Uus tööpakkumises Kiri Kliendid

Posted on

 Uus tööpakkumises Kiri Kliendid


Jättes oma tööd, hoides oma klientidele nõuab suurt kirja ja isegi parem ajastus. Kirjutamine väljakuulutamist kirja oma uue positsiooni on kahtlemata põnev ettevõtmine. Kui te loodate, et tuua oma klientidele mööda, keskenduda Teie kirja sisuga, optimaalne aeg ja järelkontroll. Loe edasi, et teada saada, kuidas küünte kõik kolm.

Mõtle Kuidas teie tööandja Kuulutades Uudised

Teie uus tööandja võib soovida teatada põnevaid uudiseid oma kohaliku ajalehe “Tõusud ja langused” sektsioonis, oma veebilehel, uudiskirja või sotsiaalse meedia. Kui teil on tööstus, mis tugineb kliendi viited, siis sa tahad, et tuua oma klientidele teiega. Niisiis, vältida blindsiding neile teada uudiseid enne kui nad saavad kuulda mõnest muust allikast.

Küsige oma uue tööandja ettemaksu, kui nad kavatsevad avaldada uudiseid. Kui jah, siis uuri välja, millal ja kuidas see juhtub. Kui see eelneb plaanitud väljakuulutamine, paluda neil hoida ära enne, kui olete kursis oma klientidele. Ütle, et ei taha riskida nende ärisuhteid. Kui nende alumine rida on kaalul, endale firma tõenäoliselt esitada selle soovi.

Teie kolleegid võivad olla suuremaks ohuks hoides asju vaka all. Et vältida keegi kogemata teada, teavitab oma kliente 24 tunni jooksul, teatades. Teie kiri peaks olema juba valmis minema.

Ära uuenda LinkedIn enne, kui olete hakanud. Tegelikult ütle ainult oma kõige usaldab pereliikmed ja sõbrad, et vältida avalike suhete kriisi. Sa ei taha 500 Facebook kasutajad ärkamine uudiseid, kõik, sest onu Bill ei saa dešifreerida vahel olekuvärskendusi ja privaatne sõnum.

Loo Timeline jaoks teadaanne

Et tagada sujuv üleminek ja südamlik lahkumist viia oma teadaannet strateegiat, et nii oma endise ja uue tööandja. Teie väljumise strateegia peaks kaaluma kolme asja. Teie kiri peaks sisaldama kolme elementi miinimumini.

  1. Teavitage oma klientidele 24 tunni jooksul, teatades
  2. Teata klientidele oma jõustumiskuupäev
  3. Paku tänulikkust partnerluse

Kasutage ametliku print täht või pressiteate äri teated. Kasutage sotsiaalse meedia, LinkedIn ja mitteametlik teavitava e-kirja sõbrad, pere ja muud vajalikud pooled ei ole otseselt seotud teie äritegevust.

Kirjutage Tõhus kiri oma klientidele

Ole professionaalne, positiivne ja armuline oma kirjas, tänades oma endise tööandja ja praegune klientide rolli nad on mänginud oma edu. Seejärel väljendada optimism põnev tulevikus poest. Lõpuks lase oma klientidele teada, kui sa ametlikult alustada, et tagada nende piisav valmistuda muutusi.

Teie kliendid on vaja ka teada, mida oodata. Mis, kui midagi, muutub seoses äritegevuse teiega? Või kui nad viibivad oma endise tööandja, kes võtab üle tema konto?

Näide New tööpakkumises kiri

Allpool on näide uue töökuulutuses kirjas, et turundusjuht võib saata oma klientidele.

Teema: Uus Positsioon teadaanne

Lugupeetud Kontakt Nimi,

Ma olen põnevil, et teatada, et ma olen liitunud NEWMarketing ja algab 7. augusti ma olen nii tänulik kuus imeline aastat OLDMarketing ja tervikliku rolli olete mänginud minu edu. Kutsun teid üles minuga see põnev uus peatükk jätkata vastastikku kasuliku partnerluse. Sa oleks samad pühendumisele minult, täiendava toetuse top asutus sadade edukate kampaaniate et välja oma klientide kaubamärke arvesse leibkonna nimed.

Ma olen kindel, et see muutus võimaldab mulle rohkem iseseisvust ja aega teenida teid kõiki oma turundustegevust ning eesmärke. Siiski, kui te otsustate jääda NEWMarketing, Laura Marks oleks endale agent algab 7. august.

Palun ärge kartke, et jõuda kõik küsimused ja tean, et ma teen kõike võin teha seda sujuvalt.

Lugupidamisega,

John Stewart

john@newmarketing.com
123 Park Street
Anytown, USA
(800) 123-4567

Korraldada Järelkohtumine

Nüüd, kui olete teatas uudiseid oma klientidele, see on aeg Järelkohtumine – telefoni teel või näost-näkku -Kui aktiveerimiseks ja -järgse millest strateegia sujuv üleminek. Kui nad ei ole veel otsustanud, kuidas nad asjus oma partnerluse valmistada müügi pigi koosoleku.

Kirjutage üksikasjalik loetelu kõigist kuidas olete aidanud teha ettevõtte edu. Alates Võidukampaaniateks te juhtis ja tulude sa toonud suure kaliibriga kliendid teile tagatud veenduda iga panus on seal. Sa pead veenda oma klientidele, et olete kriitiline oma edu. Niisiis, esitada need oskused ja omadused, mis loob teile peale ülejäänud pakk.

Kui nad otsustavad jääda oma endise firma, ärge võtke seda isiklikult, kui mugavuse võivad olla põhjuseks, miks. Pea meeles, et midagi on piiratud. Nad võivad soovida rehire teid tulevikus. Niisiis, tagavad külalistele meeldiva lahkumist, mis lõpeb positiivses toonis.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *