Kuidas kirjutada kaaskirja – kaaskirjade näidised kirjutamine Tips

Posted on

Kuidas kirjutada kaaskirja - kaaskirjade näidised kirjutamine Tips

Kas teil on vaja kirjutada kaaskirja kandideerida? Enamikul juhtudel on vastus jaatav. Teie kaaskirja võib oleneda saada tööintervjuu või võttes oma CV ignoreeritakse, nii et see on mõistlik pühendada piisavalt aega ja vaeva kirjalikult tõhus kaaskirjad.

Siin on kõik andmed, mida on vaja kirjutada kaaskirja, et saavad oma taotluse märganud. Vaadake neid nõuandeid, mida lisada kaaskiri, kuidas vormindada, ja näited paljude erinevate professionaalselt kirjutatud kaaskirjad.

Mis on kaaskirjata?

Enne kui hakkate kirjalikult kaaskirja, siis tuleb end kurssi viia dokumendi eesmärk. Kaaskiri on dokument saadetakse oma CV anda lisateavet oma oskusi ja kogemusi.

Kirjas pakub üksikasjalikku teavet selle kohta, miks te kvalifitseeritud tööd te taotlete. Ärge lihtsalt korrata, mis on teie CV – pigem konkreetse teabe, miks sa oled tugev vaste tööandja töökoha nõuetele. Mõtle oma kaaskirja nagu müügi pigi, mis turul oma volikirjad ja aitab teil saada intervjuu. Nagu näiteks, sa tahad teha kindel, et teie kaaskirja teeb parima mulje isiku vaatab seda.

Kaaskiri tavaliselt kaasas iga jätkamiseks sa saata. Tööandjad kasutavad kaaskirjad kui viis ekraan taotlejate vabu töökohti ja teha kindlaks, millised kandidaadid nad sooviksid intervjuu. Kui tööandja nõuab kaaskirja, siis loetletud tööd postitamist. Isegi kui firma ei küsi üks, võiksite olla üks niikuinii.

See näitab, et olete teinud mõningaid täiendavaid jõupingutusi oma taotluse.

Erinevad kaaskirjad

On kolm põhilist tüüpi kaaskirjad. Vali tüüp kirjas, mis sobib teie põhjus kirjalikult.

  • Taotluskirjale mis vastab tuntud töökoht ( vt kaaskirja proove )
  • Geoloogiliste kirja , mis küsib võimalike positsioonide ( vt uurimise kirja proovid )
  • Võrgustike kirja , mis taotleb teavet ja abi oma tööotsimise ( vt võrgustike kirja näited )

Kui te taotlete töökohta, mis on postitatud ettevõttega, mis on rentides, siis kasutades “taotluskirjale” stiilis.

Mida lisada oma kaaskirja

Kaaskiri peaks täiendama, mitte dubleerima, oma CV. Selle eesmärk on andmeid tõlgendada orienteeritud, faktilise CV ja lisada Isikupära oma taotluse tööhõive. Uuri lähemalt erinevuste CV ja kaaskirja, veendumaks, et hakkate kirjutama kaaskirja õige lähenemine.

Kaaskiri on sageli oma varem kirjutatud kontakti potentsiaalne tööandja, luues kriitilise esmamulje. Midagi, mis võib tunduda väike viga, nagu kirjaviga, saad oma taotluse kohe koputasin välja nimekirja. Teiselt poolt, isegi kui teie kaaskirja on vigadeta ja täiesti kirjutatud, kui see on üldnimetus (ja ei viita ettevõtte või mis tahes eripära ametijuhendis) on ka tõenäoliselt lükkas rendi- manager.

Tõhus kaaskirjad põhjendab oma huvi konkreetse organisatsiooni ja selgitada oma kõige olulisemad oskused või kogemused. Määrata tekst hoolikalt lugedes ametijuhend, hindamise oskused ja nende sobitamine oma oskusi.

Mõtle juhtumeid, kus te kohaldatakse neid oskusi ja kuidas oleks efektiivne positsiooni saadaval.

Vaadake nimekirja, mida lisada kaaskiri tööd enne alustamist.

Mis maha jätma oma kaaskirja

On asju, mida te ei vaja lisada kaaskirjad sa kirjutad. Kirjas on oma kvalifikatsiooni töö, mitte sinust isiklikult. Ei ole vaja, et jagada isiklikke teavet ise või oma pere ta. Kui sul ei ole kõik eeldused on tööandja otsib, ei mainita seda. Selle asemel keskenduda volikirja teil on, mis on mängu. Ärge mainige palga kui firma küsib oma palga nõuetega. Kui teil on küsimusi töö, palga, ajakava või kasu, see ei ole asjakohane mainida neid kirja.

Üks asi, mis on väga oluline on mitte kirjutada liiga palju. Hoidke oma kirjas keskendunud, täpne ja paar lõiku pikkusega. Oluline on edasi lihtsalt piisavalt teavet, et meelitada rentides manager Sinuga intervjuus.

Kui kirjutate liiga palju, see on ilmselt ei kavatse lugeda.

Kohanda oma kaaskirja

On väga oluline, et teie kaaskirja kohandada igas asendis te kasutate. See tähendab rohkem kui lihtsalt nime muutmine äriühingu kehas kirja.

Iga kaaskirja kirjutamisel tuleb kohandada sisaldama:

  • Mis tööd sa taotleb (sisaldavad ametinimetus oma sissejuhatuses)
  • Kuidas sa teada töö (ja suunamisest, kui teil on üks)
  • Miks te kvalifitseeritud tööd (konkreetselt)
  • Mis teil on pakkuda tööandja, ja miks te soovite töötada selle konkreetse firma (sobitada oma oskusi ametijuhendis ja lugeda üles organisatsiooni missiooni, väärtusi ja eesmärke mainida oma kirjas)
  • Täname, et kaaluda töö

Kaaskirja kirjutamine suunised

Siin on ülevaade objekte, mis tuleks lisada iga kaaskirja. Enne alustamist, see võib olla kasulik vaadata üle mõned kaaskirja proove, vaid nii et teil on visuaalne, kuidas kõik sobib lehel.

Need kaaskirja näiteid nii kirjalikult e-posti, on mõeldud eri liiki Töötaotluste ja tööhõive küsimustele. Ära kindlasti võtta aega isikupärastada kirjas, nii et see on tugev kinnitus teie võimet teha tööd, mis sa kohaldamisel.

Header
Kaaskiri peaks algama nii oma ja tööandja kontaktandmed (nimi, aadress, telefoninumber, e-post), millele järgneb kuupäev. Kui see on talle mitte tegeliku kirja ka oma kontaktandmed lõpus kirjas, pärast oma allkirja.

Teie kontaktandmed peaks sisaldama:
ees- ja perekonnanimi
aadress
City, State Zip
Telefon
E-post

Tervitus
Alusta oma kaaskirja tervitus koos “Dr./Mr./Ms. Perekonnanimi.” Kui te pole kindel, kas teie kontaktandmed on mees või naine, võite kirjutada oma täisnimi. Kui sa ei tea tööandja nimi, lihtsalt kirjutada, “Kallis Hiring Manager.” See on parem kui üldine ja formaalne, “Kellele see võib hõlmata.”

Vaadake teavet selle kohta, kuidas valida õige kaaskirja tervitus valida ühe, mis töötab töö ja firma sa kohaldatavad.

Sissejuhatus
Alustada oma sissejuhatuses öelge, mis tööd te taotlete. Selgitage, kus sa kuulnud töö, eriti kui sa kuulnud seda kontakti ettevõttega seotud. Lühidalt mainida, kuidas oma oskusi ja kogemusi sobitada ettevõtte ja / või asendis; see annab tööandja eelvaade ülejäänud kirja. Teie eesmärk sissejuhatuses on saada lugeja tähelepanu. Alustamiseks näha näiteid avasse lausete saatekirjeet.

Body
In punkt või kaks, miks olete huvitatud töö ja miks te teete suurepärast kandidaat. Nimetatakse konkreetseid kvalifikatsioone loetletud töö postitad, ja selgitada, kuidas te vastate nendele kvalifikatsiooni. Ärge lihtsalt korrata oma CV, kuid konkreetseid näiteid, et näidata oma võimeid.

Pea meeles, et teod räägivad valjemini kui sõnad, nii et ärge lihtsalt “ütle” lugeja, et olete näiteks suurepärane meeskonnamängija ja hea suhtlemisoskus ja suurepärane tähelepanu detailidele. Selle asemel kasutage konkreetsed näited oma töökogemust “show” need tunnused tegevuses. Siin on rohkem infot selle kohta, mida hõlmavad keha osa kaaskirja.

Sulgemine
Sulgemisvahendites osa oma kaaskirja, korrigeeri kuidas oma oskusi sind tugev sobivad ettevõtte ja / või seisukoht. Kui teil on tuba (mäletan, nagu oma CV, oma kaaskirja ei tohiks olla pikem kui üks lehekülg – siin on rohkem informatsiooni, kui kaua peab kaaskiri olema) saab ka arutada, miks te soovite töötada, et konkreetse ettevõtte.

Riigi et soovid võimalus intervjueerida või arutada töövõimalusi. Selgitage, mida te teete, et järelkontroll ja kui sa seda teha. Tänan tööandja tema / tema tähelepanu.

Allkiri
Kasutage tasuta sulgeda, ja siis lõpuks oma kaaskirja allkiri, käsitsi kirjutatud, millele järgneb teie tipitud nime. Kui see on talle lihtsalt lisada oma kirjutatud nimi, millele järgneb oma kontaktandmeid pärast tasuta lähedale.

Format saatekirjeen

Teie Kaaskiri peaks olema vormindatud professionaalne äri kirjas. Font peaks sobima font, mida kasutasite oma CV ning peaks olema lihtne ja kergesti loetav. Põhifondid nagu Arial, Calibri, Georgia, Verdana ja Times New Roman hästi. Tähemärgisuurust 10 või 12 punkti on lihtne lugeda. Standard marginaalid on 1 “peal, all ja vasakul ja paremal küljel lehel.

Tühiku päis, tervitus, iga punkt, sulgemise ja oma allkirja. Saate vähendada font ja marginaal suurused hoida oma dokumendid ühele lehele, kuid ei ole kindel, et jätta piisavalt tühja ruumi oma kirjas olema lihtne lugeda.

Muutke ja Korjausvedoksia saatekirjeen

Pea meeles, et muuta ja tõendid oma kaaskirja enne saatmist. See võib tunduda rumal, kuid veenduge, et lisate õige tööandja ja firmade nimed – kui kirjutad mitu kaaskirjad korraga, see on lihtne teha viga. Väljatrükk ja lugemist kirjas valjusti on hea viis püüda väikeste kirjavigu, nagu puuduvad sõnad või laused, et heli kummaline.

Alati kontrollige õigekirja oma kontakti nime, samuti ettevõtte nimi. Siin on rohkem vihjeid korrektuuri kaaskirja. Kui võimalik, kaasata sõber või pereliige, et aidata korrektuuri oma kaaskirja, kaks paari silmad on parem kui üks ja isegi professionaalne korrektorid ei ole alati püüda oma vigu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *