahendada esmatähtsad, et üksikute oli maininud. Küsitlejad muljet, kui te võtate aega, et isikupärastada side.
  7. Ärge Tee Põhjendamata või liialdatud avaldused nagu “töö on ideaalne valik Minu taust.”: Lisage kindlasti ka avalduse, et toetada oma kommentaare. Näiteks võite öelda: “Ma olen väga põnevil võimalust maandumine avalike suhete assotsieerunud töö, sest see võimaldaks mul rakendada oma tugevat kirjalikult ürituse planeerimisel ja meedia suhted oskusi. “
  8. Ärge võtke liiga agressiivne lähenemine, mainides Sa helistab, et kontrollida olekut Kandideerimine: Te kindlasti teha järelkontrolli kõne lõpus ajaaknas et tööandja on näidustatud oma otsuse. Sa lihtsalt ei pea märkima selle kirja.
  9. Ei sisalda viiteid, kui Teil palutakse neile:  Ei ole vaja lisada viited oma järelkontrolli kirjavahetus. Kui tööandja soovib kirjanduse loetelu, nad küsivad teilt ühe.
  10. Ei sisalda Küsimustele tagasimakseid Teie intervjueerimine Kulud:  Järelmeetmed kommunikatsioon tuleks saata võimalikult kiiresti pärast intervjuud. Teie kiri tuleks eranditult keskendunud oma huvi töö ja kui hästi see sobib. Mis tahes muu teave võib häirida teie sõnum. Saada eraldi teadmiseks hiljem tegeleda mis tahes hüvitust küsimusi.

 

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *