Kuidas saada tööle oma Dream Company

Kuidas saada tööle oma Dream Company

Mingil hetkel oma karjääri, peaaegu igaühel on unistus firma nad meeldiks töötada ja tööd nad oleksid rõõmsad olema. Kas see on kõrge palk, kohutav kasu ja perks, lõbus või keeruline ettevõte kultuuri, lühikese teekonna (või võimaluse töötada kodus ja ei pendeldama üldse), või isegi midagi nii põhi-kui tunni, mis vastavad teie ajakava, seal on töö seal, et on sobi teile.

Kui teil on vähe ettevõtteid, et soovite tõesti töötada, teha punkt, et hoida neid teie radar – ja saada päralt – isegi enne kui alustada tööd taotlemise protsess.

Kui te ei ole ettevõtete nimekirja, mis oleks täiuslik fit, võtta aega, et luua üks. Mida rohkem keskendunud oma tööotsimise, seda lihtsam on saada tööle.

Kuidas leida ettevõtteid mida oleks tore töökohad

Kui sul ei ole nimekirja tööandjate veel, et soovite elevil töötada, võtta aega, et teha kindlaks, mida omadused teie ideaalne tööandja oleks, sa olid valida mis firma tööle. Seejärel looge nimekirjaga tööandjate uurides ettevõtted leida need, mis vastavad teie huvidele, oskused ja kuhu on paigutatud karjääriredelil. Samuti kontrollige nimekirja top-rated tööandjate nagu  Fortune 100 Best Companies to Work For  ja Glassdoor on  Best Places to Work .

Kui olete loodud nimekirja top tööandjad mis vastavad töökeskkonna hüvitist, kasu, lisatasude ja võimalused tõusta, et otsite, on aeg saada oma radarid töölesoovija.

Näpunäiteid Getting palgatud Teie Dream Company

On mitmeid eeliseid “jälgimise” firma jooksul aega, enne kui kohaldatakse. Näiteks, sõltuvalt ettevõtte suurusest, kui te järgite seda LinkedIn, Instagram või Twitter, “nagu” oma Facebook leht, või liituda nende uudiskirjaga, võivad nad juba tunda oma nime, kui see on aeg kohaldada.

Õppida nii palju kui saate tööandja kohta

Uurides ettevõtted eelnevalt on hea viis õppida organisatsiooni, nii et kui on aeg intervjuu, sa ei pea rüselus teha taustauuringuid. Samuti võtab aega, et olla kindel, et see on firma, mis oleks ideaalne sulle.

Kui oled tõeliselt huvitatud tööandja rohkem põhjuseid kui sa lihtsalt vaja tööd, see näitab. Sul on võimalik rääkida huvi ja entusiasmi. Samuti saate tõenäoliselt on hästi moodustatud arvamust ja mitu kaalukat anekdoote jagada, kui teil palutakse midagi, “Mida sa teada selle firma?” või “Mida sa näed ise teeme esimese 30 päeva töö?”

Mis laia ulatust teadmisi ettevõtte tausta, siis saate ka muljet oma intervjueerija kui nad küsivad oma vaatenurgast seotud juhtumitest organisatsiooni minevikus, nagu uut toodet või projekti see võis rullitakse või kõrge -profiili küsimus see võib olla seotud. Näitan, et olete olnud aktiivne ja tegeleb – isegi kui autsaider – soodne ka, kuidas saate teha organisatsiooni sees.

Ja muidugi, seal on ilmne kasu teadmata avatud positsioonid enne võistlust. Viibivate uuendatud ettevõtte töökuulutused leht, mitte ainult sa olema esimeste seas teada uusi võimalusi, aga sa pead olema võimeline jälgima, millist töötajate firma otsib ja millist tööd teil on hea võimalus saada.

Kui sa saad tunde töötajate värbamise protsessi, saate paremini teha läbimõeldud otsuseid, nagu siis, kui sa tuleks kohaldada või milline tase positsiooni sa peaksid taotlema.

Võtke aega, et vaadata oma professionaalne brändi ja rebrand ise vajadusel veenduda oma volikirja mängu, mida ettevõte otsib, kui ta palkab kandidaadid.

Jälgige Ettevõtted Sa armastus töökohad

Siin on mõned näpunäited jälgida oma unistuste ettevõte ennast aidata saada tööle:

Jälgi ettevõtte sotsiaalse meedia. Facebook, Twitter, Instagram, Tumblr, Pinterest – seal on nii palju sotsiaalse meedia kanalid ja on tõenäoline, et ettevõte või ettevõtted sa pärast ilmselt kontode vähemalt mõned neist. Ühenda neid kõiki ja pöörama tähelepanu oma uudiseid.

Ühenda ettevõtte kohta LinkedIn. Jälgi ettevõtte kohta LinkedIn, vaadata, kes sa oled ühendatud hetkel firma ja kes saab ühendada ja kontrollida firma LinkedIn lehel hiljemalt töökuulutusi.

Vaata konkreetsete üürimisest seotud kontod.  Mõned suuremad ettevõtted on üksikute kontode palkamiseks eesmärkidel; näiteks UPS tweets tööd avad @upsjobs. Kui te kerige sööda, näete palju praeguse töö avasid. Twitter võib olla hea viis saada ühendust ettevõtte personaliosakond, mis muidu on raske saavutada. Loe edasi tööotsingutest Twitter.

Koristage oma teo.  Kui sa lähed tuleb suheldes ettevõtte  sotsiaalse meedia , peate veenduge, et teie online-kohalolek on professionaalne. Vaadake oma sotsiaalse meedia profiilid veenduda seal on midagi sobimatut või ebasünnis ja kontrollida oma  privaatsuse seadeid  , et näha, kes näevad, mida lehel.

Bookmark töövõimalused, lk. Enamik ettevõtteid on “karjääri” osa oma veebilehtedel tühistada postitamise töökohta. Bookmark neid lehti ja teha harjumus kontrollida neid korrapäraselt.

Tee ajakava tähtajad ning määrata kalendriteadistused ise. Kui teie eesmärk on taotleda igal aastal programmi nagu osadus või ettevõtte suvel töökohta hoida Exceli dokumendi loetletakse kõik olulised kuupäevad ja tähtajad ning määrata teated kasutades Võrgukalendri nutitelefoni või arvuti.

Otsi võimalus kohtuda värbaja. Paljud ettevõtted osalevad töömessi ja karjääri võrgustike üritustel. Kontrollige tööandja kodulehel näha, kas on mingeid oled võimeline osalema. Kui jah, siis on teil võimalus jagada oma CV ja ühendada in-isik. Kindlasti võtab aega jälgida otse iga ürituse järgselt kõik värbajate te vastate.

Ärge kartke, et jõuda ettevõtte.  Kui teil on küsimus – nagu kas töö olete eyeing on täidetud, kas ettevõte tahab täita teatud tüüpi asendis või kui kiiresti on võimalik taotleda hooajalist tööd – veenduge, et saada ühendust Ettevõte. Just talle viisakas ja professionaalne e-kirja oma küsimus. Mitte ainult see teeb organisatsiooni personaliosakonda tuttav nimi, kuid see on hea näide oma entusiasmi ja huvi.

Rohkem Võimalusi saada märganud Teie Dream Company

Siin on isegi rohkem võimalusi saada märganud firma teile meeldiks töötada, kontrollnimekir kuue kuidas saate seista välja tõrjuda tööotsijate ja teha parim mulje.

Experienced Recruiter with a demonstrated history of working in the media production industry. Strong human resources professional with a Bachelor's degree focused in Psychology from Universitas Kristen Satya Wacana.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *