Tagasiastumise käsud ja keelud

Posted on

 Tagasiastumise käsud ja keelud

Kuidas peaks lahkuma oma tööd, kui on aeg liikuda edasi millegi muuga? On teatud asju, mida ei tohiks teha, kui lülitate oma tagasiastumisest. On hea – ja mitte nii hea – kuidas astuda, kuid see on parim, et hoida jahedas pea ja ei põle oma sillad.

Töölt lahkumine võib olla volatiilne aeg. Näiteks vihane töötaja võib loobuda, jättes teadmiseks kohta juhitöökohta öeldes ta loobuda ja ei saa tagasi. Teine töötaja võiks saada hullu, kisa boss, ja kõndida läbi ukse. Ei võimalus muidugi on parim viis astuda, kui saate aidata seda.

Märkus : Jättes positiivse asemel negatiivse märkuse teile parem võimalus saada hea töö viide vajadusel hiljem.

Töötaja, kes astub tagasi nõtkelt, annab kaks nädalat ette, kirjutab viisakas tagasiastumise kirjas, ja tänu tööandja võimalusi neil oli ajal ametiaeg on ettevõtte arusaadav, kuigi ta liigub edasi.

Tagasiastumise käsud ja keelud

Sa tahad loobuda. Niisiis, hinga sügavalt sisse ja tulevikuplaane. Siin on, mida sa peaksid (ja mida sa ei tohiks) teha lahkumisest oma tööd.

Ära puhastada oma arvuti.  Isegi kui sa annad teate, teie tööandja võib otsustada, et sa tuleks teha just nüüd, ja te võib näidati ust. Enne kui lülitate oma tagasiastumisest, puhastada oma arvuti. Kustuta isiklikud failid ja e-kirju, kuid veenduge, et olete kontaktandmeid kõigile sa pead kursis hoida pärast olete läinud.

Ärge pange midagi kirjalikult.  Sõltumata sellest, kui palju sa vihkad oma tööd, vihkan oma boss, või vihkan ettevõtte, ei öelda. Ever. Isegi kui suitsetamisest on parim karjääri liikuda olete teinud kuni selle punktini, hoida seda ise.

See on kõige parem olla ettevaatlik oma sõnadega, et siin on, mida öelda, kui loobuda oma tööd. Samuti vaadake, mida ei öelda, kui sa tagasi astuma. Teie tagasiastumise kirjas pannakse oma töö faili, ja see võib tulla tagasi kummitama sind – isegi aastaid pärast olete loobunud. See ausalt ei ole väärt ventilatsiooni. Kui sul küsimusi tööl, see on asjakohasem käsitleda neid enne lahkumist.

Ära teatada võimalusel.  Kui olukord väljakannatamatu, andes kaks nädalat ette on tavaks lahkumisest. Seal on mõned põhjused, kui sa võiksid loobuda teatamata, nagu siis, kui olete olnud ohustatud või seksuaalselt ahistatud. Aga kui need põhjused ei sobi oma praegust olukorda ja sa tahad lahkuda varem, see on asjakohane küsida, kas saate jätta kohe.

Saada üksikasjad.  Kui sa ütled oma boss või personaliosakond, et lahkute olla kindel, et saada andmed töötajate hüvitisi ja palga sa õigus, kui jätad. Uurige jätkuva ravikindlustuskaitse kaudu COBRA (konsolideeritud Omnibus Eelarve leppimise seadus) või valitsuse Haigekassa Marketplace, kogudes kasutamata puhkust ja haigusraha maksmise ja pidamine, rahavahetus, või ümberminek oma 401 (k) või teise pensionifondi kava.

Ära saa olla negatiivne. Rääkides oma tagasiastumisest töökaaslastega, proovige rõhutada positiivseid ja rääkida, kuidas ettevõte on saanud teile, kuigi see on aeg edasi liikuda. Ei ole mõtet olla negatiivne – lahkute, ja sa tahad lahkuda heades.

Ärge hoobelda sinu uus töökoht.  Isegi kui sa just parim töö maailmas, ei hoobelda see. Kas tõesti mingit mõtet teha oma varsti olla ex-kolleegid tunnevad halvasti, et sa lahkud? Nad igatsen sind ja sul väga head tööd minna nii ei kiidelda midagi.

Ära osutavad abi.  Kui see on võimalik, pakkuda, et aidata üleminekul ja pärast seda. Pakkumine ei võeta, kuid see on teretulnud.

Ära Küsi Viide.  Küsige oma boss ja tema kolleegid, kui nad oleksid valmis andma teile viide. Kui nad nõustuvad, paluge neil kirjutada teile LinkedIn soovitus samuti on saadaval posti teel või telefoni teel. Sul on viide osana oma LinkedIn profiil, mis on suurepärane oma tulevikku tööotsingu püüdlustest.

Ära unusta hüvasti.  Enne kui lahkute, võtta aega, et talle hüvasti sõnum töökaaslastele ja andke neile teada, et te olete liigub uude asukohta, alustades tööd otsida, pensionile või midagi muud oma elus. See on kohane saata talle hüvasti sõnum. Kaasa oma kontaktandmed, et saaksite sidet. Siin on rohkem selle kohta, kuidas hüvasti kolleegidega.

Kas Kirjutage tagasiastumise kirjas.  See on hea mõte kirjutada ametliku tagasiastumise kirjas oma töö faili, isegi kui sa lahkuda e-posti teel või telefoni teel. Sa ei pea ütlema palju rohkem kui sa lahkud ja kui teie viimane päev tööd tehakse. Kui te ei ole kindel, mida öelda, vaatab need tagasiastumise kirjas proove peaaegu iga tagasiastumise stsenaariumi sa ei mõtle – formaalse, et südamest, et ümberpaigutamine, tagasi kooli, ja muid isiklikke tagasiastumist olukordades.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *