Kuidas Aadress kaaskirjata

Posted on

 Kuidas Aadress kaaskirjata


Tegelemine kaaskiri võib olla keeruline, kui te vastate töö loetelu ja kas ei ole kontaktisiku nimi või ei tea rentides manager sugu.

Esiteks, proovige leida nime ja sugu kontaktisik. Mõned tööandjad arvavad halvasti taotleja, kes ei võta aega, et õppida tööle juhi nimi.

Siiski, kui te mõned uuringud ja ei ole ikka veel kindel, kellele olete suunatud oma kirjas, et see on parem karta ja kasutada üldist tervitus. Samuti vastuvõetav alustada kirja ilma tervitus.

Lahendusvariantide kaaskirjata

Kui te ei ole kindel, kellele tegeleda oma kaaskirjad, siis on vähe võimalusi. Esimene on, et teada saada isiku nime te ühendust. Kui nimi ei sisalda töö kirje, võite otsida pealkirja rentides manager ettevõtte kodulehel.

Kui te ei leia nimi kontaktisik firma, võite jätta välja tervitus oma kaaskirja ja alustada esimese lõigu oma kirjas, või kasutada üldist tervitus.

Kuidas Aadress kaaskirjata Ilma Kontaktisik

On erinevaid üldiselt kaaskirja tervitused saate tegeleda oma kirjas. Need üldised kaaskirja tervitused ei nõua, et sa teaksid nimi rentides manager.

Küsitluses rohkem kui 2000 ettevõtet, hallvares College leidis, et tööandjate eelistatud järgmised tervitused:

  • Lugupeetud Hiring Manager (40%)
  • Lugupeetud / proua (27%)
  • Kellele see võib hõlmata (17%)
  • Lugupeetud personalidirektor (6%)
  • Jäta see tühjaks (8%)

Ära meeles pidada, et termineid nagu “Kellele see võib hõlmata” võib tunduda aasta, nii et parim valikud võivad olla kas kasutada “Kallis Hiring Manager” hulka või mitte tervitus üldse. Lihtsalt alustada esimese lõigu oma kirjas.

Kuidas Aadress kaaskirjata mitterassistliku soospetsiifilised Nimi

Kui sul on nimi, kuid ei ole kindel, isiku sugu, üks võimalus on kaasata nii ees- ja perekonnanimi Teie tervitus, ilma igasuguste pealkiri, mis näitab sugu:

  • Lugupeetud Sydney Doe
  • Lugupeetud Taylor Smith

Sellist tüüpi soo-ebaselge nimed, LinkedIn võib olla kasulik ressurss. Kuna paljud inimesed lisada foto oma profiili, lihtne otsida isiku nime ja ettevõtte piires LinkedIn võiks omakorda üles kontakti foto.

Jällegi saab kontrollida ka ettevõtte kodulehel või helistada ettevõtte juhiabi, et saada rohkem teavet samuti.

Mis Pealkiri kasutada

Isegi kui sa ei tea nime ja sugu, kellele te kirjutate, mõelge hoolega, mida pealkiri te kasutate oma tervitus. Näiteks, kui inimene on arst või omab doktorikraadi, võiksite pöörduda oma kirjas “Dr. Perekonnanimi “, mitte” Ms Perekonnanimi “või” hr Perekonnanimi. “Muud pealkirjad võiksid olla” Prof. “,” Rev. “või” Sgt. “Hulgas.

Vihje : Kui saata kiri naissoost tööandjaga kasutada pealkirja “Ms”, kui te ei tea kindlalt, et ta eelistab teise pealkirja (näiteks “Miss” või “proua”).

“Pr” on üldine pealkiri, mis ei tähista perekonnaseisu, nii et see töötab iga naine tööandja.

Kuidas Format tervitus

Kui olete valinud tervitus, järgige seda koolon või koma, tühik ja seejärel alustada esimese lõigu oma kirjas. Näiteks:

Lugupeetud Hiring Manager:

Esimese lõigu kirja.

Kuidas Aadress Post Cover Letter

Töökohad juhtide saada palju kirju iga päev. Tee neil lihtne skaneerida oma e-posti ja jälgida lisataks selge teemareal ja allkirja koos oma kontaktandmed. On oluline, et tegeleda e kaaskirja õigesti, sealhulgas isiku nimi tööle ametikohale, kui teil on kontakt, et tagada, et teie kiri läheb märganud.

Teemareal teade

Ärge jätke teemareal tühjaks. Seal on hea võimalus, et kui rentides manager saab talle ilma teemareal, nad kustutada ilma et isegi häirib, et see avada. Selle asemel, kirjutada selgeid suhtes näitab oma kavatsustest.

Nimekiri tööd te taotlete teemareal oma e-kirja, et tööandja teab, mida töö olete huvitatud samuti. Nad võivad olla tööle mitu positsioone, ja sa tahad neid teha kindlaks seisukoht olete huvitatud lihtsalt.

Toimetulek Kontaktisik

On erinevaid kaaskirja tervitused saate tegeleda oma e-kirja. Kui teil on kontaktisik firma, aadress kirja Pr või hr Perekonnanimi. Kui te ei ole antud kontaktisik, vaadake, kas saate määrata e-posti saaja nimi.

Kui sa ei leia kontaktisiku ettevõtte, võite jätta välja tervitus oma kaaskirja ja alustada esimese lõigu Teie kirja või kasutada üldist tervitus.

Body Post Cover Letter

Keha oma kaaskirja laseb tööandja tea, millisel positsioonil te taotlete, ja miks peaks tööandja valida teid intervjuu. See on koht, kus saate müüa ennast kandidaat. Vaadake töö postitad ja sisaldavad näiteid oma atribuudid, mis vastavad täpselt need, mida nad otsivad.

Tähtis : Kui saadate e-posti kaaskirja, see on oluline järgida tööandja juhiseid, kuidas esitada oma kaaskirja ja CV.

Veenduge, et teie e-posti kaaskirjad on hästi kirjutatud kõik muud dokumendid saata.

järeldus

Kui olete seadmega oma CV, rääkimata selle osana oma järeldust. Lõpetage oma kaaskirja tänades tööandja arvestades teid positsiooni. Sisaldama teavet selle kohta, kuidas te jälgida. Kaasa sulgemine, siis loetleda oma nimi ja e-posti allkiri.

allkiri

Teie e-posti allkiri peab sisaldama teie nimi, täielik aadress, telefoninumber, e-posti aadress ja LinkedIn profiili URL (kui teil on üks), et see on lihtne palkamiseks juhid saada ühendust.

Näide:

Eesnimi Perekonnanimi
Tänav
City, State Postiindeks
Saatke
Telefon
LinkedIn

Rohkem kaaskirja Tips

Vaadake Cover Letter Näited: On raske kirjutada kaaskirjad nullist. Et elu lihtsamaks – ja veenduge, et te ei unusta ühtegi neist Ärritav vorminõuetele – alustada vaadates kaaskirja proove. Saadan talle versioon asemel? Vaata mõned näited e kaaskirjad, et alustada.

Kohanda oma kaaskirja: Miks isikupärastada kaaskirja iga kord, kui kandideerite? Sest isegi sarnane ametinimetused kehtivad erinevad nõuded. Eesmärgiks kaaskiri on näidata rentides manager, et sa oled parim kandidaat selle konkreetse töö. Kohandades oma kaaskirja aitab rõhutada oma oskusi ja kogemusi ja kuidas nad sobivad töökoha nõuetele.

Õigekirjakontrolli nimed: Lõpuks enne saatmist oma kaaskirja absoluutselt veendunud, et olete kirjutatud rentides manager nime õigesti. See on selline väike viga, mis võib maksta teile tööintervjuu.

Hoolikalt Korjausvedoksia Teie kiri: Kas saadate e-kirja või üleslaadimiseks või lisades prinditava kaaskirja, on oluline veenduda, et teie kaaskirja ja CV on kirjutatud samuti muud küsimused kirjavahetus. Kui saate, on sõber korrigeeris enne kui jõuad saata, kiirenemist tahes kirjavigu või grammatilisi vigu.

Gravatar Image

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *