Top 5 distractions Telecommuters vältida

Posted on

Top 5 distractions Telecommuters vältida

Me kõik peame vältima distractions tööl. Ja mõned meist on parem seda kui teised. Kuid telecommuters saada ebaõiglaselt koormata maine saada radadele, kui tegelikult, kontorid on täis inimesi ja asju tõmmata oma tähelepanu ülesandele.

Palju sõltub inimese võimele vältida distractions, ei pruugi töö keskkonnas. See on nii, see on veelgi olulisem, et vältida distractions töötades kodus kui telecommuter, kui soovite oma töö-at-home kokkulepe jätkata.

Ja neile, kes on sõltumatud töövõtjad töötavad kodus, distractions võib langetada teie tootlikkust ja vähendada oma lõpptulemuses. Ja ainult ennast vastused, see võib olla lihtsam anda kiusatusse.

Niisiis, kuidas tulla toime distractions? On tõesti sõltub sellest, mida on häirivad teid, kuid siin on mõned nõuanded selle kohta, kuidas vältida nende tüüpiline distractions.

See võib tunduda ebasõbralik öelda, kuid ma arvan, et sul võib arvata, mida (või kes) esimese segavaks vältida on.

Sõbrad ja perekond

See ei tundu tore helistada sõpradele ja perele distractions, kuid kui nad ei saa aru, et kui olete “kodus töötades”, mis tähendab, et olete tööta, siis nad on häiritud. Ja see ei ole ainult lastele, abikaasade, sõprade ja naabritega kõik saame nõudmisi oma aega, et nad ei kui olete töötanud kontoris. Oluline on panna õige kogus lastehoidu koht ja seadke töö-at-home põhireeglid.

majapidamistöö

See konkreetne üks on unikaalne telecommuters. In bürookeskkond, te ei ole tõenäoline, et proovite käivitada koormus pesu koosolekute vahelisel, kuigi paljud kontoritöötajad saavad isiklikud telefonikõned, surfata internetis teavet või käivitada mõne menetlustel ettevõtte aega. Ja nii ka see võib olla OK oma töökorralduse saada veidi majapidamistööd teha tööajal, kuid sa ei saa lasta seda üle võtta. Sõltuvalt sinu töö, see võib olla hea, kui et ajakava tähendab, et sa pesema hommikusöögi toite ajal hommikul kohvipausi, kuid sa pead peatuda.

Ja parim viis hoida kontrolli all on, et plaan. Seadistamine (ja kinni sellega) majapidamistööd ajakava kogu perele, sealhulgas majapidamistöid lastele, tähendab, et majapidamistööd ei saanud ülesande delegeerida isiku kodus töötades.

E-post ja sõnumside

Mitte kõik distractions on isiklikku laadi. Mõnikord distractions võib tegelikult olla osa olulisi funktsioone meie töökohti. Näiteks, kuigi selliseid side on oluline telecommuter, võivad nad söövad palju aega. Lõppude lõpuks, see võtab tavaliselt kauem aega kirjutada talle kui midagi seletama isiklikult.

Õppimine kirjutada efektiivseid e aitab, sest kui te olete selgelt oma e-kirju, võite vältida palju tagasi edasi-küsimustele. Kuid mõnikord me lihtsalt panna need vahendid ära, et keskenduda ülesandele. Sulgege oma e-posti või sõnumside programmi kui teil on vaja murda. Või ehk avada ainult neid ajakava, kontrollides e hommikul, pärast lõunat ja enne väljumist päev.

Telefon ja tekstid

Nagu e-posti, telefoni on oluline telecommuter. Siiski on veelgi kohest katkestamist, mida te töötate kui rings.Both isikliku ja tööga seotud telefonikõnesid saab teid maha ülesanne. Tee hea kasutada helistaja ID ja lase kõnesid minna kõneposti, kui olete hõivatud. Piirake isiklike kõnede tööajal.

Sotsiaalmeedia ja Web Surfing

Muidugi, need asjad tõmbaks meie kaastöötajad tagasi kontoris, kuid see on üks koht, kus puudus järelevalve võib teha halvem telecommuter või sõltumatu töövõtja. Kui need on probleeme, sa võib-olla võõrutuskuuri ja täielikult välja neid maha tööajal. Kui nad on väikesed kiusatused, lihtsalt piirata neid teatud aegadel võib olla efektiivne. Mõlemal juhul, aga sa ilmselt ei taha lasta töötab pidevalt arvutisse.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *