Mida peavad sisaldama CV Kogemused jagu

Mida peavad sisaldama CV Kogemused jagu

Kui olete kirjalikult CV, CV kogemus lõik sätestab üksikasjalikku teavet oma töö ajalugu. See on tõeline südame oma CV ning rohkem aastat olete töötanud, seda rohkem otsuseid pead tegema selle kohta, mida hõlmavad ja mida jätta välja selles osas.

Mis sisaldub Kogemused osas CV

See osa oma CV, kus tööandjad vaatame, milliseid töökohti ja ametinimetused olete leidnud minevikus, pakkudes neile informatiivse pildi oma karjääri kaar.

Ideaalis soovite kogemus osa oma CV näidata kasvu. Jooksul oma karjääri siiani olete peaaegu kindlasti lisada oskused, kogemused ja vastutus. See osa toob esile, kuidas olete töötanud kandidaat, samuti anda tunnet, et sa oled ambitsioonikas isik, kes on alati õppida.

Vihje: Kui oma karjääri võtnud mõned keerdkäikude, see võib anda teile pausi, kuid ärge muretsege; isegi siksak path saab tõestada kasvu.

Mõned tugevamad kandidaadid on need, kes on lisanud oskusi teiste, näiliselt mitteseotud valdkondades. See kõik on umbes, kuidas esitada teavet. Samuti trahvi jätta välja tööd, mis ei sobi lugu üritate öelda rentides manager.

Kirjutamine Kogemused jagu

Loetlege ettevõtted te töötanud, kuupäevad tööhõive, positsioonidest toimunud ja lühikirjeldused oma tööülesannete, rikastatud märksõnad ja täiustatud täpploenditega kvantitatiivse saavutusi.

See tööandjad tavaliselt esitatakse vastupidises järjekorras, alustades oma praeguse töökoha ja töötamise ajas tagasi. Praktika, suvetööd ja ajutisi töökohti, lisaks alalisele kasvukohale, kõik võib lisada käesoleva osa oma CV.

Sa ei pea sisaldama iga töö, et olete leidnud, eriti kui teil on mitu aastat kogemusi või on töötanud mitteseotud valdkondades. Algtaseme töötajat, kes ei ole palju on-the-töö kogemus, peaks sisaldama iga töö võimalik samal ajal rõhutades oskusi, mis vastavad töö kirje.

Aga kui olete töötanud rohkem kui 10 aastat, võite leida, et mõned teie varasem töö on vähem olulised oma karjääri. Võite jätta need positsioonid välja, või rühmitada varasemat kogemust väga kärbitud formaat lõpus oma CV. Siin on kaks näidet sellest, kuidas alguses töökohti võib loetleda oma CV:

  • Lisakogemus sisaldab jaemüük töökohtade Barry Raamatud (20XX-20XX), Cindy riidpood (20XX-20XX), ja waitressing kell kuklid ja More (20XX-20XX).
  • Täiendav kogemusi hõlmab varajase rolle ABC Company ja XYZ ettevõte.

Kuidas palju kogemusi loendisse

Tavaliselt CV on teavet oma viimaste 10 kuni 15 aastat kogemusi. Peale selle aja, siis ei pea sisaldama andmeid, kui positsioonid on olulised oma praeguse karjääri.

Mõnes tööstusharudes, sealhulgas kogemus, mis pärineb rohkem kui 10 või 15 aastat võib tegelikult haiget kandidaadid. Näiteks tech, sealhulgas töökohad, mis keskendus vanemate, vananenud tehnoloogia võib teha kandidaadi otsima kinni minevikus, isegi kui nad on säilitanud oma oskusi praegune.

Kirjutamine Jätka ametijuhendid

Iga ettevõte, et olete töötanud, siis tahan anda oma pealkiri, ettevõtte nimi ja asukoht, aastatel sa tööl ning lühikokkuvõte oma kohustusi ja saavutusi.

Vältida viga lihtsalt loetletakse ülesandeid. Soovite kasutada käesoleva paragrahvi esile oma võimeid ja saavutusi. Kasuta CV sõnadest ja keskenduda näitab, et sa aitasid ettevõtte lahendada oma probleeme ja saavutada oma eesmärgid; boonuspunkti kui saate seda teha koos dollari märk külge. Need esile saavutusi “pop” lehel, kui te üksteisest, kasutades täppe alates kirjelduse oma töö kohustusi. Samuti on tark strateegia rasvases kirjas dollar arvud, kasvu protsendid või muid olulisi saavutusi.

Jätka Kogemused jagu näited

Siin on kaks näidet, kuidas kirjutada CV kogemus lõigud.

Näide Üks : See on algtaseme töö kandidaat. Siin, selle asemel pealkirja “töökogemus” saab kasutada laiemat pealdis “kogemused rõhutavad” – mis võimaldab kaasamist kirjeldus viimastel kolledži koolitus:

kogemused rõhutab

University of Washington, Seattle, WA
Student  ~ Environmental Science (9 / 20XX 6 / 20XX)
edukalt läbinud põhjaliku õppima keskkonnateadus, millega tahke aluse karjääri keskkonna taastamise. Key kursuste lisatud: Environmental Bioloogia, Geoloogia ja Mullad, õhusaaste meteoroloogia, Jäätmete töötlemine Technology, ja ökoloogia. Praktika :

  • Acme Environmental Consulting  (Spring 20XX): lihvitud teadmisi pinnaseuuringutele, dokumentatsiooni ja kliendi suhete ajal internatuuri väljakujunenud keskkonna konsultatsioonifirma.
  • Hamilton Mine Rehabilitation Project  (Fall 20XX, Winter 20XX): Juhendaja teaduskonna nõunik dr Sarah Rose, osales $ 1,4 miljonit taastamise projekti nõuda elavhõbedat saastunud kaevandamise valdkonnas.

Sequoia ja Kings Canyon National Park Service, California
Park Guide / Trail lihttööline  (Summers 20XX ja 20XX)
Tingimusel milline rikastumise õpitoad ja viisid park ekskursioonid park külastajatele; tagada õigeaegne hooldus suusarajad ja park rajatised.

  • Rehired põhineb tõestatud meeskonnatöö, tööeetika ja klienditeeninduse kvaliteedi.
  • Mängitud võtmerolli taastada 18-miil kõrbes rada hävinud metsatulekahjud.

Näide Kaks : See on proov töökogemus lõik kirjutatud tech professionaalne. Pange tähele, et seda tugevdada, kasutades lühikirjeldus kandidaadi tehniline vilumusi. Näete ka, kuidas kandidaadi praegune asukoht on kirjutatud kasutades olevikus, samal ajal kui tema varasemat seisukohta töötab minevikus.

Professionaalne kogemus

ABC Tech Innovation, Syracuse, NY
Tarkvara programmeerija  (9 / 20XX esitada)
Core Technologies : Clarion, C ++, Visual Basic, Windows operatsioonisüsteemide
Serveerida meeskonna eduseisu tarkvara rakenduste arendamisele Clarion. Paigaldada ja seadistada test keskkondades, veaotsingu projekteerimise küsimusi ja mentor kliente süsteemide sisseseadmise uuendamine. Pakkuda pidev hindamine tarkvara funktsionaalsust. Key Saavutused :

  • Koordineerib ja juhib arendusmeeskonnad “õigeaegne lõpetamist uue tarkvara käivitada jooksul keeruline  3 kuu
  • Projekteeritud ja esitatakse hästi vastu kliendi koolitusseminaridelt uue tarkvara kasutamiseks.

XYZ Tech Solutions, Syracuse, NY
C ++ programmeerija  (7 / 20XX 8 / 20XX)
Core tehnoloogiad : Python, C ++, Java, PHP
pardale parandada platvormi jõudluse ja reageerimisvõimet ja skaala süsteeme kliendi kasutamiseks vilgas programmitöö keskkonnas. Key Saavutused :

  • Arenenud uus katsetamise käigus, et  vähendada aega tarkvara levitamise 35%.
  • Valitud arendusdirektor koolitada uusi palkab ettevõtte-spetsiifiliste töökorraldus.

Need on vaid kaks näidet strateegiad struktureerimine “Experience” osa oma CV: seal on palju võimalusi saad esitada teavet iga töö. Jätkamiseks malli aitab juhendab teid suunas valides projekti, mis töötab teie jaoks.

Mis iganes stiili ja vormi valite, veenduge, et olla järjepidev. Kui kasutate bullet punkte kirjeldada oma viimase seisukoha, siis tuleb kasutada bullet punkte kirjeldada iga positsiooni olete leidnud. Kui teil on aastate olete töötanud vasakjoondatud ühe töökoha, veenduge, et te järgite sama joonduse iga positsiooni loetletud osa.

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *