Kui sa peaksid kaaluma, kasutades kahe Page Jätka

Posted on

 Kui sa peaksid kaaluma, kasutades kahe Page Jätka


Üks levinumaid eeldused jätkub, et nad ei tohiks olla pikem kui üks lehekülg. Oluline on hoida teie andmeid lühike, lihtne ja to-punkt. Sest paljud taotlejad küll, et ei ole võimalik saavutada ühel leheküljel, ja see on asjakohane kirjutada kahel leheküljel CV.

Mõne tööotsijate, ühe lehekülje CV piisab. Nendeks algtaseme taotlejad, kes teevad karjääri muuta, ja vanemad spetsialistid, kes on töötanud sama firma enamiku oma karjääri.

Miks Sa peaksid kaaluma luua kahel leheküljel Jätka

Kui teil on keskastme professionaalne, on mitu head põhjust luua kahel leheküljel CV. Kõige tähtsam neist on see, et paljud ettevõtted kasutavad nüüd automatiseeritud taotleja jälgimise süsteemi (ATS) teostada esialgse sõelumine jätkub nad saavad (eriti läbi digitaalse taotluse protsessid).

Sellised süsteemid on programmeeritud privileeg jätkub see kasutus ja  korrata  konkreetse märksõna fraasid robotid hinnata nii paigutust ja  sagedus  tööstusharu spetsiifilisi märksõnu CV. Samuti otsida pikkus kogemus üks on kasutades eelkõige töökohtade oskusi.

Vihje: Laiendades oma CV kaks lehekülge võimaldab teil korrata nende oluliste märksõnade kogu oma ametialaste kogemuste sektsioonis.

Kuigi see võib tunduda ebamugav ja üleliigne stiililiselt, see on üks parimaid viise, et tagada oma CV on üks skaneeritud jätkub, et tegelikult teeb see etapp, kus ta vaatab inimese silm rendi- juht.

Millal kasutada kahe- (või rohkem) Page Jätka

Siin on mõned olukorrad, kus see on vastuvõetav kasutada CV koos mitu lehekülge:

Kui teil on rohkem kui 10 aastat kogemusi

Kui teil on 10 või rohkem aastat kogemusi oma valdkonnas mitme tööandja või ajaloo edendamise ja professionaalse saavutus, siis tuleb kindlasti kasutada kahel leheküljel CV. See annab teile ruumi teil on vaja kirjeldada saavutusi ja panust, mis loob teile peale oma konkurentsi.

Kui taotlete kõrgema taseme töökohtade

Enamik ettevõtteid, mis on rentides C-tase või tippjuhi loodavad saada kahe- või isegi kolm-leht uuesti, et anda üksikasjalik ajalugu kommenteeritud kandidaadi juhirolli ja saavutusi.

Kui teil on ulatuslik karjääri saavutusi, sertifikaadid või tehnilisi oskusi

Kui teil on teatud tööstusharudes, nagu IT, tehnika, teaduse või teadusuuringutega, tööandjad tahavad vaadata nimekirju oma kutse kinnitamine, tech oskusi, võtmeprojektid ja väljaanded. Need tööstusharud veel privileeg professionaalsusele nii palju kui nad kvalifikatsiooni, ja nii teise või kolmanda leht on vajalik selleks, et luua terviklik arvesse oma koolituse tausta ja töö ajalugu.

Kui te taotlete föderaalse tööd

Kuigi taotlemise protsess föderaalse (valitsus) töökohtade oluliselt sujuvamaks ajal Obama administratsioon, föderaalse jätkub endiselt kohustatud esitama pikki andmeid kandidaadi tööandjad. Vähesed föderaalse jätkub on lühem kui kaks lehekülge, ja kõige nõuavad kolm või neli.

Näpunäiteid kahel leheküljel Jätka

  • Tee oma kõige olulisem kvalifikatsiooni esimesel lehel:  Nii taotleja jälgimissüsteemid ja inimeste palkamine juhid tahavad näha kandidaadi kõige olulisemad oskused antud aukohal alguses on CV. Parim viis seda teha on kasutada CV kokkuvõte pakkuda lühikokkuvõtte teadmiste ja kutseoskuste et sind tugev kandidaat sellele ametikohale te kandideerite.
  • Lisada märksõna fraasid:  Kasuta märksõnu oma CV kokkuvõte ja seejärel loputa ja korrake kogu oma “töökogemus” sektsioonis. Taotleja jälgimissüsteemid arvutada mitu aastat olete harjutanud eelkõige oskust, et tööstus-spetsiifiliste märksõnad tuleb korrata iga ametijuhendiga.
  • Tutvustage mõõdetav saavutused:  Üks peamisi eeliseid kasutades kahel leheküljel CV on, et see annab teile ruumi, et oma karjääri saavutusi. Kas see on “töökogemus” sektsioonis, kirjeldades oma tööülesannete lühidalt lõikes, ning andes näiteid tähtsa panuse kolme- või nelja-kirje täpploendiks.
  • Pikkus leheküljel kaks: Kuigi sa ei pea täitma kogu teisel lehel oma CV, siis peaks olema piisavalt teksti täita vähemalt kolmandik lehekülg (soovitavalt rohkem). Kui tekst töötab lühikese, proovige lisada rohkem asjakohast teavet, märksõnad ja täppidega saavutusi (ideaalis koguseliselt numbrid, protsendid või dollar arvud). Mängi font suurused ja marginaalid. Kui need strateegiad ei tööta, aga sa peaksid ilmselt jääda ühe lehekülje CV.

Vihje : Kaasa oskusi tabeli “põhioskuste” või “põhioskused” oma CV kokkuvõte esiletõstmiseks professionaalne ja / või tehnilisi oskusi.

olulisi andmeid

Üheleheküljelist jätkamiseks on müüt Kuigi üks leht uuesti sobivad algtaseme kandidaadid, kõige keskastme spetsialistid on parim mees abil kahel leheküljel jätkub.

ARU TAOTLEJA jälgimissüsteemid Enamik suured ettevõtted kasutavad nüüd automatiseeritud taotleja jälgimissüsteemid teha oma esialgse valiku kandidaadi jätkub. Kahel leheküljel CV võimaldab ruumi ja võimaluse korrata tööstus-spetsiifiliste märksõnad need süsteemid prioriteediks.

Andke oma TUGEVAIM kvalifikatsiooni aukohal Kuigi see on tark strateegia, palju tööd otsijatele, kasutada kahel leheküljel CV, oma tugevaima kvalifikatsiooni tuleb esitada ülaosas lehe üks ideaaljuhul CV kokkuvõte.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *